خانه هری‌پاتر در تهران + تصاویر

  • شناسه خبر: 45885
خانه هری‌پاتر در تهران + تصاویر

تنها با لمس یک دکمه، سه اتاق به چرخش در می آیند؛ این خانه ایست که توسط معماران نکست آفیس (NextOffice) در ایران طراحی شده است.

خانه » آخرین اخبار » خانه هری‌پاتر در تهران + تصاویر
 به گزارش خانه خشتی به نقل از مشرق، در سبک مدرسه هاگوارتز هری پاتر که برای جادوگران جوان ساخته شده بود، اتاق ها می چرخیدند، به داخل ساختمان می آمدند یا می توانستند به سمت خیابان آویزان شوند. خانه هفت طبقه شریفی ها در تهران، دارای یک سالن بدنسازی و استخر است.

اما آنچه که این خانه را متمایز و فوق العاده ساخته این است که تنها با فشار دادن یک دکمه، سه اتاق نهارخوری، پذیرایی و اتاق کار می توانند به چرخش دربیایند، نور به داخل فضا بیاید و یک فضای تراس ایجاد شود.

چرخش هر اتاق نسخه مخصوص به خود را داراست
خانه هری‌پاتر در ایران + عکس
طراحی خانه بر اساس طراحی خانه ها سنتی ایران انجام گرفته است؛ خانه هایی که دارای هردو فضای زمستانی و تابستانی و منعکس کننده تفاوت آشکار درجه حرارت فصل های مختلف بودند. در تابستان اتاق ها می توانند بازتر شده، نور بیشتری به داخل ساختمان بیاید و فضای تراس نیز گسترده تر شود. اما در زمستان اتاق ها می توانند بسته تر شوند تا ساختمان گرم تر شود.

خانه دارای دو زیرزمین است. در یکی سالن بدنسازی و در دیگری امکانات تفریحی دیگری مانند میز بیلیارد قرار گرفته است. طبق اول مخصوص پارکینگ و محل زندگی سرایدار است. طبقه اول و دوم با داشتن آشپرخانه، اتاق نشیمن و فضای پیانو، فضای اصلی خانه هستند. دو اتاق خواب و حمام ، یک آشپزخانه و فضای بیشتر نشیمن، در دو طبقه بعدی و بالاتر قرار گرفته اند.

خانه هری‌پاتر در ایران + عکس

سخنگوی نکست آفیس می گوید: خانه با نیازهای ساکنانش سازگار شده است. با توجه به اینکه مهمان باشد یا خیر، اتاق مهمان را در طبقه دوم می توان با توجه به اهداف تغییر کاربری داد. به طور مشابه اتاق کار یا نهارخوری می توانند با توجه به خواسته های ساکنان تغییر کنند. به دلیل وجود این سبک در این خانه همواره وجود حالات متفاوت  فصلی یا دریافت نور امکتن پذیر است.

منبع: عربین بیزنس

برچسب ها:
اخبار رفسنجان خانه خشتی
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان