سرلشکر فیروزآبادی: امام (ره) با پیشنهاد هاشمی درباره رابطه با آمریکا مخالفت کرده بودند

  • شناسه خبر: 3126
سرلشکر فیروزآبادی: امام (ره) با پیشنهاد هاشمی درباره رابطه با آمریکا مخالفت کرده بودند

سردار سرلشکر سید‌حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه سالروز شهادت صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص مطرح شدن رابطه با آمریکا از سوی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: کسی در رابطه با آمریکا صحبتی نکرده است. یکی از آقایان با خبرنگاران گفت‌وگو کرده و خاطره‌ای از زمان امام […]

خانه » سیاسی » سرلشکر فیروزآبادی: امام (ره) با پیشنهاد هاشمی درباره رابطه با آمریکا مخالفت کرده بودند
سردار سرلشکر سید‌حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه سالروز شهادت صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص مطرح شدن رابطه با آمریکا از سوی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: کسی در رابطه با آمریکا صحبتی نکرده است. یکی از آقایان با خبرنگاران گفت‌وگو کرده و خاطره‌ای از زمان امام نقل کرده که نامه‌ای در این خصوص به ایشان داده و امام هم آن را نپذیرفته است.وی افزود: آمریکا خودش را خفه می‌کند که راه مذاکره با ایران را باز کند.فیروزآبادی ادامه داد: امام با آن پیشنهاد آقای هاشمی رفسنجانی مخالفت کردند و به آن عمل نکردند و بعدا هم هیچ گاه این نظر مورد تأیید شورای عالی امنیت ملی و مقام معظم رهبری قرار نگرفته و هرگز در دستور کار نظام نبوده است.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: اختیار تصمیمات کلان نزد ولی امر است و ایشان هم کارشناسانی اعم از نظامی و سیاسی در کنار خود دارند که اوضاع را بررسی می‌کنند و تاکنون چنین تصمیمی از سوی ایشان گرفته نشده است.
برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان