ایران صادرکننده تفکر اسلامی و بیداری انسانی است

  • شناسه خبر: 539
ایران صادرکننده تفکر اسلامی و بیداری انسانی است

عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت که با توجه به اهمیت این دوره از انتخابات مجلس، می‌طلبد که ما به شکل دیگری به عنوان صادرکننده تفکر اسلامی و بیداری اسلامی در صحنه حضور داشته باشیم. به گزارش «خانه خشتی»به نقل از  خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حمید فرمانی عضو جبهه متحد اصولگرایان عصر امروز چهارشنبه در همایش کارگری […]

خانه » سیاسی » ایران صادرکننده تفکر اسلامی و بیداری انسانی است

عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت که با توجه به اهمیت این دوره از انتخابات مجلس، می‌طلبد که ما به شکل دیگری به عنوان صادرکننده تفکر اسلامی و بیداری اسلامی در صحنه حضور داشته باشیم. به گزارش «خانه خشتی»به نقل از  خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حمید فرمانی عضو جبهه متحد اصولگرایان عصر امروز چهارشنبه در همایش کارگری این جبهه طی سخنانی گفت: وجه تمایل این انتخابات نسبت به انتخابات‌های گذشته وضعیت خاص جهانی و منطقه‌ای است.

وی افزود: هدف اصلی انقلاب اسلامی که همانا صدور تفکر حکومت اسلامی بود واقع شده و بیداری انسانی در سایر جوامع و حتی جوامع غیر اسلامی هم به وقوع پیوسته است.

عضو جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: اهمیت انتخابات این دوره به این است که حضور مردم زیر ذره‌بین قرار دارد لذا می‌طلبد که ما به شکل دیگری به عنوان صادرکننده این تفکر اسلامی و بیداری انسانی در صحنه انتخابات حضور داشته باشیم.

فرمانی اضافه کرد: حضور مردم در انتخابات امیدهای دشمن را تبدیل به یأس کرده و آنها را با شکست مواجه خواهد کرد. همانطوری که در گذشته نیز اینچنین بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکی از گردنه‌ها و پیچ‌های سخت انقلاب اسلامی در حال وقوع بوده و این حساسیت زیادی را می‌طلبد و باید در انتخابات حضوری همراه با بصیرت داشته باشیم.

عضو جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: همانطور که رهبر انقلاب نیز فرموده‌اند، حضور مردم در انتخابات پشتوانه امنیتی برای نظام بوجود خواهد آورد چرا که اگر در وقایع سال ۸۸ موضوع متمرکز به شهر تهران بود، امروز برخی به دنبال گسترش آن فتنه در سراسر کشور هستند اما با این حال حضور مردم در انتخابات این توطئه را نیز خنثی خواهد کرد.

فرمانی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال جهاد اقتصادی تاکید کرد: امسال، سال جهاد اقتصادی نامگذاری شد تا مسئولان به صحنه آمده و نتیجه‌ای فراتر از حد انتظار رقم بزنند، اما متاسفانه با اختلافاتی که بوجود آمد ما از این امر مغفول بودیم ولی باید مردم از عملکرد جهادی دولت و مسئولان احساس مثبتی داشته باشند.

وی افزود: این برای اولین بار است که در گفتمان اصولگرایی یک نفر از جامعه اسلامی کارگران کاندید می‌شود؛ ما فکر می‌کنیم که طی ۳۲ سال گذشته تفکراتی که داعیه‌دار نظام کار تولید در مجلس بودند، فقط در طبل پرداختن بر کارگر کوبیدند اما مشکلی از مشکلات کارگری را مرتفع نکردند.

عضو جبهه متحد اصولگرایان اضافه کرد: ما باید در کنار تقدس کار، تقدس کارآفرین هم داشته و همه سرمایه‌ها را به سمت تولید سرازیر کنیم؛ البته در بحث قوانین هم پیگیری خواهیم کرد تا کارآفرینان بتوانند با حمایت‌های قانونی در زمینه کارآفرینی فعالیت کنند.

فرمانی در پایان با بیان اینکه کارگران از حداقل امکانات برخوردارند و باید در جهت رفاه آنان اقداماتی انجام دهیم، گفت: کارگران نیز باید مانند سایر قشرها در استان‌ها از مجتمع‌های رفاهی برخوردار باشند.

برچسب ها:
ایران صادرکننده تفکر اسلامی و بیداری انسانی است
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان