ملت ایران از دل تحریم‌ها به پیشرفت می‌رسد

  • شناسه خبر: 46
ملت ایران از دل تحریم‌ها به پیشرفت می‌رسد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تجربه نشان داده است که هرگاه غربی‌ها تحریم‌های خود را نسبت به ایران افزایش دادند، ملت ایران از درون این تحریم‌ها راه‌هایی را برای توسعه و پیشرفت سریع‌تر کشور پیدا کرده‌اند. به گزارش اقطاع زمین به نقل از فارس غلامرضا کرمی اظهار داشت: تحریمی که آمریکایی‌ها مطرح و سپس […]

خانه » سیاسی » ملت ایران از دل تحریم‌ها به پیشرفت می‌رسد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تجربه نشان داده است که هرگاه غربی‌ها تحریم‌های خود را نسبت به ایران افزایش دادند، ملت ایران از درون این تحریم‌ها راه‌هایی را برای توسعه و پیشرفت سریع‌تر کشور پیدا کرده‌اند.

به گزارش اقطاع زمین به نقل از فارس غلامرضا کرمی اظهار داشت: تحریمی که آمریکایی‌ها مطرح و سپس اروپایی‌ها از آن تبعیت کردند، بیش از آن‌که بر جمهوری اسلامی ایران اثر بگذارد بر جامعه غرب تاثیرگذار است.

کرمی افزود: بحران‌های زیادی در غرب وجود دارد و بیشتر این کشورها در حال گذار از یک بحران جدی مردمی هستند که از وال‌استریت در آمریکا تا اروپا را فراگرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از بی تدبیرترین کارهایی که کشورهای غربی می‌توانستند انجام بدهند، بحث تحریم نفت ایران است و تاثیر آن بر روی مردم همان کشورها است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: این رفتار نسنجیده اتحادیه اروپا افزایش قیمت نفت را به دنبال دارد.

کرمی اذعان داشت: تحریم نفتی بر جمهوری اسلامی ایران تاثیری ندارد، زیرا فقط ۱۸ درصد صادرات نفت ایران به اروپا است و مشتریان اصلی ما ژاپن و چین و دیگر کشورها هستند.

وی عنوان کرد: این تحریم‌ها بیشتر جنبه روانی دارد و کشورهای غربی در فکر این هستند که محاصره اقتصادی ایران را تنگ‌تر کنند.

کرمی ابراز داشت: تجربه ۳۲ ساله جمهوری اسلامی این نتیجه را داده است که هرگاه غربی‌ها تحریم‌های خود را نسبت به ایران افزایش دادند، ملت ایران از درون این تحریم‌ها راه‌هایی را برای توسعه و پیشرفت سریع‌تر کشور پیدا کرده‌اند.

وی گفت: تمام تلاش آنها این است که در حوزه فشارهای اقتصادی و تبلیغاتی به ویژه جنگ نرم و استفاده از ابزارهای جنگ نرم در بین ملت ما جنگ روانی به راه بیندازند و حضور مردم را پای صندوق‌های رای کمتر نشان بدهند و به گونه‌ای عمل کنند که مردم کمتر پای صندوق‌های رای بروند تا آن‌ها از این مسئله به عنوان پیروزی خود در تحریم‌ها استفاده کنند.

کرمی افزود: ملت ایران در این انتخابات شگفتی دیگری می‌آفریند و با حضور گسترده پای صندوق‌های رای با استکبار مبارزه می‌کند.

کرمی خاطرنشان کرد: من به عنوان یکی از نمایندگان مجلس از پیشنهاد تحریم نفت اروپا از سوی ایران استقبال می‌کنم و همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند «تهدید را با تهدید جواب خواهیم داد»، ما نیز باید آن‌ها را با تهدید روبه‌رو کنیم.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان