حجت الاسلام حسینی در جمع راهپیمایان 22 بهمن؛

پیام ۲۲ بهمن ایستادگی است/ مسئولین «باید باید» نکنند، بگویند چکار کردیم

 • شناسه خبر: 57628
پیام ۲۲ بهمن ایستادگی است/ مسئولین «باید باید» نکنند، بگویند چکار کردیم

حجت الاسلام حسینی گفت: پیام ۲۲ بهمن و حضور هر ساله مردم در راهپیمایی، این است که ما خسته نشدیم و راه ما راه علی (ع) و فاطمه (س) و حسین بن علی (ع) است.

خانه » آخرین اخبار » پیام ۲۲ بهمن ایستادگی است/ مسئولین «باید باید» نکنند، بگویند چکار کردیم

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن رفسنجان با بیان اینکه انقلاب اسلامی به همت مردم و رهبری سلاله پیامبر اکرم (ص) حضرت امام روح الله الموسوی الخمینی به پیروزی رسید، اظهار داشت: پیام ۲۲ بهمن و حضور هر ساله مردم در راهپیمایی، این است که ما خسته نشدیم و راه ما راه علی (ع) و فاطمه (س) و حسین بن علی (ع) است.راهپیمایی ۲۲ بهمن در رفسنجان ۲۲ بهمن۹۳ رفسنجان راهپیمایی (۲۳)

وی در ادامه زنده کردن اسلام و مکتب اسلام را با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» دانست و افزود: پیام ما این است که ما ایستاده ایم و پایداری حرف ماست؛ استقامت مردم موجب شد در شهادت شهید الله دادی، عالی ترین مقامات اسراییل با واسطه گری کشورهای متعدد، از رهبران ایران خواستند دست نگه دارند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه صاحب اختیار ما خداست و هیچ کدخدای دیگری جز خدا نداریم، اظهار داشت: حرف حق هزینه می خواهد و ما با یاری خداوند ایستاده ایم و طبق فرمایش مرحوم علامه طباطبایی که از پیشگامان مبارزه در شهرستان رفسنجان هستند، هیچ خطر احتمالی ما را تهدید نمی کند.

مسئولین «باید باید» نکنند، بلکه بگویند چکار کردند

وی هم چنین خطاب به مسئولین عالی رتبه بیان کرد: مردم همه جا به وظیفه شان عمل نمودند و ایستادگی کردند؛ مسئولین «باید باید» نکنند، بلکه بگویند چکار کردند، «باید» را مردم باید بگویند؛ سرنوشت مملکت ما در لندن و واشنگتن نیست، باید در ایران، تهران و تمام کشور رقم بخورد.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: با دشمنان نروید، به ملت اکتفا کنید؛ اگر سمت دیگران رفتید و آن ها را به رسمیت شناختید و به ملت پشت کردید، در دنیا و آخرت ذلیل هستید.

وی با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) گفت: بند بند استخوان هایم را جدا سازند و زنده زنده در شعله های آتش ما را بسوزانند و زن و فرزند و هستی مان را جلوی چشممان به غارت ببرند، هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نخواهیم کرد.

«هیهات من الذله» پاسخی برای سران آمریکا و اروپاست

حسینی «هیهات من الذله» را پاسخی برای سران آمریکا و اروپا اعلام کرد و خطاب به مسئولین گفت: لازم نیست در مسائل هسته ای با دیگران قدم بزنید و گفتمان خودمانی داشته باشید، با دوستان قدم بزنید و با دشمنان پیغمبر و اهانت کنندگان نروید که اگر مقابل آن ها بایستید، خطری ما را تهدید نمی کند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه دولت طبق وعده اش باید به وضعیت اقتصادی مردم رسیدگی کند، ادامه داد: اگر بین شرف و شکم تعارض و تزاحم شد، ما ملت بنی اسراییل نیستیم که غذای بهشتی را به خیار چنبر بفروشیم، ما ملت علوی و حسینی هستیم و اقتصادمان نیز از همین طریق تأمین می شود.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: دولتی ها به وعده های اصلاحات عمل کنند و به وضعیت معیشت مردم برسند که یکی از راه های آن مشارکت مردمی است؛ دولت بدون مردم نمی شود.

وی ضمن تشکر از دستگاه قضایی در خصوص مبارزه با فساد و گردن کلفتان، گفت: حرف مردم این است که هیچ کس آقا زاده و غیر آقا زاده نباشد، حاج آقا و غیر حاج آقا نباشد.

حسینی با اشاره به سخنان رهبری، وظیفه مردم را حفظ انقلاب از انحراف در آرمان ها بیان کرد و افزود: در سالیان طولانی به خصوص بعد از جنگ و رحلت امام خمینی (ره)، انحراف از آرمان ها جزو درگیری های اساسی بوده است و تلاش های زیادی در عرصه های سیاسی، اخلاقی و اجتماعی برای انحراف انقلاب ار روح خود صورت گرفت.

برجسته سازی مرزهای اعتقادی، فکری و سیاسی نظام اسلامی از انحراف انقلاب جلوگیری می کند

این استاد دانشگاه جلوگیری از تکرار انحراف در انقلاب را برجسته سازی مرزهای اعتقادی، فکری و سیاسی نظام اسلامی دانست و با اشاره به اینکه تنفر از آمریکا و شیطان بزرگ همیشه وجود دارد و با حل مسائل هسته ای از بین نمی رود، گفت: «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» حرف مردم است، حرف این گروه و آن گروه نیست، آمریکا همیشه دشمن ماست.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی هم چنین خطاب به آنان که راه حل مشکلات را گذر از سانفرانسیسکو می دانند، به سخنی از امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: آن هایی که خواب آمریکا را می بینند، خدا بیدارشان کند.

وی وظیفه همه مردم را توجه به جریان فتنه بیان داشت و با سوگند به کلام الله مجید، گفت: به جز ولایت فقیه، به هیچ حزب و گروهی تعلق ندارم و  هشدار می دهم در مملکت ما فتنه مجدد راه نیندازند.

حسینی شناخت فتنه گران را از ضرورت ها دانست و افزود: در سال ۸۸ و ۷ ماه قبل از انتخابات عده ای کمیته صیانت از آرا و تقلب راه انداختند و اکنون ۱۴ ماه قبل از انتخابات یکی از آقایان چنین حرفی زد؛ باید مراقب باشیم که این کلید رمز آشوب است.

مواظب عایشه ها، طلحه ها و زبیرهای انقلاب باشید

این استاد دانشگاه هشدار داد: مواظب عایشه ها، طلحه ها و زبیرهای انقلاب باشید.

وی حضور مردم در راهپیمایی را ایستادگی آنان پای انقلاب، امام و رهبری و دین بیان کرد و خطاب به آنانی که در مبارزات بوده اند و سوابق خوبی داشته اند، گفت: اگر شما ریزش کردید، مردم ریزش نمی کنند.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه در مسائل هسته ای باید متکی به بیانات رهبر فرزانه انقلاب بود، با استناد به به ماده ۴ بند ۲ در MPT دستیابی و استفاده از انرژی هسته ای را حق مسلم همه کشورها دانست و اظهار داشت: این توافق در سال ۱۹۶۸ انجام شده و چیز جدیدی نیست.

وی پشتیبانی از دولت، مجلس و قوه قضاییه را وظیفه همه مردم بیان کرد و گفت: ما فقط یک رهبر و مقتدا داریم و همه را با حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای محک می زنیم.

برچسب ها:
ایستادگی حجت الاسلام حسینی در جمع راهپیمایان 22 بهمن؛ مسئولین باید باید نکنند
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • خوشحال

  درود بر حاج اقای حسینی که با شجاعت تمام سخنانی سرشار از حقیقت و بصیرت را بر زبان. اوردند .

  س

  حرف حق تلخ است اما بایدپذیرفت ممنون از اقای حسینی با افشاگری وبیان حقایق

  م م

  دولت اعتدال درهیچ کارش معتدل نبوده بلکه دربعضی جاهابسیارتندرو بوده اصلا انتقادپذیر نیست تا کسی انتقاد کرد به جهنم راهی میشود یا بیسواد است یا.....

  سبحان

  از دوستانی که راجع به صحبتهای آقای حسینی اعتراض دارند خواهش می کنم قدری منصفانه جواب بدن و حزبی نگاه نکنن هم آقای احمدی نژاد اشتباه داشتن و هم آقای روحانی. مگر شما یا ما با دفاع احساسی از عملکرد رئیس جمهور فعلی و یا قبلی منتفع میشویم متاسفانه بعضیها خیال میکنند اگه کسی انتقادی مطرح میکنه از روی لجبازی و تخریب جناح مقابله اگر ما شیعه ایم باید معیار ما رهبری باشد ببینیم نظر و خواسته ی حضرت آقا راجع به مسائل کشور چیست؟ اگر آقای حسینی می گویند که باید با مفاسد اقتصادی (بدون در نظر گرفتن آقازاده بودن) برخورد شود و بعد داستانی از زندگی پیامبر نقل میکنند که خطاب به یکی از یارانشون می فرمایند که حتی اگر فاطمه من هم دزدی کرد دستش باید قطع شود آیا این حرف خلاف حرف رهبریست؟ و...

  ایمان

  از مسئولین ستاد دهه فجر انتظار نمی رفت در روزپیروزی انقلاب از سخنرانی دعوت کنند که بی توجه به حضور همه سلایق سیاسی از موقعیت و نجابت مردم سوءاستفاده کنه و گویا که در یک میتینگ سیاسی جبهه پایداری حضور داره به دولت بتازه و از دولت بخواهد که در ظرف مدت کوتاه مسئولیتش همه خرابی های ناشی از سوءمدیریت دولت قبل را که از پشتیبانی کامل این طیف برخوردار بوده جبران کنه .

  ا.م

  عزیزان مشخص است همه شماکه نظردادیداهل سوادومطالعه ایدلذافکرکنم اگرزحمت کشیده وقدری فکرکنیدخواهیددیدکه دراین بیش ازیکسال مذاکره باآمریکاچقدرنتیجه گرفته ایم.مگرغیرازاین عایددولت شده که فهمیده اندحرف رهبری درخصوص عدم اعتمادبه آمریکادرست ازآب درآمده است.چراآقای روحانی نمی خواهدقبول کندکه اوبامادنبال سیاست برد برددرمذاکره نیست.دوستان مگرغیرازاین است که الان بالای یکسال است که فعالیت هسته ای ماتعطیل است؟آیاسخنران ۲۲بهمن غیرازاین راگفت؟همه مامی دانیم که مهدی هاشمی ازسران فتنه ۸۸بودوپرونده اودرحال بررسی است آیاوقت آن نرسیده که وی محاکمه شود؟

  کشاورز

  شما پرونده کسانی که فعلا محکوم شده اند را فریاد بزن.بعد ما هم همراه شما اگر دادگاه اقای مهدی هاشمی را محکوم کرد ما هم همراه شمافریاد میزنیم.شما هم اگه سواد داری برو ۸سال مذاکره را مطالعه کن ببین چی بدست اوردیم.رفتیم عکس گرفتیم .بیانیه دادیم.قهوه خوردیم .تحریم شدیم .برگشتیم.اگه مردم اون جور میخواستند که۴درصد رای نمی اوردید.حالا ما با پشتیبانی رهبر میریم مذاکره میکنیم و اگه به نتیجه نرسید لا اقل کشور های دیگه میفهمند.که حق با ما بوده .ومشکل امریکا با ما هسته ای نیست.واین یعنی امریکا در جهان حنایش رنگی ندارد.پس صبر کن دندان روی جگر بزار تا دیپلماتات ما کارشان را بکنند.اقای یا خانم ا.م هیچ وقت جلوتر از رهبرمون حرکت نکن.پشت سر رهبر عزیزمان حرکت کن تا به نتیجه برسیم

  فاطمه

  باسلام حجت الاسلام دکتر حسینی با استنادات قانونی همرا با بصیرت ولایی صحبت کرد دراین شهر از بس خنثی صحبت شده اگر کسی استدلالی صحبت کند می گویند تند صحبت کرد درود خدا بر این سید بزرگوار که حق مطلب را به درستی ادا کرد

  جواد

  باسلام وادب دولت تدبیر وامیددر ابتدای روی کار آمدن احترام به منتقدان وحل مشکلات اقتصادی کشوررا جزو شعار های تبلیغاتی خود قرار داد اما اکنون که به هیچ کدام از شعارهای تبلیغاتی دست نیافته به هر نحوی منتقدین را باعنواین مختلف مورد عتاب وخطاب (بی شناسنامه.بی سواد. وغیره)قرار میدهد این که دولتی ها و برخی از حامیان آنهاکه در کامنت ها پیش رو شخص آقای دکتر حسینی را مورد نقد قرار می دهند اگرعرضه دارند وحرفی برای گفتن دارند سخنان ایشان را مورد نقد قرار دهند. معتقدیم به پرونده همه مفسدین اقتصادی عادلانه رسیدگی شود چه می خواهد رحیمی باشد ویامهدی هاشمی رفسنجانی باشد

  کشاورز

  اقا جواد یکی از قولهای اقای روحانی مبارزه با همین مفسدین بود .که داره اجرا میشه.میدونی که در دوره قبل که شما سنگش را به سینه میزنید .معاون اول بود.وخط قرمز براز کشیده بودند.دومیش هم که هی نفت را بهش دادند ان عزیزان اقا فروخت پولش نیامد.سومیش هم که رییس تامین اجتمایی اقایون بود.که پول بیت المال را قورت دادند.مردم از رییس جمهورشون این را میخواند.نه اینکه بره بالا بگه شما از ساعت چند اینجاین ۹٫۱۰ یا ساعت ۱۱٫اقا جواد .اقا جواد نقد این اقا همین بس که اقا بعد از به هم زدن مراسم ۲۲ بهمن فرمودند من با این کارها مخالفم

  ندا

  شما که اینقدر ادعا دارید چرا کامنت های مخالفان را نمگیذارید

  ابو سعيد

  متاسفیم برای مردم رفسنجان که پای صحبت .... و کسی که بارها در سخنرانی های مسیولین از جمله اقای لاریجانی اخلال گری کردند و حتی همین آدم جبه پایداری و سردمدار انجمن حجتیه در قم به سوی رییس مجلس مهر نماز و لنگ کفش پرتاب کرد ، و شماها همه نشستید و تماشا کردید کسی امروز در رفسنجان شهر شهیدان قران سر نیزه کرد در حالی که از سردمداران جبه منافقین پایداری خود را بری از هر گروهی میداند اینها کسانی هستند که خود را از رهبر هم جلوتر دانسته ، کو آقا زاده ، هشت سال مردم بیچاره دارند نتیجه اعتماد به شما را میبینند از احمدی نژاد تا معاون اولش تا همه مسیولین دولتش در مضان فساد ، خیانت قرار گرفته اند تا کی می خواهید مثل کبک سر خود را زیر برف کنید ، ,,,,,,,/////////////////

  کشاورز

  ابو سعید جان حرف دل همشهری هایت را زدی .کاش کسانی که این سخنران را دعوت کردند جوابگوی مردم باشند.اگه مردم دیروز بلند نشدند وجواب این اقایون را ندادند فقط به خاطر این بود که دیروز روز ۲۲بهمن بود روز اتحاد ملی روز دوستی روز همبستگی.ونخواستند مثل خود اقایون با پرتاب مهر نماز وکفش موجب دلشادی دشمنان بشوند.ما مردم فهمیده ای داریم نه مثل شما ....

  رضا

  الحمدالله امروز با حضور این روحانی با سواد توانستیم به دولت خدمتگزار بفهمانیم که ما بیسواد نیستیم ، ما بصیرت داریم گوش به فرمان ولی زمانمان سید علی هستیم و ای کاش شما ها بفهمید که نگاه به بیرون تاکتیک است و نگاه به درون استراتژی است.

  شهروند

  مگه ما تو شهر اینقدر رجال داریم اونوقت یه نفر رو میارند که سنش به انقلاب نمیخوره

  ایمان

  متاسفانه امروز شاهد بودیم که حجت الاسلام دکتر حسینی که با سردست بلند کردن قرآن وقسم خوردن به آن و جدش که وابسته به هیچ جناحی نیست در انظار عمومی کاملا جناحی و یکجانبه صحبت کرد . دوستان متوجه باشند که توهین به شعور مردم نه تنها برای آنها محبوبیتی حاصل نخواهد کرد بلکه مردم را به صداقت آنها به تردید می اندازد .

  کشاورز

  خدا را شکر مسولین کنونی باید باید نکردند .وهیچ وقت اسامی مفسدان اقتصادی را داخل جیب نگذاشتند.وخط قرمز برای انان نکشیدند.ومردم این چیزها را خوب متوجه میشوند.تاز ه هنوز اول راه است وخیلی دیگه باید جواب بیت المال را بدهند.البته عده ای از این مفسدان در دوره قبل از ایران فرار یا فراری داده شدند.امیدواریم با پشت کاری که از دولت اقای روحانی میبینیم .دوره بگم بگم ها وباید باید ها تمام شده.ودر اخر ۲۲بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی و روز اتحاد و همبستگی را به همشهری های عزیزم تبریک عرض میکنم

  Kazem

  سخنان ایشان که امروزنیازبه وحدت درجامعه ضروری است،تفرقه برانگیزبودواهانت به مسیولین دولت وشهرنیزدران مشهودبود.ایا این ادم اگران دولت هم حاکم بوداىنگونه سخن میگفت؟!!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان