بررسی یک تناقض/

نماینده محترم، امضای استیضاح وزیر علوم را باور کنیم یا جلسه با محکوم فتنه ۸۸/توضیحات تکمیلی خبر…

 • شناسه خبر: 49775
نماینده محترم، امضای استیضاح وزیر علوم را باور کنیم یا جلسه با محکوم فتنه ۸۸/توضیحات تکمیلی خبر…

جلسه ای در شهرستان با موضوع توسعه و با حضور جمعی از مسئولین و ایثارگران برگزار شد. میهمان ویژه این جلسه یکی از محکومین فتنه ۸۸ بوده است. در عملکرد و گفتار نماینده محترم تناقضاتی را دیدیم که به آن می پردازیم.

خانه » آخرین اخبار » نماینده محترم، امضای استیضاح وزیر علوم را باور کنیم یا جلسه با محکوم فتنه ۸۸/توضیحات تکمیلی خبر…

به گزارش “خانه خشتی” : نام دکتر حسین آذین در بین نمایندگان امضاء کننده استیضاح وزیر علوم دکتر فرجی دانا دیده می شد. یکی از محورهای اصلی استیضاح کنندگان بحث فتنه ۸۸ و حضور فتنه گران در سطح دانشگاه های کشور بود. فتنه گرانی که در سال ۸۸ آشکارا به نظام و انقلاب خیانت نمودند.

با خبر شدیم جلسه ای با عنوان توسعه و سرمایه گذاری توسط ایثارگران با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردیده است. بگذریم که این روزها به اسم توسعه و سرمایه گذاری اقدامات بسیاری انجام می شود.

و اما این جلسه یک میهمان ویژه به نام جناب آقای حسین مرعشی محکوم فتنه ۸۸ داشته است.

در این مطلب قصد تحلیل این جلسه را نداریم. به این موضوع هم نمی خواهیم بپردازیم که انگار فرشته نجاتی جز این محکوم فتنه ۸۸ برای توسعه و پیشرفت شهرستان رفسنجان وجود ندارد.

و اما در رفتار و عملکرد بعضی مسئولین تناقضاتی را یافتیم که به آن اشاره می کنیم.

نماینده محترم چگونه جنابعالی که امضاء کننده استیضاح وزیر علوم بوده و بر این اعتقاد داشته اید که نباید از فتنه گران ۸۸ در دانشگاه ها استفاده کرد،  در جلسه ای با حضور یکی از محکومین فتنه ۸۸ و آنهم با عنوان توسعه حضور می یابید!

اگر قبل از این جلسه از حضور این شخص محترم اطلاع نداشته و در عمل انجام شده توسط اصلاح طلبان قرار گرفته اید و یا اینکه از قبل اطلاع داشته اید با صدای بلند اعلام نمایید.

اصلا در این جلسه شرکت کرده اید، اینگونه تشخیص داده اید پای خودتان و اما این تناقض را توضیح دهید. لطفا پاسخ قانع کننده ای برای مردم انقلابی داشته باشید.

شخص آقای مرعشی بسیار محترم. اصلا در این مطلب قصد توهین به شخصیت حقیقی ایشان را  نداریم و احترام ایشان سر جای خود. از خدماتی هم داشته اند نیز تشکر می کنیم. و اما هر شخص در هر جایگاهی باید خط قرمزهای نظام را بشناسد و خدمات گذشته خود را از بین نبرد.

هیچ کس با توسعه و پیشرفت شهرستان مشکلی ندارد و این آرزوی همه است. کسی هم با همدل شدن گروه های مختلف و کنار گذاشتن جناح بازی های بی فایده که خود یک آسیب بزرگ برای شهرستان بوده است مشکلی ندارد.

اما دست دادن با فتنه گرانی که سال ۸۸ خون به دل مردم کرده اند و هنوز هم توبه نکرده موضوع دیگریست.

در این مطلب قصد این را نداریم که بپردازیم به این موضوع که آیا این جلسه با حضور آقای مرعشی خوب بوده است و یا بد. اما با توجه به وجود این تناقض در عملکرد بی صبرانه در انتظار یک پاسخ روشن از سوی نماینده محترم هستیم.

——————-

امام جمعه رفسنجان:تحت هیچ شرایطی با فتنه گران سال های ۷۸ و ۸۸ همکاری نمی کنیم/ اگر می دانستم حسین مرعشی در جلسه شرکت می کند، امکان نداشت حضور یابم (نماینده شهر از حضور این شخص اطلاع نداشت)

دکتر آذین:از مدعوین جلسه کارگروه اقتصادی بی خبر بودم/می توان از توانایی افراد با رعایت خطوط قرمز نظام استفاده کرد

برچسب ها:
آذین اخبار رفسنجان خانه خشتی رفسنجان رفسنجان فتنه88 نماینده محترم، امضای استیضاح وزیر علوم را باور کنیم یا جلسه با محکوم فتنه 88
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • همشهری

  گویا گفته شده که امام جمعه محترم و نماینده عزیز از مدعوین خبر داشتن کاش واقعیت مشخص شود

  ;hvd knhvdl

  اگر محکومه پس چرا ازاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  بهمنيار

  با سلام به نظر مياد سايت شما در اين يه مورد در حق نماينده محترم رفسنجان بي انصافي کرده اينجور که امام جمعه محترم گفتن کسي از حضور آقاي مرعشي در اين جلسه مطلع نبوده اما شما تنها به حضور دکتر آذين اشاره کردين و ايشونو محکوم کردين بنظر مياد که اينجا از مدار انصاف خارج شدي برادر

  منوچهر

  مسؤل محترم سايت چرابااقاي مومني كه ميزبان بودند يافرماندار ياسردارمحمودي مصاحبه نميكنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  کمال

  آقا که امسال را سال اقتصاد و فرهنگ نامیدند گفتند باید فتنه به عنوان خط قرمز رعایت بشه. این خط و خط بازی نیست. مسئولا کار اقتصادی بکنن ولی نه با حضور یه کسی که زندانی سیاسیه و تا 6 سال نمی تونه جزو هیچ حزب یا مؤسسه ای باشه تا کار سیاسی اجتماعی کنه!

  حسين

  شما رو به خدا بس كنيد دست برداريد از اين جناح و جناح بازي تا كي بايد مردم رفسنجان تاوان اين جناح و جناح بازي رو بدن مگر دولت قبل چه گلي به سر رفسنجان زد كه اين دولت ميخواهد بزنه دارن سرمايه شهرستان رو در شهرهاي ديگه هزينه مي كنند و ما دنبال چي هستيم ببينيد رهبر و مقتدايمان چي ميگه گوش به فرمان آقا باشيد و پا در ركاب اينقدر آب در آسياب دشمن نر يزيد اصلاح و اصول چيه. مسئولين شهر آقايان به اصطلاح خدمتگذار ببينيد چرا آقا امسال رو سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي ناميدند به فكر مشكلات و رفع اون باشيد به فكر فرهنگ سازي باشيد ببينيد دشمن از هر روزنه اي براي ضربه زدن به اين نظام داره استفاده ميكنه ببينيد ماهواره داره چه بلا اي سر اين مردم مياره ببنيد چه بلااي سر اقتصاد شهرمون اومده ببينيد كشاورز بيچاره با چه جگر خوني بايد محصول پسته رو آماده كنه و هيچ كس نيست اون رو با يك قيمت عادلانه خريداري كنه تا مجبور نباشه اون رو بده دست يه مشت دلال مف خر بي انصاف شما رو به به خدا فكري به حال بي آبي شهرمون بكنيد زمين داره از تشنگي ميميره شما رو به خدا فكري به حال نسل آينده بكنييد شما رو به خدا شما رو به خدا شما رو به خدا.....

  عباد

  هدف توسعة رفسنجان است یا احیای فتنه گران؟!!!

  ع.د

  یا مهدی (عج) بصیرت مسئولین ما را زیاد کن

  علیرضا

  حتما دوباره انتخابات نزدیک شده و باید هر جور شده رای جمع کرد. مانند دورهی قبلی ........

  زهرا

  سلام ما هم با اتحاد جحناح ها کاملا موافقیم اما اصحاب فتنه که یک بار برای منافع شخصی منافع عمومی رو بخطر انداختن قابل اعتماد نیستن همینکه الان تو زندان نیستن جای تعجب داره چه برسه که دوباره بخوان فعالیتهای اقتصادی رو هم بدن دستشو.ن!!!!! چطوری میشه به این ادما مجداا اعتماد کرد دوباره خون مردم رو تو شیشه خواهند کرد

  ابراهیمی

  من دارم به این نتیجه میرسم اعتدال یعنی اتحاد برای بالا کشیدن اموال عمومی و باقی بهانه ای بیش نیست
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان