در راستای فعالیت های خیرخواهانه در شهرستان رفسنجان؛

مؤسسه خیریه خیرین گمنام رفسنجان برای ۳۵۰ نفر اشتغالزایی کرده است

 • شناسه خبر: 58008
مؤسسه خیریه خیرین گمنام رفسنجان برای ۳۵۰ نفر اشتغالزایی کرده است

مدیر مؤسسه خیریه خیرین گمنام از اشتغالزایی این مؤسسه برای ۳۵۰ نفر در رفسنجان خبر داد.

خانه » آخرین اخبار » مؤسسه خیریه خیرین گمنام رفسنجان برای ۳۵۰ نفر اشتغالزایی کرده است

دره کردی مدیر مؤسسه خیریه خیرین گمنام رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی”، با اشاره به اینکه این مؤسسه برای دومین سال متوالی رتبه دوم استان را در بحث اشتغالزایی و کارآفرینی کسب کرده است، از اقدام خیرخواهانه ۴ هزار نفر از کارکنان شرکت مس ابراز خرسندی کرد و گفت: به همت جمعی از کارکنان شرکت مس و با همکاری این مؤسسه و به منظور ایجاد درآمد برای نیازمندان، چهار کارگاه خیاطی به دوخت البسه کارکنان شرکت می پردازد.

دره کردی با بیان اینکه این فعالیت علاوه بر تأمین هزینه های زندگی ۱۲۰ خانواده به حفظ شأن و کرامت افراد نیز منجر می شود، افزود: سال های متمادی دوخت البسه کارکنان توسط کارگاه هایی در خارج استان انجام می شد که با ایجاد کارگاه های خیاطی تحت نظر مؤسسه خیریه خیرین گمنام به اشتغالزایی و کارآفرینی بومی کمک بسیاری شد.

وی در ادامه از فعالیت ۱۶۰ نفر از افراد تحت پوشش خیریه در بخش کیف چرم، گلسازی، کار بر روی سفال و … خبر داد و ادامه داد: با راه اندازی بخش خیاطی در پرورشگاه ممعین زاده رفسنجان ضمن استفاده از فضای خالی مجموعه، برای ۷۰ نفر نیز اشتغالزایی شده است.

دره کردی هم چنین از ایجاد ساختمان جدید پرورشگاه معین زاده در مجاورت ساختمان کنونی خبر داد و گفت: با توجه به قدمت ۶۰ ساله ساختمان کنونی پرورشگاه معین زاده، با ایجاد تعامل با خیریه سپهر بم تصمیم گرفتیم ساختمان جدیدی با فضای مناسب ایجاد کنیم تا ضمن گسترش فعالیت های این مرکز، محل مناسبی برای فرزندان بی سرپرست ایجاد کنیم.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • سعیداسکندری

  سلام من سعید اسکندری هستم مشگلم پول کرایه ندارم من کسی ندارم کمکم کن ۱۵۰ تومن داشته باشم پاهاتونم میبوسم میتونین کمکم کنید بخدا قسم کلاس دارم به هرکی روزدم نداشتن کسی کارگرم نمیخواه وقتم ندارم شما روبه خاک حاج قاسم میتونین کمکم کنید.

  سعیداسکندری

  سلام من سعید اسکندری هستم مشگلم پول کرایه ندارم من کسی ندارم کمکم کن ۱۵۰ تومن داشته باشم پاهاتونم میبوسم میتونین کمکم کنید .

  akas

  باتشکر از آقای دره کردی ولی واقعا ماهیانه کصدهزارتومان که به خانمهای زحمت کش داده میشوداشتغال محصوب نمیشود که شما اینقدرمانورمیروید

  دره کردی

  با تشکر از اظهار نظر شما در صورت تمایل لیست حقوقی ماهیانه خانم ها که بر اساس کارکرد خودشان است از اینجانب مطالبه کنید تا مبلغ واقعی حقوق ماهیانه که به حساب آنها واریز می گردد مشخص شود.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان