معاون استاندار کرمان خبر داد

استخدام قبول‌شدگان آزمون استخدامی ۹۱ در سال آینده

  • شناسه خبر: 40387
استخدام قبول‌شدگان آزمون استخدامی ۹۱ در سال آینده

معاون توسعه مدیریت و تامین منابع انسانی استاندار کرمان گفت: قول حتمی برای استخدام قبول‌شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۱ در سال آینده داده شده است. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، نصرالله گرامی عصر امروز در شورای اداری استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر هر نوع استخدام ممنوع است، اظهار داشت: دولت بسیار […]

خانه » آخرین اخبار » استخدام قبول‌شدگان آزمون استخدامی ۹۱ در سال آینده

معاون توسعه مدیریت و تامین منابع انسانی استاندار کرمان گفت: قول حتمی برای استخدام قبول‌شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۱ در سال آینده داده شده است.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، نصرالله گرامی عصر امروز در شورای اداری استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر هر نوع استخدام ممنوع است، اظهار داشت: دولت بسیار چاق شده و باید کوچک شود و ما به دنبال فعال کردن اشتغال‌زایی و کارآفرینی هستیم و جذب نیروی جدید در دستور کار نیست.

معاون توسعه مدیریت و تامین منابع انسانی استاندار کرمان تصریح کرد: جوانان باید بدانند از میز، صندلی و کار دولتی خبری نیست.

گرامی ادامه داد: افرادی که در آزمون استخدامی سال ۹۱ شرکت کردند و پذیرفته شدند با مشکلاتی مواجه شدند، اما قول حتمی برای استخدام این افراد برای سال ۹۴ داده شده است و بیش از ۲۰۰ نفر فرزندان شاهد و ایثارگر نیز درگیر این مشکل هستند.

وی افزود: ۲۰۰ ناظر کشاورزی در شمال و جنوب استان کرمان نیز تا پایان سال جاری در دستگاه‌های مربوطه جذب می‌شوند.

گرامی عنوان کرد: از معاون رئیس جمهور مجوز لازم برای تبدیل وضعیت افراد را اخد کردیم و افرادی که می‌خواهند از محل تعهد داده شده به محل کار قبلی خود برگردند باید از حالت پیمانی به قراردادی تبدیل شوند.

همچنین در این جلسه معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان اظهار داشت: مدیران باید آمادگی برای تدوین برنامه ششم توسعه را داشته و آمار و وضعیت موجود را به‌روز کنند تا هنگام ارائه ابلاغ کار را انجام دهیم.

محمدرضا فتوت با اشاره به محدودیت‌های بودجه‌ای در سال جاری و کاهش اعتبارات ادامه داد: مدیران در بحث‌های هزینه‌ای صرفه‌جویی کنند تا بتوانیم در راستای سیاست‌های برنامه‌ریزان حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در پایان سال مالی قرار داریم از دستگاه های اجرایی می‌خواهیم که نظارت خوبی بر کیفیت اجرای پروژه‌ها داشته باشند تا بتوانیم با موفقیت سال مالی ۹۲ را ببندیم.

این مسئول گفت: فرمانداران در تشکیل کمیته برنامه‌ریزی شهرستان‌ها و روند اجرای دستورالعمل‌ها همکاری لازم را داشته باشند که در چارچوب قانونی حرکت کنیم.

برچسب ها:
استخدام قبول‌شدگان آزمون استخدامی 91 در سال آینده
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • شهروند

    آقای گرامی شما که میگید از میز صندلی و کار دولتی خبری نیست پس خواهشا خودتون هم این میز و صندلی را رها کنید و برید شغل آزاد.این همه جوون تحصیل کرده بیکار باید چه گلی به سر بگیرند که شما با خیال راحت میگید کار دولتی تعطیل؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان