مشارکت فعال در انتخابات تقویت بیداری اسلامی است

  • شناسه خبر: 565
مشارکت فعال در انتخابات تقویت بیداری اسلامی است

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی شهرداری رفسنجان گفت: حضور پر شور در انتخابات مجلس تقویت بیداری اسلامی است. احمد محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس اظهار داشت: بیش از ۳۰ تابلو برای تبلیغات کاندیداها با ذکر نام کاندیدا در سطح شهر […]

خانه » اجتماعی » مشارکت فعال در انتخابات تقویت بیداری اسلامی است

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی شهرداری رفسنجان گفت: حضور پر شور در انتخابات مجلس تقویت بیداری اسلامی است.
احمد محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس اظهار داشت: بیش از ۳۰ تابلو برای تبلیغات کاندیداها با ذکر نام کاندیدا در سطح شهر رفسنجان اختصاص یافته است.

محمدی با اشاره به اینکه جایگاه‌های نصب پوستر تبلیغاتی کاندیداها مشخص و نام آن‌ها نیز آورده شده است، تصریح کرد: امسال برای نخستین بار در رفسنجان به منظور فرهنگ‌سازی و جلوگیری از نصب پوستر به در و دیوار خانه‌ها، این کار فرهنگی از سوی شهرداری انجام شده است.

وی افزود: کاندیدا در هر تابلو که با خط‌کشی و محدوده مشخص که نام کاندیدا آمده است می‌توانند پوسترها و تبلیغات خودرا بچسباند و فقط در همان محدوده مجاز به تبلیغات هستند.

محمدی ابراز داشت: در راستای این فرهنگ‌سازی مردم هم باید مشارکت داشته باشند تا در دوره‌های آتی این نوع فرهنگ گسترده شود و در صورتی که کاندیدایی به حریم دیگری وارد شود، باید پاسخگو باشد.

وی با اشاره به ارائه بیشترین خدمت‌ها از سوی شهرداری برای برگزاری انتخابات مجلس بیان داشت: حداقل پنج خودرو از سوی شهرداری به استثنای اتوبوس‌های واحد که در اختیار این همایش بزرگ هستند، برای کار انتخابات آمادگی دارند.

محمدی حضور گسترده مردم را در این دوره نشان از بیداری دیگری دانست که مانند همیشه الگوی جامعه‌های مسلمان و دیگر جوامع دنیا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: قبل از آغاز تبلیغات برای نامزدها نیز بخش فرهنگی شهرداری شش بنر که سخنان مقام معظم رهبری در مورد انتخابات روی آن چاپ شده بود را در سطح شهر نصب کرد.

وی افزود: بر این اساس مردم همیشه در صحنه کرمان با این سخنان بیشتر از قبل برای حضور در انتخابات و به زمین نشاندن حربه‌های فتنه‌گران تشویق شدند.

برچسب ها:
مشارکت فعال در انتخابات تقویت بیداری اسلامی است
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان