رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با معلولین هنرمند:

هنرمندان معلول نشان داده اند که می شود محدودیت ها را دور زد

  • شناسه خبر: 52096
هنرمندان معلول نشان داده اند که می شود محدودیت ها را دور زد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان از اینکه جامعه زمینه مناسب و لازم را برای فعالیت معلولان فراهم نکرده است ابراز تأسف نمود.

خانه » آخرین اخبار » هنرمندان معلول نشان داده اند که می شود محدودیت ها را دور زد

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان، هم زمان با روز جهانی معلولان، سه تن از معلولان هنرمند شهرستان رفسنجان میهمان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بودند.

دراین دیدار صمیمی، حسین تقوی ضمن تبریک روز جهانی معلولان ابراز داشت: فعالیت های معلولان باید الگویی برای سایر هنرمندان باشد، چرا که آنها به ظاهر از سلامت کامل جسمانی برخوردارند.

تقوی ضمن ابراز تأسف از اینکه جامعه زمینه مناسب و لازم را برای فعالیت معلولان فراهم نکرده است، گفت: هنرمندان معلول نشان داده اند که می شود محدودیت ها را دور زد.

در ادامه محمدرضا صفری هنرمند خوشنویس با گلایه از کم لطفی مسئولین نسبت به معلولان مخصوصا ارگان های متولی امر معلولان گفت: فاصله بین یک معلول و یک انسان سالم یک قدم و گاهی یک نفس است و اگرمسئولی خودش را برای لحظاتی به جای معلولان بگذارد، شاید بتواند کمی متعهدانه درباره معلولان فکرکند.

مهدیه کاظمی از هنرمندان هنرهای تجسمی و مسئول انجمن هنرهای تجسمی رفسنجان نیز ضمن تشکر از دعوت ریاست اداره ارشاد پرسید: آیا مسئولان اگر روزی خدای نکرده پایشان بر اثر حادثه کوچکی مصدوم شود یا بشکند می توانند از محیطی که درآن فعالیت می کنند استفاده کنند؟

احمد اسماعیلی هنرمند روشندل رشته موسیقی نیز که سالها در زمینه موسیقی کودک فعالیت می کند، انتظار جامعه معلولین را فرهنگ سازی برای شناخت توانمندی های معلولان برشمرد و از کم مهری جامعه نسبت به این قشر پرتلاش و دارای توانمندی های زیاد گلایه کرد.

در پایان هرکدام از حاضران پیشنهاد های خود را درجهت بهبود وضعیت موجود ارائه دادند و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح سپاس از سه هنرمند معلول شهرستان تقدیر کرد.

1

برچسب ها:
اخبار رفسنجان ارشاد رفسنجان خانه خشتی روز جهانی معلولان هنرمندان معلول
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محفوظ

    خوشابحالتان که حداقل تقدیری ازشماشد ، جامعه ای که بزرگترین اقلیت خود (معلولان )رافراموش کند ره به ناکجاآباد خواهد برد.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان