حجت الاسلام نظری:

ولایت پذیری واقعی را از شهدا بیاموزیم/ ماهواره جوانان را از راه حسینی دور می کند

  • شناسه خبر: 49831
ولایت پذیری واقعی را از شهدا بیاموزیم/ ماهواره جوانان را از راه حسینی دور می کند

وی گفت: امروزه که دین خدا در خطر است انقلاب شیطانی را تبدیل به انقلاب حسینی کنیم و در مسیر ولایت گام برداریم.

خانه » ویژه ها » ویژه محرم » ولایت پذیری واقعی را از شهدا بیاموزیم/ ماهواره جوانان را از راه حسینی دور می کند

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، حجت الاسلام نظری در یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان با اشاره به واقعه عاشورای ابا عبدالله الحسین، گقت: مکتب دین و راه اهل بیت گذشتن از همه چیز برای حفظ دین خداست.

وی با یادآوری درس بزرگ عاشورا در زندگی انسان ها، اظهار داشت: بحث ولایت، ولایت پذیری ست که اعتقاد به ولایت امیر المؤمنین تا ولایت امام زمان (عج) می باشد و پذیرفتن ولایت نائب امام زمان در مقام عمل به اثبات می رسد.

حجت الاسلام نظری با بیان نقش مهم ولایت پذیری بجای ولایت شعاری، افزود: اگر غافل شویم و در بحث ولایت پذیری به معنای واقعی کلمه نباشیم عاقبت مان تباه خواهد شد.

وی با تأکید به گوش فرا دادن و پذیرفتن سخنان مقام معظم رهبری حتی اگر در خطر باشیم، تصریح کرد: امروزه انسان ها قدر شهدا را نمی دانند و خون آنان را پایمال می کنند دریغ از آن که به فرمان رهبر لبیک بگویند.

حجت الاسلام نظری با اشاره به نقش مهم بصیرت و رهبری به مردم گفت: ولایت پذیری واقعی را از شهدا باید آموخت که قدم در راه ولی خدا گذاشتند.

وی با تأکید به گام برداشتن در راه اهل بیت، خاطر نشان کرد: به دنبال فکر و ایده های دیگران نباشید و به گفتار ولی خدا گوش فرا دهید و در این راه ثابت قدم باشید.

حجت الاسلام نظری گفت: امام حسین (ع) انقلاب یزیدی را تبدیل به انقلاب حسینی کرد ، ما نیز به دنبال انقلاب، تحول و تغییر دید و دیدگاه خود باشیم.

وی افزود: اگر بخواهیم یار مهدی فاطمه و در پادگان امام زمان (عج) سرباز خوبی باشیم، باید به سخنان نائب امام گوش فرا دهیم.

حجت الاسلام نظری یادآور شد: امروزه که دین خدا در خطر است انقلاب شیطانی را تبدیل به انقلاب حسینی کنیم و در مسیر ولایت گام برداریم.

وی دو مسیر انحرافی که باید از آن دوری کرد را ماهواره و مجالس جشن آلوده دانست و گفت: ماهواره هجوم خاموش دشمن است که ذره ذره به نظام الهی وارد شده و جوانان را از راه حسینی دور کرده است، مجالسی که گناه و معصیت در آن وجود دارد نیز به خاطر امام زمان (عج) و شهدا از آن دوری کنیم.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان بصیرت و رهبری خانه خشتی رفسنجان شهدا ولایت پذیری یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • میزبان

    همشهریان عزیزم شما که در تمام گامهای خوبی که در نظام جمهوری اسلامی ایران پیش قدم بودید و هستید و جوانانی با غیرت و همت بودید و هستید دشمن بخاطر همین صفات خوبی که در شما وجود دارد با ماهواره می خواهد غیرت ، دین دیانت ،ایمان ایثار و از خودگذشتگی در راه اسلام را از شما بگیرد.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان