دشمن می‌خواهد مانع وحدت و حضور یکپارچه مردم در انتخابات شود

  • شناسه خبر: 413
دشمن می‌خواهد مانع وحدت و حضور یکپارچه مردم در انتخابات شود

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت تهران به تمرکز کشورهای خارجی بر انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در این انتخابات سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا مانع وحدت و حضور یکپارچه مردم در آن شوند. آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌ دوم نماز جمعه عبادی و سیاسی تهران با اشاره […]

خانه » سیاسی » دشمن می‌خواهد مانع وحدت و حضور یکپارچه مردم در انتخابات شود

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت تهران به تمرکز کشورهای خارجی بر انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در این انتخابات سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا مانع وحدت و حضور یکپارچه مردم در آن شوند.
آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌ دوم نماز جمعه عبادی و سیاسی تهران با اشاره به خطبه‌های رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: در نمازی که رهبر معظم انقلاب امامت داشتند، کلماتی محکم و راهگشا‌ بیان فرمودند که در رسانه‌های دنیا بازتاب گسترده‌ای داشت.وی به عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اشاره کرد و درباره ‌انتخابات ۱۲اسفند ‌‌گفت: فیض و رحمت الهی زمانی جاری می‌شود که تقاضای آن از سوی مردم صورت گیرد و این تقاضای ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش درآمد.امام جمعه موقت تهران ادامه داد: رسانه‌ها و خبرگزاری‌های دشمن به خصوص صهیونیست‌ها، حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به درستی منعکس نکردند و سعی کردند موضوع را به حاشیه ببرند و نخواستند ملت ایران را مطرح کنند زیرا رگ اصلی هیکل انقلاب اسلامی همین امت بودن و وحدت مردم است و به همین دلیل سعی کردند آن را به حاشیه بکشانند.

آیت‌الله امامی کاشانی ادامه داد: این عظمت و شور و هیجانی که در ۲۲ بهمن مشاهده کردید، سه نکته مهم بر آن نهفته است که اول دموکراسی است. بیگانگان می‌گویند ‌در ایران انتخابات زیاد است و حضور گسترده مردم ‌موجب می‌شود که وحدت ملی در میان آنها افزایش یابد و ‌‌این یکی از مزایای ملت ایران است.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: نکته دوم اینکه، ملت ایران ارزش‌های انقلاب را ‌‌‌مانند ایثار، فداکاری، صفا و صمیمیت ‌حفظ کرده است و سوم اینکه رهبری ایران بر اساس دین و عقیده حکومت می‌کنند بنابراین کار ما به درستی پیش می‌رود، به همین جهت سرمایه‌گذاری دشمن نیز در همین راستا‌ست.

آیت‌الله امامی کاشانی به تمرکز کشورهای خارجی بر انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در این انتخابات هم سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا مانع وحدت و حضور یکپارچه مردم در آن شوند.

وی با اشاره به بیانات امیرالمؤمنین در خطبه ۱۲۷ نهج البلاغه خاطرنشان کرد: توجه به ملت و با هم بودن خیلی مهم است. باید از تفرقه و قر زدن پرهیز کنید. ملت ایران علیرغم گرانی‌، خستگی‌، حرف‌ها و سخن‌ها، متحد و با هم هستند.

خطیب موقت نماز جمعه امروز تهران ادامه داد: نکته دیگر اینکه این فشارهای سیاسی‌ است. ۳۳ سال است که آنها ما را از لحاظ سیاسی و اقتصادی تحریم کرده‌اند ولی مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده‌اند و مسئولان نیز مرتب این مساله را تکرار می‌کنند که این تحریم‌ها ملت ایران را بیدار کرده است و در پایان هم به ضرر خود تحریم‌کنندگان خواهد شد و همین مساله تحریم نفت هم به ضرر آنها تمام خواهد شد.

آیت‌الله امامی کاشانی ‌گفت: ملت ایران و بسیاری از ملت‌های جهان اسلام پشت صحنه‌ها را می‌بینند و حقایق را می‌دانند، دشمنان به دنبال شکستن وحدت و حضور مردم در صحنه هستند. قدرت با جماعت اسلامی است و آن چیزی که در این مقطع لازم است، وحدت، اتحاد و توجه به رهبری است‌. ‌باید از تفرقه دوری کرد که در این صورت ملت ما روز به روز سرافرازتر خواهد بود.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان