شریعتمداری به روحانی:

وطن‌فروش‌ها را به کابینه دعوت نکنید/رفیق قافله نیستند…!

 • شناسه خبر: 23249
وطن‌فروش‌ها را به کابینه دعوت نکنید/رفیق قافله نیستند…!

“خانه خشتی” : انتخاب اعضای کابینه حق قانونی آقای روحانی است ولی با شناختی که می‌دانیم از اصحاب فتنه دارند، نباید جانب احتیاط را از دست بدهند و کسانی را به همکاری دعوت کنند که ننگ وطن‌فروشی در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را بر پیشانی دارند. حسین شریعتمداری امروز چهارشنبه ۱۹/۰۴/۹۲ طی یادداشتی در روزنامه […]

خانه » آخرین اخبار » وطن‌فروش‌ها را به کابینه دعوت نکنید/رفیق قافله نیستند…!

خانه خشتی” : انتخاب اعضای کابینه حق قانونی آقای روحانی است ولی با شناختی که می‌دانیم از اصحاب فتنه دارند، نباید جانب احتیاط را از دست بدهند و کسانی را به همکاری دعوت کنند که ننگ وطن‌فروشی در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را بر پیشانی دارند.
حسین شریعتمداری امروز چهارشنبه ۱۹/۰۴/۹۲ طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: دکتر روحانی اگر چه هوشمندتر از آن است که در چنبره فریب اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ گرفتار شود و به عنوان عضو چندین و چند ساله شورای عالی امنیت ملی با نشان اعتماد نمایندگی رهبر معظم انقلاب نمی‌تواند از هویت واقعی و افشا شده جماعت فتنه‌گر بی‌خبر باشد ولی شواهدی در دست است که از طراحی یک پروژه وارونه برای تخریب و نهایتا ناکامی ایشان در مسئولیت خطیری که بر عهده گرفته است حکایت می‌کند. این پروژه که مدعیان اصلاحات و اصحاب فتنه با پوشش بازگشت به سال ۸۴ از آن یاد می‌کنند، شامل دو بخش به هم چسبیده «ورود» و «تخریب» است. بخوانید؛

این روزها، در آستانه انتقال دولت دهم به یازدهم، مجموعه مشترکی از دست‌اندرکاران دولت‌های سازندگی و اصلاحات و مخصوصا اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸، عملیات روانی پرحجم و گسترده‌ای را برای انکار خدمات برجسته و کم‌نظیر- و در پاره‌ای از موارد بی‌نظیر- دولت کنونی سازمان داده و در این شیپور فریب می‌دمند که انگار قرار است «ویرانه»ای از دولت دهم به دولت یازدهم تحویل داده شود! این در حالی است که دولت آقای دکتر احمدی‌نژاد اگر چه طی ۲ سال اخیر به علت نفوذ حلقه انحرافی در آن، از بستر قبلی خود زاویه گرفته است ولی تمامی شواهد موجود حاکی از آن است که دولت ایشان در خدمت‌رسانی به مردم و عمران و آبادانی کشور نه فقط نقش برجسته‌تری از همه دولت‌های پیشین داشته است، بلکه خدمات دولت‌های نهم و دهم در طول تاریخ دولت‌ها، از مشروطه تاکنون بی‌نظیر بوده است. همین ویژگی منحصر به‌فرد، دولت احمدی‌نژاد را در کانون توجه و حمایت گسترده و بی‌دریغ توده‌های عظیم مردم و شخصیت‌های دلسوز و دلداده به اصول و مبانی اسلام و انقلاب جای داده بود. این حرکت پرشتاب اما، در سال‌های پایانی دولت ایشان با نفوذ حلقه انحرافی و اقدامات تخریبی آن، نه فقط از شتاب افتاد بلکه در پاره‌ای از موارد به قهقرا کشیده شد و دقیقا از همین نقطه به بعد، حمایت‌های پیشین را در مقیاس وسیعی از دست داد و با اعتراض‌ها و انتقادهای فراوانی از سوی حامیان قبلی خود روبرو شد.

گفتنی است که علاوه بر دشمنان بیرونی، دو گروه مشخص نیز در داخل کشور از بیان واقعیت یاد شده به شدت پرهیز داشته و مخصوصا طی دو سال اخیر برای دور کردن خدمات برجسته و انبوه دولت احمدی‌نژاد از کانون توجه مردم تلاش کرده‌اند. اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ و حلقه‌انحرافی.

این دو گروه اگرچه اصرار داشته و دارند که با دو چهره و شناسنامه متفاوت معرفی شوند ولی با نگاهی دقیق‌تر می‌توان دید، دو روی یک سکه هستند و یا دستکم آن که هدف تعریف شده مشترکی را دنبال می‌کنند. نیم‌نگاهی به روزنامه‌های ایران، خورشید، شهروند، خبرگزاری جمهوری اسلامی- ایرنا- و ده‌ها سایت خبری و اینترنتی و شمار فراوان دیگری از نشریات اقماری که مستقیما تحت مدیریت حلقه انحرافی قرار داشته و با بودجه دولت اداره می‌شوند، بیندازید! آیا در خروجی آنها اثر چندانی از خدمات دولت پیدا می‌کنید؟! بیشترین صفحات این روزنامه‌ها و فضای‌مجازی سایت‌های یاد شده به حاشیه‌سازی، دروغ‌پردازی، دور کردن نیروهای ارزشی و انقلابی از احمدی‌نژاد، تحریف مبانی شناخته شده دینی، اصرار بر پایان دوره اسلامگرایی، تلاش برای جابه‌جایی باورهای اسلامی و انقلابی با آموزه‌های ارتجاعی و قرون وسطایی غرب و مخصوصا تبلیغات ناشیانه و غلوآمیز درباره لیدر حلقه انحرافی و… اختصاص یافته است. این حرکت زشت و پلشت را فقط با نیم‌نگاهی به روزنامه‌ها، سایت‌ها و اظهارنظرهای اعضای حلقه انحرافی به وضوح می‌توان دید. حرکت مرموزی که با دست‌اندازی غیرقانونی و گناه‌آلود حلقه انحرافی به کانون‌های قدرت و ثروت همراه بوده است. کمترین پی‌آمد اقدامات تخریبی این حلقه که هنوز به‌درستی معلوم نیست چرا از حمایت بی‌دریغ و همه‌جانبه دکتر احمدی‌نژاد برخوردار بوده و هنوز هم هست، پایین کشیدن رئیس جمهور کنونی از بلندای افتخارآفرینی در دولت نهم و سال‌های آغازین دولت دهم بوده است. آیا می‌توان احتمال داد که چرخه مورد اشاره به طور تصادفی به چرخش افتاده و خدمات فراوان دولت را تحت‌الشعاع قرار داده است؟! بعید به نظر می‌رسد!

حالا به سیاه‌نمایی ناجوانمردانه اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ علیه دولت احمدی‌نژاد که از شدت وضوح و فراوانی نیازی به توضیح ندارد، نگاه کنید، آیا، میان این سیاه‌نمایی‌ها و حرکت مرموز حلقه انحرافی، تفاوت چندانی می‌بینید؟! هر دو جریان، مقابله با اقدامات ارزشمند دولت احمدی‌نژاد را دنبال کرده‌‌اند. حلقه انحرافی با نفوذ و تغییر بستر حرکت دولت و اصحاب فتنه با سوار‌شدن بر موج انحراف.

و اما دولت آقای احمدی‌نژاد اگرچه در دو سال پایانی عمر خود از شتاب اولیه افتاده است ولی خدمات برجسته آن ماندگار است و غیرقابل انکار که بارها به آن پرداخته‌ایم و باز هم خواهیم پرداخت.

اکنون به پروژه وارونه‌ای که اصحاب فتنه و برخی از مدعیان اصلاحات برای دولت دکتر روحانی تدارک دیده‌اند و شواهد موجود از کلید خوردن زودهنگام آن حکایت می‌کند نزدیک می‌شویم. اصحاب فتنه، آقای روحانی را از خود نمی‌دانند و با توجه به مواضع اعلام شده ایشان که در بسیاری از موارد با مواضع رسما اعلام شده و شناخته شده آنان در تناقض است، موفقیت آقای روحانی را شکست دیگری برای مدعیان اصلاحات تلقی می‌کنند. اصحاب فتنه از یکسو اصرار دارند که افراد وابسته و نزدیک به خود را در دولت آینده جای دهند و از سوی دیگر، این توهم را القاء می‌کنند که دولت یازدهم فقط یک «ویرانه»! را از دولت دهم تحویل گرفته است. حالا تصور کنید اگر فتنه‌گرانی که احتمالا در دولت آقای روحانی به کار گرفته می‌شوند مانند ده‌سال حاکمیت خود بر دولت و مجلس در پی خدمت‌رسانی به مردم و رسیدگی به امور اقتصادی و معیشتی آنها نباشند که بارها نشان داده‌اند نیستند، آیا این کم‌کاری و بر زمین نهادن امور حیاتی و ضروری کشور را به حساب ویرانه‌ای که تحویل گرفته‌اند نمی‌نویسند؟! و باز هم مانند گذشته به بهانه توسعه سیاسی، خدمت به مردم را وا نمی‌نهند؟!

آقای روحانی رئیس جمهور منتخب مردم است و انتخاب اعضای کابینه حق قانونی ایشان است ولی با شناختی که می‌دانیم از اصحاب فتنه دارند، نباید جانب احتیاط را از دست بدهند و کسانی را به همکاری در دولت خویش دعوت کنند که ننگ وطن‌فروشی در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را بر پیشانی دارند، آنها رفیق قافله ایشان نیستند….

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • من هم

  من هم با آقای هاشمی موافقم. واقعا آن کسانی که سال 88 فتنه کردند باید از این فرصت ها استفاده کنند.از خداوند متعال طلب بخشش کنند. همان هایی که هنوز که هنوز است خود را زخم خورده احمدی نژاد می دانند. آن کسانی که همه سعی و تلاش خود را کردند تا تمام دستاورد های این نظام مقدس را دروغ بخوانند. آن کسانی که هفت جد و آبادشان صف کشید که هر می خواهد باشد و اما دولت فعلی نباشد. اظهارات حضرت امام روح الله در باب آل سعود بخوانید. آن کسانی که به ارتباط خود با آل سعود افتخار می کنند باید در این ماه تا می توانند زیارت عاشورا بخوانند. آن کسانی که هر کدام از فرزندانشان را فتنه 88 باید از یک گوشه خیابان های تهران جمع می کردند باید از خدا طلب بخشش کنند. آری این ماه ماه توبه و طلب بخشش است. این ماه، ماه جبران گذشته است...آن کسانی که انتخابات 88 را دروغ خواندند و حال انتخابات 92 که متولی و برگزار کننده همان 88 ها هستند را دمورکرات ترین، آزاد ترین انتخابات دنیا می خوانند باید توبه کنند.آری از این ساعات مقدسی که خداوند در اختیارتان قرار داده‌، استفاده کنید و گذشته را جبران کنید؛جفای به مردم را جبران کنید؛ دروغی اگر به مردم گفته اید جبران کنید؛ تهمتی اگر به اشخاص و دیگران زده اید جبران کنید؛حقی اگر از مردم زائل کرده اید جبران کنید،ظلمی اگر به کسی کرده اید جبران کنید…راستی آقای هاشمی. نماز جمعه 88 که خطبه خواندی و با کفش و مختلط پشت سرت نماز خواندند یادت هست؟ یادت هست که چه پیشنهاداتی دادی...هیچ کدام را نظام حتی جدی نگرفت و اما هم در انتخابات مجلس و هم ریاست جمهوری شاهد حضور چشم گیر مردم بودیم...آری از این ساعات مقدسی که خداوند در اختیارتان قرار داده‌، استفاده کنید و گذشته را جبران کنید؛جفای به مردم را جبران کنید؛ دروغی اگر به مردم گفته اید جبران کنید؛ تهمتی اگر به اشخاص و دیگران زده اید جبران کنید؛حقی اگر از مردم زائل کرده اید جبران کنید،ظلمی اگر به کسی کرده اید جبران کنید…

  asdr

  از این ساعات مقدسی که خداوند در اختیارتان قرار داده‌، استفاده کنید و گذشته را جبران کنید؛جفای به مردم را جبران کنید؛ دروغی اگر به مردم گفته اید جبران کنید؛ تهمتی اگر به اشخاص و دیگران زده اید جبران کنید؛حقی اگر از مردم زائل کرده اید جبران کنید،ظلمی اگر به کسی کرده اید جبران کنید... hashemirafsanjani.ir آیت الله هاشمی رفسنجانی طی سخنانی در آستانه ماه مبارک رمضان سال 1362 گفت: تصمیم بگیرید،کسانی که حرف من را می‌شنوند! از این ساعات مقدسی که خداوند در اختیارتان قرار داده‌، استفاده کنید و گذشته را جبران کنید؛جفای به مردم را جبران کنید؛ دروغی اگر به مردم گفته اید جبران کنید؛ تهمتی اگر به اشخاص و دیگران زده اید جبران کنید؛حقی اگر از مردم زائل کرده اید جبران کنید،ظلمی اگر به کسی کرده اید جبران کنید تا در زمره خوبان و مغفرت یافتگان این ماه مبارک و میهمانی عظیم الهی جایی برای خود بیایید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، گزیده سخنرانی ایشان بدین شرح است: نکته آخری را عرض می‌کنم که پیغمبر(ص) می‌فرماید: " فَاِنَّ الشَّقی مَن حَرُمِ عَنْ غُفْرانِ اللهِ تَعالی فی هذا الشَّهْرِ الْعظیمِ ". بعد از اینکه، این همه فضایل را برای این ماه می‌فرمایند، باز می فرمایند: شقی (آن کسی است که نکبت و بدبختی برای او مانده؛ یعنی، یک نوع صفت لایتغیر، برای انسان شده‌است)، شقی کسی است که این ماه رمضان را درک کند و آخر ماه رمضان هم که رسید، غفران خدا را و جبران انحرافات خود را، نکرده باشد. بسیاری هستند که ممکن است آلوده باشند، به کارهای بد، به دروغ ؛ به غیبت، به گناهان دیگر ، به "اداء نکردن حقوق مردم"؛ اینها باید بدانند که اگر در این ماه رمضان خودشان را اصلاح نکنند نشانه شقاوت آنان است. به مسلمانهای معتقد به روزه عرض می‌کنم! این نشان شقاوت آنان است. این ماه که مهمان خدایید (اَنْفاسُکُم تَسْبیح و نَوْمُکُم عِبادَةُ) و با آن خصوصیاتی که می‌خواهیم عرض کنیم، با این اوضاع، اگر اینجا، نتوانید، جبران کنید و «خشم خدا» را به «رحمت خدا» تبدیل نکنید، این، نشان شقاوت می‌شود. تصمیم بگیرید، کسانی که حرف من را می‌شنوند! از این ساعات مقدسی که خداوند در اختیارتان قرار داده‌، استفاده کنید و گذشته را جبران کنید ؛ جفای به مردم را جبران کنید ؛ دروغی اگر به مردم گفته اید جبران کنید؛تهمتی اگر به اشخاص و دیگران زده اید جبران کنید ؛ حقی اگر از مردم زائل کرده اید جبران کنید،ظلمی اگر به کسی کرده اید جبران کنیدتا در زمره خوبان و مغفرت یافتگان این ماه مبارک و میهمانی عظیم الهی جایی برای خود بیایید. روایتی دارد که وقتی صحبتهای حضرت پیغمبر(ص) تمام شد، علی‌بن‌ابیطالب، در جلسه حاضر بودند، بلند شدند و فرمودند: «ما اَفْضَلَ الاَعْمالُ فی هذا الشَّهْر»بهترین کار در این ماه چیست؟ یک چیزی به ما یاد بدهید که آن، بهترینش باشد (و این، بین مسلمانان شیوه بود که از پیغمبر(ص) بهترین را می پرسیدند تا آن قله سعادت را پیدا کنند)، حضرت پیغمبر(ص) فرمودند: «اَلْوَرَعُ مِنْ مَحارِمِ‌اللهِ»: بهترین کارهایی که در این ماه، می‌توانید بکنید، این است که در مقابل کارهای حرام، حالت تقوا و پرهیزگاری به خودتان بگیرید. اصلاً روح عمده ماه رمضان هم، همین است؛ یعنی تمرین حالت سلامت، عدالت و حالت تقوا. البته هر انسانی، همیشه باید این جور باشد، این چیزی نیست که ما برای یک مقطع بخواهیم. ماه رمضان را برای انسان‌سازی و جبران انحرافها، گذاشته‌اند و اینجا، باید از آن، استفاده شود. شماها، تصمیم بگیرید که از اول ماه رمضان، هر چیزی را که حرام است، مرتکب نشوید. اگر دروغ می‌گفتید، دیگر نگویید، تا دروغ به فکرتان آمد، اگر هم از زبانتان پرید، فوری استغفار کنید و خودتان را اصلاح کنید. از مردم غیبت نکنید و حرف بد نزنید. وظیفه‌ای که دارید، خوب انجام دهید. سر هر کاری هستید، کارگر کارخانه هستید، اگر روزهای دیگر، یک مقدار از وقت را می‌دزدیدی، حالا ندزد! کار خودت را خوب انجام بده! مغازه‌دار هستی، اگر به مردم زور می‌گفتی و گران می‌گرفتی، تصمیم بگیر و در ماه رمضان، گران نده! به عدل رفتار کن!.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان