سومین جشنواره موسیقی آوای کویر در رفسنجان برگزار شد

 • شناسه خبر: 48531
سومین جشنواره موسیقی آوای کویر در رفسنجان برگزار شد

سومین دوره جشنواره موسیقی آوای کویر با حضور هنرمندان و هنرجویان موسیقی، در تالار خیام دانشگاه حضرت ولی عصر(عج) رفسنجان برگزارشد.

خانه » آخرین اخبار » سومین جشنواره موسیقی آوای کویر در رفسنجان برگزار شد

به گزارش “خانه خشتی”، سومین دوره جشنواره موسیقی آوای کویر با حضور هنرمندان و هنرجویان موسیقی، در تالار خیام دانشگاه حضرت ولی عصر(عج) رفسنجان برگزارشد.

در این آئین فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس دانشگاه حضرت ولی عصر(عج)، خانواده هنرمندان و جمعی از دوستداران هنر موسیقی نیز حضور داشتند.

در این جشنواره حدود ۱۴۰ نفر از علاقه مندان در ۴ بخش تک نوازی، تک خوانی، گروه نوازی رقابتی و گروه نوازی جنبی به رقابت پرداختند که منتخبین به چهارمین جشنواره استانی آوای کویر راه یافته و  با هنرمندان شهرهای دیگر استان رقابت خواهند کرد.

جشنواره سوم موسیقی آوای کویر با قرائت بیانیه هیئت داوران و اهدای لوح تقدیر به برگزیدگان به کار خود پایان داد.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان خانه خشتی دانشگاه ولیعصر رفسنجان سومین دوره جشنواره موسیقی آوای کویر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • شهروند

  باید گفت و باید داد زد باید ابراز تأسف کرد که در حضور اینهمه آدم که اینگونه ادعای دینداری می نمایند . چگونه براحتی هرچه تمام تر شاهد ریز پا له شدن حکم روشن قرآن که همان حجاب باشد مشاهده شد...برای دانشگاه ولی عصر و جامعه دیندارانش و.. نیز به همین گونه...آقایان برای پیدا کردن جایگاه اجتماعی بهتر است را هایی دیگری را انتخاب نمایید و نه ابتذال (اعتدال) ترویج بد حجابی...

  شهروند 2!

  باید گفت و باید داد زد باید ابراز تأسف کرد از وجود چنین انسانهایی با چنین سطح درکی! شما اگر ادعای دینداریتان می شود بروید و جلوی دزدیهای کلان دینداران کشورتان را بگیرید! اگر ادعای دینداریتان می شود بروید و جلوی اسید پاشی دیندارانتان به دختر و زن مردم را بگیرید، اگر ادعای دینداریتان می شود بروید و جلوی غارت مملکت توسط دیندارانتان را بگیرید، بروید و جلوی دخالت همه جانبه دیندارانتان به گوشه گوشه زندگی مردم را بگیرید! بروید و جلوی این همه محدودیت ایجاد شده توسط دیندارانتان را بگیرید، بروید و جلوی دیکتاتوری دیندارانتان را بگیرید، بروید و جلوی دیندارانتان را بگیرید که روزگار مردم را به سیاهی کشیده اند وگرنه موسیقی نه مردم را به سیاهی نشانده، نه چشمی را کور کرده و نه گوشی را کر!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان