آموزش “منافقین” توسط آمریکا در صحرای “نوادا” برای انجام عملیات در ایران

  • شناسه خبر: 3021
آموزش “منافقین” توسط آمریکا در صحرای “نوادا” برای انجام عملیات در ایران

“سیمون هرش” روزنامه نگار برجسته آمریکایی به نقل از مقام اطلاعاتی سابق آمریکا فاش کرد آمریکا در محلی محرمانه در صحرای نوادا اقدام به آموزش گروهک تروریستی منافقین برای انجام عملیات در ایران کرده است. به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه “نیویورکر”، “سیمون هرش” روزنامه نگار معروف آمریکایی فاش کرد […]

خانه » سیاسی » آموزش “منافقین” توسط آمریکا در صحرای “نوادا” برای انجام عملیات در ایران

“سیمون هرش” روزنامه نگار برجسته آمریکایی به نقل از مقام اطلاعاتی سابق آمریکا فاش کرد آمریکا در محلی محرمانه در صحرای نوادا اقدام به آموزش گروهک تروریستی منافقین برای انجام عملیات در ایران کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه “نیویورکر”، “سیمون هرش” روزنامه نگار معروف آمریکایی فاش کرد که “فرماندهی عملیات مشترک آمریکا” در مکانی محرمانه در صحرای نوادای این کشور اقدام به آموزش گروه‌های مخالف نظام ایران کرده است.
سیمون هرش در ادامه گزارش خود نوشته است که آمریکا از سال ۲۰۰۵ آموزش نیروهای “مجاهدین خلق” (منافقین) را با وجود اینکه در لیست سیاه تروریستی آمریکا قرار داشت، آغاز کرد.
سیمون هرش که این سخنان را به نقل از یک مقام اطلاعاتی برجسته سابق آمریکا مطرح کرده، افزود که آموزش‌ها به مجاهدین خلق تا پیش از به قدرت رسیدن “باراک اوباما” رئیس جمهور آمریکا ادامه داشته است.بر اساس این گزارش، آمریکا در صحرای نوادا به نیروهای مجاهدین خلق، آموزش‌هایی را نظیر ردیابی تماس‌ها، رمز نویسی، آموزش‌های مربوط به تسلیحات و تاکتیک‌های واحدهای کوچک را آموزش داده است.
گفتنی است، ماه گذشته شبکه خبری “ان‌بی‌سی” آمریکا طی گزارشی به بررسی دست داشتن گروهک منافقین در ترور ۵ دانشمند هسته‌ای ایران پرداخت.همچنین این گروهک تروریستی عملیات مختلفی را در بخش‌های گوناگون ایران انجام داده‌اند که حاصل آن کشته شدن صدها شهروند بی‌گناه ایرانی بوده است./ا

برچسب ها:
آموزش "منافقین" توسط آمریکا در صحرای "نوادا" برای انجام عملیات در ایران
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان