مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمان:

هدف همایش پیاده روی خانوادگی گسترش فرهنگ ورزش همگانی است

  • شناسه خبر: 44242
هدف همایش پیاده روی خانوادگی گسترش فرهنگ ورزش همگانی است

محمودی نیا هدف از همایش های پیاده روی خانوادگی را گسترش فرهنگ ورزش همگانی عنوان کرد و افزود: این فرهنگ به گونه ای طراحی شده تا مردم به صورت نمادین دور هم جمع شوند و در یک مسیر مشخص به پیاده روی خانوادگی بپردازند.

خانه » آخرین اخبار » هدف همایش پیاده روی خانوادگی گسترش فرهنگ ورزش همگانی است

به گزارش “خانه خشتی”، همایش پیاده روی خانوادگی روستایی صبح امروز ، از بخش مرکزی روستای عبدالله آباد به سمت محمد آباد میثم صورت گرفت.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص برگزاری این گونه همایشات در رفسنجان اظهار داشت: نیاز به ورزش همگانی در برهه کنونی بیشتر احساس می شود که مردم جامعه امروزی وارد این ورزش شوند و بینش و تفکر افراد جامعه به خصوص خانواده ها نسبت به ورزش همگانی و سلامت تغییر کند.

وی هدف از همایش های پیاده روی خانوادگی را گسترش فرهنگ ورزش همگانی عنوان کرد و افزود: این فرهنگ به گونه ای طراحی شده تا مردم به صورت نمادین دور هم جمع شوند و در یک مسیر مشخص به پیاده روی خانوادگی بپردازند.

محمود محمودی نیا خاطر نشان کرد: این نمادین بودن باید هدف داشته باشد و هدف آن فرهنگ سازی ورزش همگانی و بهبودی در بین اقشار جامعه بخصوص در بین خانواده ها جایگاه خوبی داشته باشد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به یکی از اهداف مهم برگزاری همایش های خانوادگی تصریح کرد: ورزش، فعالیت بدنی و تحرک در بین خانواده ها باید نهادینه شود.

برچسب ها:
پیاده روی خانوادگی روستایی خانه خشتی رفسنجان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمان ورزش همگانی
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان