معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور:

دانشگاه میدان سیاست نیست و حرف آخر را رئیس دانشگاه می زند

 • شناسه خبر: 47351
دانشگاه میدان سیاست نیست و حرف آخر را رئیس دانشگاه می زند

دکتر صدیقی با بیان اینکه هر دانشجو با پذیرفتن چارچوب قوانین حق اعمال نظر دارد، گفت: دانشگاه میدان سیاست نیست و حرف آخر را باید رئیس دانشگاه بزند و دانشگاه ولیعصر (عج) که نام بزرگی بر آن نهاده شده با همین نام جلو رود و هیچ گونه کاری بدون برنامه ریزی اجرا نشود.

خانه » آخرین اخبار » دانشگاه میدان سیاست نیست و حرف آخر را رئیس دانشگاه می زند

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان، با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور و هیئت همراه و مسئولین شهرستان در تالار خیام این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد علی دهقان بعنوان رئیس جدید دانشگاه ولیعصر (عج) معرفی گردید.

معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور ، دکتر دهقان را فردی باتجربه و علمی دانست و اظهار داشت: در دوره جدید آموزش عالی یکی از کارهای بزرگ و خیر حضور خیرین، کمک به دانشگاه و تأمین آینده جوانان کشور است تا در محیطی علمی کار انجام شود.

وی با اشاره به توسعه کمی در کنار توسعه کیفی خاطر نشان کرد: توسعه روابط بین اللمل برای این دانشگاه اهمیت دارد و رسالت آموزش عالی باید مورد توجه قرار گیرد.

دکتر صدیقی با تأکید به استقلال آکادمیک، افزود: وظیفه وزارت خانه نظارت است و به جز آن نباید دخالت دیگری صورت گیرد و دخالت های بی مورد وزارت باید حذف شود.

وی با بیان اینکه هر دانشجو با پذیرفتن چارچوب قوانین حق اعمال نظر دارد، گفت: دانشگاه میدان سیاست نیست و حرف آخر را باید رئیس دانشگاه بزند و دانشگاه ولیعصر (عج) که نام بزرگی بر آن نهاده شده با همین نام جلو رود و هیچ گونه کاری بدون برنامه ریزی اجرا نشود.

2مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجاندکتر دهقان رئیس جدید دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان نیز این دانشگاه را در حال توسعه و حرکت دانست و گفت: با توجه به اینکه دولت اصلاحات کمتر در این زمینه کمک کرده و بیشتر اصول گرایان بوده اند، وجود آقای هاشمی موهبتی است که باید از افکار وی استفاده کنیم تا از بحران هایی که ممکن است پیش آید جلوگیری شود.

وی حضور  ۲۵ هزار نفر دانشجو را رقم مهمی در شهر دانست که باید از این نیروی خلاق و پویا استفاده کرد.

رئیس جدید دانشگاه ولیعصر (عج) خیرین سابق و فعلی را پشتوانه های شهر عنوان کرد و افزود: بعد از مسجد خیرین علاقمند به ساخت بیمارستان و مدرسه هستند که در این امر اگر خیری به سوی دانشگاه بیاید، آینده ۴۰ ساله را پیش بینی می کند.

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی نیز در این مراسم، دکتر دهقان را فردی دانست که به دنبال ریاست نیست و به همین دلیل برای بار دوم سکان دار این مجموعه شد.

 گرامی در ادامه گفت: امیدواریم با تلاش  روز به روز وی شاهد رشد دانشگاه ولیعصر (عج) باشیم.

وی افزود: با توجه به بحران آب و هشدار بنده در ۳۰ سال قبل در دوران فرمانداری مبنی بر جلوگیری از چاه های غیرمجاز که راه به جایی نبرد، دانشگاه با بکار گیری روش جدید آینده خوبی برای رفسنجان رقم زند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان3

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان6

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان4

8مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان7

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان5عکس: مهناز شریفی

برچسب ها:
اخبار رفسنجان خانه خشتی دانشگاه ولیعصر دکتر دهقان دکتر صدیقی رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محسن

  جاداره ازکلیه مسئولین عزیزشهرمون که انصافایکدل ویکرنک درجهت تحقق منویات رهبرعزیزمان وشکوفایی شهروکشورمان کلیه اختلافات روکنارگذاشتن سپاس گذاریم-ازخانه خشتی هم میخاهیم دراین مسیرهمراه باشد.

  شهروند

  این همه ادعا بااینه همه دوربین های گرون قیمت این عکساتون تقصیر ندارید همشون اصلاح طلب هستند نمیتونید بگذارید تا کی میخواهید سانسور کنید

  شهروند واقعی

  نه همشون افتضاح طلب نبودن...البته در اینکه جمع کثیری از طیف سیاسی دیگری بودن که شکی نیست و اما اگر ذره ای سواد رسانه ای داشتی همچین حرف نمی زدی...چیه می خواستی از تک تکشون عکس آتلیه واست بندازن
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان