فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان:

بسیج و سپاه سکاندار حفاظت از ارزشهای فرهنگی اسلام و انقلاب هستند

  • شناسه خبر: 40383
بسیج و سپاه سکاندار حفاظت از ارزشهای فرهنگی اسلام و انقلاب هستند

فرمانده سپاه رفسنجان گفت: بسیج و سپاه امروز سکاندار حفظ ارزشهای فرهنگی اسلام و انقلاب هستند، بسیج و بسیجی بایستی با حرکت در خط ولایت با بصیرت و برنامه ریزی در مسیر حفظ فرهنگ اصیل اسلامی حرکت کند تا بتواند تأثیر مثبت و قابل توجهی در بحث مسائل فرهنگی داشته باشد. به گزارش “خانه خشتی” […]

خانه » آخرین اخبار » بسیج و سپاه سکاندار حفاظت از ارزشهای فرهنگی اسلام و انقلاب هستند

فرمانده سپاه رفسنجان گفت: بسیج و سپاه امروز سکاندار حفظ ارزشهای فرهنگی اسلام و انقلاب هستند، بسیج و بسیجی بایستی با حرکت در خط ولایت با بصیرت و برنامه ریزی در مسیر حفظ فرهنگ اصیل اسلامی حرکت کند تا بتواند تأثیر مثبت و قابل توجهی در بحث مسائل فرهنگی داشته باشد.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از روراستی، سرهنگ علی اسدی  پس از بازدید ازکلاسها و کتابخانه ی کانون فرهنگی بینش اهل بیت (ع) واقع در مسجد جامع رفسنجان در جمع اعضاء این کانون در خصوص مسائل فرهنگی اظهار داشت: امروز بحث اصلی جامعه موضوع مسائل فرهنگی و جنگ نرم است، که رهبر فرزانه انقلاب  نیز در این چندین سال بارها بحث شبیخون فرهنگی و ناتو فرهنگی را مطرح نموده اند.

وی افزود: فلسفه اصلی فرمان تشکیل بسیج و سپاه توسط امام خمینی (ره) این بود که امام (ره) فرمودند باید یک نیرو باشد که از ارزشهای اسلام و انقلاب صیانت نماید.

اسدی وظیفه اصلی بسیج را حضور در جنگ نرم و حفظ ارزشهای فرهنگ اسلامی دانست و تصریح کرد: دراین راستا برنامه های بسیج از رزمی-فرهنگی به فرهنگی-رزمی تغییر نموده است و تشکیل حلقه های صالحین نیز از مصادیق آن است که در سطح وسیع در حال فعالیت هستند.

برچسب ها:
بسیج و سپاه سکاندار حفاظت از ارزشهای فرهنگی اسلام و انقلاب هستند
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان