تبلیغ مواد مخدر “حشیش” بر روی خودرو و تیشرت های موجود در بازار+ تصاویر

  • شناسه خبر: 47132
تبلیغ مواد مخدر “حشیش” بر روی خودرو و تیشرت های موجود در بازار+ تصاویر

با تلاش برخی افراد و جریان ها تبلیغات ماده خطرناک “حشیش” بر روی خودروها، لباس ها و تی شرت ها انجام می شود.

خانه » آخرین اخبار » تبلیغ مواد مخدر “حشیش” بر روی خودرو و تیشرت های موجود در بازار+ تصاویر

به گزارش خانه خشتی به نقل از دانا، جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گرفتن فقط به خاطر یک دلیل و آن هم ایستادن روی پای خود و تکیه نکردن به بیگانگان بود که همواره از طرف دشمنان مورد حمله های مختلف قرارگرفت که یکی از اینها بحث تهاجم فرهنگی است.

تهاجم فرهنگی که دشمن به کشور ما اعمال می کند برای تضعیف کردن افراد جامعه می باشد که با ورود عناصر منفی و مخرب درصدد از بین بردن ازرش ها و اعتقادات مردم آن جامعه است که به این طریق خیلی از اعمال و رفتاری که برای زشت و خارج از شئون اسلامی است عادی می شود و قبح آن از بیین می رود.

به خاطر اهمیت بحث فرهنگ، مقام معظم رهبری بارها و بارها اهمیت این موضوع را به مردم و مسئولان کشور گوشزد کرده اند و تاکیید داشته و دارند؛ به طوری که ایشان امسال را سال فرهنگ نام گذاری کردند و در قسمتی از سخنانشان فرهنگ را مانند هوا برای افراد یک جامعه دانسته اند که در آن رشد و پرورش پیدا می کنند که اگر آن هوا سالم باشد افراد یک جامعه نیز سالم هستند.
از آنجایی که دشمن نتوانست در بحث تهاجم نظامی موفق باشد رو آورد به شیوه ها و راه های دیگری که همان تهاجم فرهنگی است.
در این بین طی روزهای اخیر شنیده شده یک سری افراد سودجو به تبلیغات ماده خطرناک “حشیش” پرداخته اند که با تبلیغ بر روی خودروها و لباس ها و تی شرت ها در کوچه و خیابان ها آزادانه این کار را انجام می دهند.
این تبلیغات به زبان انگلیسی صورت می گیرد و خیلی از افراد از معانی این جملات خبر ندارد که با سو استفاده از بی اطلاعی مردم که اصل موضوع چیست،به مقاصد شوم خود دست پیدا می کنند.
به نظر می رسد که پشت این ماجرا افراد سود جو و یا جریان های خاصی وجود دارند.این سوداگران مرگ با سو استفاده از مردم دست به چنیین کارهای می زنند و با این کار باعث رواج مصرف مواد مخدر دربیین
جوانان می شود.
چندی پیش هم تبلیغات مواد مخدر دیگری به نام “ماری جوانا” نیز بر روی تی شرت و ماشین ها رونق گرفته بود که این بار به سمت مواد مخدر دیگری مانند “حشیش” نیز رفته است.
مسئولان باید با این افراد که با جان مردم معامله می کنند بر خورد جدی داشته باشند و به آنها اجازه ندهند به صورت آزادنه و به راحتی جوانان ما را به سمتی که این افراد سود جو می خواهند کشانده
شوند.
در این بین مسئولان فرهنگی کشور نیز باید به این مضوع اهمیت بیشتری دهند تا استفاده از این لباس ها در بیین جوانان رونق پیدا نکند.
برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان