پیش از ظهر امروز صورت گرفت

تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان + تصاویر

 • شناسه خبر: 51090
تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان + تصاویر

جمعی از مردم رفسنجان پیش از ظهر امروز در یک تجمع مردمی و خود جوش در مقابل فرمانداری شهرستان برائت خود را از تشکیلات استعماری و ضاله بهاییت در سطح شهرستان اعلام کردند.

خانه » آخرین اخبار » تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان + تصاویر

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، اول و دوم محرم امسال بهاییان شهرستان رفسنجان به بهانه تولد دو مدعی دروغگو و فریبکار خود با تعطیل نمودن محل کسب و کار خویش به گرامیداشت این روزها و رقص و پایکوبی پرداختند و به ساحت مقدس امام مظلوم شیعیان اهانت کردند.

این در حالی است که بهائیان تمامی مراسم خود را مطابق تقویم خود ساخته خود که به صورت شمسی میباشد برگزار میکنند و در حالیکه معتقد به نسخ و کهنه شدن اسلام هستند تولد این دو نفر ملعون را مطابق اول و دوم محرم که هجری قمری و مربوط به مسلمانان است به رقص و پایکوبی میپردازند و با این اهانت به ساحت امام مظلوم شهید ما، راه تاریک و ننگین رهبران خود را ادامه میدهند.

در اعتراض به این هتک حرمت جمعی از مردم رفسنجان پیش از ظهر امروز در یک تجمع مردمی و خود جوش در مقابل فرمانداری شهرستان برائت خود را از تشکیلات استعماری و ضاله بهاییت در سطح شهرستان اعلام کردند.

حاضرین در این تجمع ضمن محکوم نمودن هتک حرمت حضرت سیدالشهدا توسط بهائیان در روز اول و دوم محرم، هرگونه برخورد احساسی و خارج از قانون را در راستای مظلوم نمایی این تشکیلات دانسته و ضمن دعوت به آرامش هرگونه تحرک غیر قانونی را نفی و عاملان چنین رفتارهایی را وابستگان تشکیلات بهائیت جهت بهره برداری تبلیغاتی و در راستای اهداف بهائیت می دانیم.

همچنین آنان از مسوولین شهرستان درخواست کردند تا با تبلیغات شیطانی و فریب دهنده این فرقه گمراه برخورد قاطع و مناسب انجام دهند.

تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان

تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (2) تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (3) تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (4) تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (5) تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (6) تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (7) تجمع اعتراض آمیز مردم رفسنجان در هتک حرمت مقدسات شیعیان توسط بهائیان (8)

برچسب ها:
اخبار رفسنجان تجمع اعتراض آميز مردم رفسنجان در هتك حرمت مقدسات شيعيان توسط بهائيان خانه خشتی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • امیر

  دوستان همه ی شماها حق دارید عقایدتون ابراز کنید و به عقاید دیگران احترام بگذارید. . .یادمون باشه علاوه بر دین و مذهب همه ی ماها انسان هستیم و قابل احترام،دوست عزیز''یک شهروند'' اگر دنیا هنوز زیباست بخاطر انسانهایی مثل شما وبا طرز فکر شماست.ممنونم

  بیژن

  ...کلمه مبارکه: ما یاتیهم من رسولٍ الا کانوا به یستهزون

  پیمان

  میگن آدمی که خواب رفته میتونی بیدارش کنی اما کسی که خودش رو به خواب زده شما هر چقدر هم تلاش کنی بیدار نمیشه!

  یک شهروند

  گاهی فقط باید به خیلی چیزها خندید و گذشت... این خانه از پایبست ویران است

  نعیمه

  خیلی دوست داشتم دراین تجمع شرکت میکردم امابه دلیل مسایل شغلی درشهرنبودم خدا این فرقه راریشه کن کند

  228

  دنیا درحال پیشرفت است ما هنوز داریم میزنیم توسرکله همدیگر

  محمد

  برای پیشرفت ابتدا باید تفکر افراد جامعه را درست کنیم و مبارزه با فرقه های ضاله و استعمار ساخته هم در همین راستا است. شما بهائی ها چرا اینقدر مظلوم نمایی می کنید؟؟؟!!! مگر داخل ایران کم جنایت کردید؟؟؟ جنایت در ابرقو،جنایت در تبریز،جنایت در مازندران و..... شما فرفه ای هستید که قصد دارید مردم را ذلت پذیر کنید و راه را برای بیگانگان و به وجود آورندگانتان در بین ایرانیان باز کنید... محمد علی باب که به درک واصل شد و حسینعلی نوری هم به دلیل اسهال خونی مرد....جالب است که این دو نفر ادعای خدایی و الوهیت داشتند!!!!!!!

  یک شهروند

  حضرت همسايه اي يهودي داشت كه وي را بسيار اذيت مي كرد، هر روز از پشت بام خاكستر همراه آتش بر روي سر آن حضرت مي ريخت. (در تفسير نمونه، ج 24، ص 371، اشاره كوتاهي به اين داستان شده است ) اين كار در ظاهر به عنوان ريختن زباله و خاكستر در كوچه، و در حقيقت به منظور ابراز خشم و كينه يهودي نسبت به پيامبر اسلام (صلي الله عليه وآله) انجام مي شد، و پيامبر كريمانه از كنار آن مي گذشت. تا اينكه يك روز خبري از مرد يهودي نشد، پيامبر اسلام (صلي الله عليه وآله) از غيبت آن مرد سوال كرد. گفتند: خوشبختانه بيمار گشته، و بر اثر بيماري مزاحمتهايش قطع شده است. فرمود: بايد به عيادتش برويم! به سمت خانه اش حركت كرد. در خانه يهودي را كوبيد. همسرش به پشت درآمد و سوال كرد: كيست؟ حضرت فرمود: پيامبر مسلمانان به ديدار و عيادت همسايه بيمار خود آمده است! زن ماجرا را به شوهرش گفت. مرد يهودي كه بسيار تعجب كرده بود، و در مقابل عملي غير قابل پيش بيني قرار گرفته بود، گفت: در را باز كن تا داخل شوند. پيامبر(صلي الله عليه وآله) وارد شد، و كنار بستر بيمار نشست. و از حال بيمار پرسيد، و به گونه اي برخورد كرد كه گويا هيچ اذيت و آزاري از اين مرد يهودي به آن حضرت نرسيده است. مرد يهودي كه از فرط خجالت صورت خويش را مي پوشانيد و در برخورد با اين اخلاق كريمانه پيامبر اسلام مبهوت شده بود، از آن حضرت پرسيد:اين نوع برخورد آيا اخلاق شخصي شماست، يا جزء دستورات ديني محسوب مي شود؟ حضرت فرمود: جزء دستورات ديني است، و ما به همه مسلمين سفارش مي كنيم كه چنين كنند.مرد يهودي با برخورد زيبا و پرجاذبه پيامبر اسلام(صلي الله عليه وآله)مسلمان شد. حقيقتا كه در وصف چنين انساني بايد گفت: و انك لعلي خلق عظيم // و راستى كه تو را خويى والاست

  سبحان

  شما مرجع تقلیدید که فتوا دادین به همه بهاییا نباید اعتراض داشت ویااین که اجازه تبلیغ انها رو صادر کردین ؟جامعه هر چند که از لحاظ ایمانی قوی باشد این مجوز برای ترویج عقیده های اشتباه نیست این قضیه مثل انسانیت که به تصور اینکه من بسیار نیرو مندم فقط ذره ای از سم را بخورم مشکلی پیدا نمیکنم ودر مورد اون دو روایت جریان 1) دین یهود با فرقه ضاله و ساختگی بهاییت کاملا متفاوت است 2)در این دو روایت ،مسئله شخصی مطرح بوده نه اجتماع ونه اسلام والبته که درمورد خصومت هایی که به شخص پیامبر وائمه ویاران ایشان میشده آن بزرگواران با عفو ومهربانی برخورد میکردنداماشایان ذکر است که در مورد همان دین یهود نیز پیامبر(ص)احادیثی رابرای شیوه مراوده با این قوم بیان فرموده اند.ومسلمانان را از دوستی با این قوم بر حذر داشته اند

  یک شهروند

  بنده از بهاییت دفاع نمی کنم اما تعطیلی مغازه ها و تجمع برای زیر سوال بردن گروهی از مردم که لزوما همه آنها بد نیستند را محکوم می کنم! بگذارید تبلیغ کنند، در جامعه اسلامی که همه ما از خدا و پیامبر هم دیندارتریم باید آنقدر رشته های ایمانمان قوی باشد که با تبلیغ آن ها تحت تاثیر قرار نگیریم! اگر تبلیغ آنها باعث انحراف مسلمانان از دین می شود پس مشکل از ماست نه آنها!در خصوص توهین هم فکر می کنم این حکایت کافی باشد: مالك اشتر روزى از بازار كوفه مى گذشت با لباسى از كرباس خام و به جاى عمامه از همان كرباس بر سر داشت و به شيوه فقراء عبور مى كرد. يكى از بازاريان بر در دكانش نشسته بود، چون مالك را بديد به نظرش خوار و كوچك جلوه كرد و از روى استخفاف كلوخى را به سوى او انداخت . مالك به او التفات ننمود و برفت . كسى مالك را مى شناخت و اين واقعه را ديد، به آن بازارى گفت : واى بر تو هيچ دانستى كه آن چه كس بود كه به او اهانت كردى ؟ گفت : نه ، گفت : او مالك اشتر يار على عليه السلام بود. آن مرد از كار بدى كه كرده بود لرزه به اندامش آمد و دنبال مالك روانه شد كه از او عذر خواهى كند. ديد به مسجدى آمده و مشغول نماز است صبر كرد تا نمازش تمام شد، خود را بر دست و پاى او انداخت و پاى او را مى بوسيد مالك سر او را بلند كرد و گفت : اين چه كارى است مى كنى ؟ گفت : عذر گناهى است كه از من صادر شده است كه ترا نشناخته بودم . مالك گفت : بر تو هيچ گناهى نيست ، به خدا سوگند كه به مسجد نيامدم مگر براى تو استغفار كنم و طلب آمرزش نمايم من به اندازه شما نمی دانم چون هنوز خیلی کتاب هست که نخوانده ام اما قاطعیت شما حاکی از آن است به همه کتاب های دنیا اشراف دارید! منبع این حکایت را نمی دانم اما داستان های زیادی از امامان و معصومین و پیامبران وجود دارد که در مقابل فحاشی، مقابل به مثل نکرده اند! کاش از اسلام به جای انتقام و زورگویی تصویری از بخشش و صلح می کشیدیم!

  سرباز امام زمان

  ترسید انتقاد روپخش کنید بابا شما دیگه چرا سانسور حرف حق سخته

  سرباز امام زمان

  این چه وضعی که افرادی مثل ......... همه کار ه شهر شدن دلشان به مردم رفسنجان نسوخته میخواهند اسمی ازخودشان بلند کنند واقعا ما مردم رفسنجان نباید بگذاریم چنین افرادی هرکار دلشان خواست بکنند

  مهدی

  بنظر میاد این "یک شهروند" یا خودش یا نسبتی داره با این موضوع که داره اینقدر دفاع میکنه جناب "یک شهروند" اینجا و هر کجا از این دنیا قوانین خاص خود را دارد و همه با توجه به قوانیین محل زندگی باید تابع باشد هتک حرمت به مقدسات جرم است ایا در کشور های دیگه به مقدساتشون اهانت شود کارشون ندارن میگن ازاد باشن اقا کمی بیندیشد چرا طرف داری میکنیید؟؟؟؟؟!!!!

  ناشناس

  1- مسائل اجتماعی فقط رزق و روزی نیست گرچه نحوه ی بدست آوردن رزق در اجتماع مهمه. 2- ما وقتی حق نداریم برای کسی تعیین تکلیف کنیم که رفتارهای هر فرد به جامعه ضربه ای وارد نکنه مثل اینکه ما بگیم پلیس حق نداره دزد رو دستگیر کنه چون کسی نباید براش تعیین تکلیف کنه و یا اگه دزدی خونه ی شما اومد شما بهش بگید هر چی می خوای ببر چون حق ندارید براش تعیین تکلیف کنید ماهیت بهائیت و اهدافشون مشخصه اونا دارن توی کشور اسلامی زندگی میکنن و از امکانات کشور استفاده میکنند جهت ضربه زدن به کشور و اسلام. همه مسلمانان از سوی خدا موظفند اگه در جامعه ای منکری در حال اتفاق است باید با آن برخورد کنند بعد از این همه سال گروهی خودجوش به توهین های اینها اعتراض کردند چرا شما ناراحتی؟

  دانشجو

  چشمهارابایدشست جوردیگربایددید (بامیدظهورمنجی عالم)

  یک شهروند

  مشکل شماها این است که آنقدر به خودتان ایمان دارید که توقع دارید دنیا جلوی شما زانو بزند! فرقی بین دین و حزب و فرقه و جاسوس و... نیست!! انسان بد، بد است و انسان خوب، خوب! مگر همه مسلمان ها الگو هستند؟!!! هیچ کس حق ندارد برای بقیه تعیین تکلیف کند، حال اگر یک بهایی باعث شده که شما نتوانید رزق و روزی خود را تامین کنید، با او برخورد کنید! چرا سعی نمی کنید سرتون توی کار خودتون باشد؟!! شما مگر از سوی خدا تعیین شدید که اینقدر حق به جانبید؟!!

  محمد

  انسانیت از دین جدا نیست.اسلام برای همین آمده است.آیا تظاهرات مسلمانان برای دفاع از اعتقادداتشان خلاف انسانیت است؟؟؟!!! آن هم ضد فرقه استعمار ساخته و دری وری بهائیت؟؟؟!!! کدام پیامبر؟کدام رسول؟ شش ادعای علی محمد باب ملعون(حیف اسمش) ۱٫ادعای مرجعیت تقلید!!! ۲٫ادعای ارتباط با امام زمان!!! ۳٫ادعای مهدویت و امام زمان بودن!! ۴٫ادعای پیامبربودن!!! ۵٫ادعای خدا بودن و الوهیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ۶٫و در نهایت توبه کردن از تمام ادعاها و نوشتن توبه نامه که متن و اصل آن موجود است. جناب باب بالا تر از خدا پیدا نکرد وگرنه اون ادعا رو هم می کرد!!!!

  سعید

  زمانی که سر اونها توی کار خودشون نیست و از کمترین فرصتهایی که بدست می آرن برای تبلیغ فرقه خودشون استفاده میکنند چه باید کرد؟ مثل کبک باشیم؟

  یک دوست

  دوست عزیز اگه کمی راجع به بهائیت اطلاع داشتین این حرف رو نمی زدین. جهت اطلاعتون این فرقه یک دین نیست بلکه یک فرقه ی استعماری ساخته انگلیسه مثل وهابیت که با هدف تخریب اسلام فعالیت میکنه. جالبه که بدونید این افراد مانند یک شهروند زندگی نمیکنند بلکه دائم در حال برنامه ریزی جهت ضربه زدن به کشور و اسلام هستند( مثل همکاریشون با گروهک های تروریستی و ... ویا توهین به مقدسات شیعیان) البته در این فرقه هم افرادی هستند که ناخواسته در دام افتادن که به دلیل محدودیت زیادی که تشکیلات این فرقه برای این افراد میگذارد خیلی سخت می توانند اطلاعات خود را جهت شناخت حق بالا ببرند. باز هم ازتون خواهش میکنم که مطالعاتتون رو راجع به این فرقه بالا ببرید و بعد از حقوق شهروندی صحبت کنید.

  یک شهروند

  در شهری زندگی می کنیم که مدام در حال تخریب همشهری های خودمان هستیم! مگر این نیست که همه ادیان مردم را به خوب بودن، احترام و انسان بودن دعوت می کنند؟!! کاش قبل از تعصب روی دین کمی انسان بودیم!! همکاری نکردن فرمانداری باعث دلگرمی بود! به امید روزی که بیاموزیم با صلح و آرامش کنار هم زندگی کنیم! از ماست که بر ماست!

  محمدحسین طالبی

  تا بهاییت و فتنه های دشمنانه شان باشد ، حتی خونمان را هم برای کشتنشان می دهیم. لبیک یا حسین

  محمد

  دقیقا می شه بگین کدوم دین؟ از کی تا حالا بهاییت دین شده؟ پیامرش کیه؟کتابش چیه؟ معجزش چی بوده؟

  سعید

  دین نه فرقه ای که اصالتش ضد تشیعه

  د

  اگه فرمانداری مخالف بود که اجازه نمیدادن تجمع برگزار بشه

  سلمان

  یک لانگ شات هم می گرفتی بفهمیم چقدر آدم جمع شده

  نگهدار

  ضمن تشکر از مردم بیدار رفسنجان، دونکته رو عرض میکنم: اول اینکه این تجمع اگه تو دهه اول محرم برگزار میشد خیلی بهتر بود و دوم اینکه ساعت تجمع هم طوری بود که کارمندان نمیتونستند حضور پیدا کنند. خان خشتی هم بهتره بجای کپی مستقیم بیانیه، عبارت ها و فعل ها رو برگردونه!:دی به پاراگراف چهارم و فعل اخر جمله دقت کنید!

  لبیک یا حسین

  یک نقطه است فرق یا حسین و باحسین اما آن کجا و این کجا

  همشهری

  جالبه بدانید فرمانداری مخالف برگزاری تجمع بود واقعا که......

  جوانه

  ممنون از مردم رفسنجان. کمترین حق مردمی و مطالبه آنها برخورد قاطع با این گروه و مجازات آن هاست.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان