خادم الحسینی

رئیس شورای شهر رفسنجان استعفا داد

 • شناسه خبر: 38243
رئیس شورای شهر رفسنجان استعفا داد

به گفته منابع معتبر جناب آقای خادم الحسینی ریاست محترم شورای شهر رفسنجان از ادامه عضویت و همکاری با شورای شهر منصرف و با تحویل استعفای خود به شورا چند روز است که در هیچ جلسه رسمی و غیر رسمی حاضر نشده اند. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از رویدادهای رفسنجان ، ایشان حتی در جلسه […]

خانه » آخرین اخبار » رئیس شورای شهر رفسنجان استعفا داد

به گفته منابع معتبر جناب آقای خادم الحسینی ریاست محترم شورای شهر رفسنجان از ادامه عضویت و همکاری با شورای شهر منصرف و با تحویل استعفای خود به شورا چند روز است که در هیچ جلسه رسمی و غیر رسمی حاضر نشده اند.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از رویدادهای رفسنجان ، ایشان حتی در جلسه مهم همایش شوراها در روز۹ اردیبهشت نیز حضور نداشتند . بنا به اخبار موثق ایشان به دلیل انتقاد جدی به عملکرد شورای شهر و شهرداری در سال های پایانی دوره قبل نیز قصد تجدید نظر در ادامه همکاری داشتند که با پا درمیانی و مصلحت اندیشی بعضی ها این مهم اتفاق نیفتاد .

در دوره جدید نیز تقریبا چند ماهی است که ایشان با ارزیابی از وضعیت موجود و مسائل و مشکلاتی که در شکل گیری شورا و حوادث قبل از آن به وقوع پیوست و با روحیه ایشان سازگار نبود تقریبا ادامه وضع موجود را به صلاح نمی دیدند .

این اقدام انقلابی ایشان یقینا قابل تقدیر است هر چند به مزاق بعضی ها خوش نیامده و هم چنان تمایل داشتند تا در سایه آبروی ایشان و خرج از اعتبار نامبرده اهداف خود را محقق نمایند. تا لحظه تنظیم این خبرگروه یاد شده فشار بیش از حدی برای بازگرداندن ایشان وارد نموده اند که بی نتیجه بوده است .

اما در صورتی که فشارها به پس گرفتن استعفا منجر شود و ایشان را متقاعد به ادامه همکاری بکنند باز هم چیزی از ارزش کار ایشان کم نمی کند زیرا اقدام انقلابی ایشان از بابت جلوگیری از قانون شکنی و امر به معرف و نهی از منکر ستودنی است و یقینا آینده شورا بر روال و ریل دیگری طی طریق خواهد نمود و بعضی ها بایستی تجدید نظر اساسی در رویکردها و عملکرد خود به وجود آورند

برچسب ها:
استعفا خانه خشتی رئیس شورای شهر رفسنجان استعفا نمود رفسنجان ریئس شورای شهر رفسنجان شورای شهر شورای شهر رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • هوشنگ حمزه نژاد

  با سلام. به نظر می‌رسد عدم وجود فرهنگ پاسخگویی در میان مسئولان امری رایج شده است. باید دید استعفای رئیس شورای شهر رفسنجان منافع چه کسی و چه جریانی را تامین می‌کند؟ استعفای رئیس شورای شهر وقوع چه امر غیر ممکنی را ممکن می سازد؟ راه تکرار چه حوادثی را می بندد؟ طبیعتا سکوت، استعفا و...بدون حساب و کتاب کمک به جسارت، بسترسازی و ریل گذاری هر جریان سوء نسبت به حوادث آینده است. استعفای مدیران و مسئولان در مواقع غیر ضروری و خارج از فصل به معنای به خطر افتادن سلامت روانی شهروندان است. گاهی اوقات ماندن، مبارزه کردن و...باعث می شود وجدان بیدار جامعه این موضوع را در خاطر خود داشته باشد.

  حسین بیچاره و بی پناه

  چرا حذف میکنی ؟

  فردوسی

  من هم به نوبه خودم از آقای خادم تشکر می کنم ولی امیدوارم تا آخر پای این قضیه وایسه و کوتاه هم نیاد آخه دنیا محل گذره به خاطر دنیای دیگران آخرت خود را ویران نکنید برادر بزرگوار حاج آقای خادم

  علی

  سلام خیلی جالبه تمام اعضای شورا اصولگرا هستند پس چرا همدیگر رو رسوا می کنند

  سارا

  ای ول بازم گلی به جمال خادم بالاخره یه حرکت انقلابی دیدیم ممنون آقای خادم که پای بی عدالتی سکوت نکردی خدا خیرت بده
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان