مرکز مطالعات واشنگتن تأکید کرد:

آینده‌ای که در انتظار حامیان اصلی داعش است

  • شناسه خبر: 41234
آینده‌ای که در انتظار حامیان اصلی داعش است

مرکز مطالعات واشنگتن در گزارشی تأکید کرد، با وجود آنکه مسؤولان ریاض از خطر “تروریسم” آگاهند، ولی این امر مانع از ارتبط آنان با برخی سران گروه های تروریستی در عراق و سوریه نمی شود. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از شبکه العالم، این مرکز مطالعات درخصوص حمایتهای مالی ویژه از گروه های تروریستی […]

خانه » آخرین اخبار » آینده‌ای که در انتظار حامیان اصلی داعش است

مرکز مطالعات واشنگتن در گزارشی تأکید کرد، با وجود آنکه مسؤولان ریاض از خطر “تروریسم” آگاهند، ولی این امر مانع از ارتبط آنان با برخی سران گروه های تروریستی در عراق و سوریه نمی شود.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از شبکه العالم، این مرکز مطالعات درخصوص حمایتهای مالی ویژه از گروه های تروریستی نوشت: بعضی از حامیان مالی از عربستان سعودی هستند و آنان برای تضمین رسیدن این حمایتهای مالی به سوریه، پولهایشان را به کویت می فرستند.
بر اساس این گزارش، سعودیها اکنون بزرگترین حامی مالی گروه های مسلح در سوریه هستند.
این مرکز مطالعاتی خاطرنشان کرد، بسیاری از حامیان که به عنوان جمعیتهای خیریه در منطقه خلیج فارس شناخته می‌شوند، طی سالهای اخیر صدها میلیون دلار به دست گروه های تروریستی مانند داعش رسانده‌اند.
مرکز مطالعات واشنگتن تأکید کرد: عربستان سعودی و چند کشور دیگر به عنوان منبع مهمی برای داعش به حساب می آیند، ولی این گروه اکنون در حال بی نیاز شدن از این کمکها است زیرا پس از اشغال برخی مناطق در حال دستیابی به منابع مالی است، به صورتیکه این بی نیازی سرانجام موجب خواهد شد که این گروه‌ها در آینده به حامیان مالی خود نیز تعرض کنند.

برچسب ها:
آینده‌ای که در انتظار حامیان اصلی داعش است داعش
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان