تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان + عکس

  • شناسه خبر: 40023
تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان + عکس

پس از پیگیری در مورد دفن غیر اصولی زباله ها ی عفونی وخانگی که هنوز مشکل آن حل نگردیده و همچنان گلایه شهروندان نیز باقیست متوجه تخلیه غیربهداشتی فاضلاب انسانی در فاصله چند صد متری منازل مسکونی شدیم. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از روراستی، چندی پیش با یکی از دوستان ملاقاتی داشتم که […]

خانه » آخرین اخبار » تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان + عکس

پس از پیگیری در مورد دفن غیر اصولی زباله ها ی عفونی وخانگی که هنوز مشکل آن حل نگردیده و همچنان گلایه شهروندان نیز باقیست متوجه تخلیه غیربهداشتی فاضلاب انسانی در فاصله چند صد متری منازل مسکونی شدیم.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از روراستی، چندی پیش با یکی از دوستان ملاقاتی داشتم که ایشان از بوی بدی که در محله شان پخش شده بود بسیار گله مند بود، از من سئوال کرد، آیا دلیل این بوی بد از اردوگاه افاغنه می باشد؟ من به ایشان گفتم فاصله آن محل با شما زیاد است و نمی تواند از آنجا باشد! ولی حاضرم به اتفاق در آن حوالی گشت بزنیم تا ببینیم این بوی بد از کجا می آید.تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان

پس از کمی گشت و پرسو جو متوجه شدیم فاضلاب انسانی را در آن نزدیکی تخلیه می کنند. خلاصه به اتفاق دوستم محل را به راحتی پیدا کردیم چون که تا محله ایشان تنها حدود ۸۰۰ متر بیشتر فاصله نداشت .

نکته قابل توجه این بود که در سطح آب فاضلاب تخلیه شده سگهای ولگرد و پرندگان  در حال شنا کردن بودند و از این آبها و فاضلاب ها تغذیه می کردند، آیا به نظر شما این موضوع، یک فاجعه زیست محیطی نیست؟تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان (6)

نزدیکی این محل با قنوات و سفره آب زیرزمینی و گاوداری ها و مرغداری های مجاورنمی توانند باعث آلودگی آبها و همچنین دام و طیور و به تبع آن مواد اصلی غذایی مردم شهرستان گردد؟

آیا جای سئوال ندارد که چرا این متخلفان این قدر جسور شده اند و با خیال راحت در کنار باغات پسته و در نزدیکی منازل مسکونی دست به چنین اقدامی می زنند؟ آیا برای تخلیه این فاضلاب انسانی جایی از طرف مسئولین امردر نظر گرفته نشده است ؟

در هر صورت ما منتظر برخورد مسئولین امر با این متخلفان و اطلاع رسانی به مردم هستیم .تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان (4) تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان (3) تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در چند متری منازل مردم رفسنجان (2)

برچسب ها:
تخلیه غیربهداشتی فاضلاب در نزدیکی منازل مردم رفسنجان خانه خشتی رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان