گفتگو با مدیر عامل شرکت قند پارسی شکرانه (قندانه):

با جذب سرمایه ای به میزان ۲ میلیارد تومان، قند و نبات مصرفی جنوب شرق را تأمین می کنیم

 • شناسه خبر: 41701
با جذب سرمایه ای به میزان ۲ میلیارد تومان، قند و نبات مصرفی جنوب شرق را تأمین می کنیم

به گزارش “خانه خشتی”، مدیر عامل کارخانه قندانه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قندانه تنها کارخانه تولید قند است که بدون مواد افزودنی و جوهر، در اشکال فانتزی نهیه می شود. وی با اشاره بسته بندی شکر و نبات در کنار تولید قند، گفت: شکر مصرفی از شهرهای اقلید -اصفهان و میبد یزد […]

خانه » آخرین اخبار » با جذب سرمایه ای به میزان ۲ میلیارد تومان، قند و نبات مصرفی جنوب شرق را تأمین می کنیم

به گزارش “خانه خشتی”، مدیر عامل کارخانه قندانه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قندانه تنها کارخانه تولید قند است که بدون مواد افزودنی و جوهر، در اشکال فانتزی نهیه می شود.

وی با اشاره بسته بندی شکر و نبات در کنار تولید قند، گفت: شکر مصرفی از شهرهای اقلید -اصفهان و میبد یزد وارد شده و بسته بندی می شود و در تولید قند نیز از مواد اولیه شکر استفاده می کنیم.

لطفی افزود: از سال ۱۳۸۸ شروع بکار کردیم و هم اکنون در ۵ استان عاملیت فروش و ۱۳ استان نمایندگی فعال داریم و به کشورهای کانادا،عراق و امارات نیز صادر می کنیم.

مدیر عامل کارخانه قندانه اظهار داشت: میزان اشتغال زایی در این واحد صنعتی ۲۳۱ نفر می باشد که به طور مستقیم و غیر مستقیم و در شهرهای دیگر فعالیت می کنند.

وی افزود: در حال حاضر تولید روزانه کارخانه ۶ تن می باشد که با افزایش نیرو و تغییر در دستگاه ها توانایی تولید بالغ بر۶۵۰۰ تن در سال را دارد.

لطفی با بیان اینکه محصول ما محصول تولیدی – بهداشتی است افزود: ۵۰ درصد نیروهای این کارخانه خانم هستند و در واحد بسته بندی کار می کنند و در مکان هایی که به نیرو و فعالیت بیشتری نیاز است از آقایان کمک گرفته ایم.

وی با اشاره به در نظر گرفتن طرحی بالغ بر ۴ میلیارد تومان خاطر نشان کرد: در صورت تأمین ۲ میلیارد تومان سرمایه دیگر، میزان مصرفی نبات و قند جنوب شرق را تأمین خواهیم کرد.

 

 

کارخانه قند شکرانه رفسنجان

برچسب ها:
بات رفسنجان شکرانه شهرک صنعتی قندانه قندن
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • سید ابوالفضل یوسفی نعمتیه

  سلام نحوه تولید جهت وسواس خودم برای صادرات می خواهم متشکرم

  سید ابوالفضل یوسفی نعمتیه

  نمایش تولید

  سید ابوالفضل یوسفی نعمتیه

  روندتولید قند ونبات
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان