فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
در همراهی رئیس جمهور شهید به کروچان فهمیدم بعضی‌ها چقدر بی‌انصاف و بی‌تقوا هستند

  • شناسه خبر: 214801
<span style='color:#a2a2a2;font-size:12px;'>فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:</span><br/>در همراهی رئیس جمهور شهید به کروچان فهمیدم بعضی‌ها چقدر بی‌انصاف و بی‌تقوا هستند

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: شهید رئیسی مصوبات را بسیار جدی می‌گرفتند، جاهایی می‌رفت که مردم باشند تا حرف دل مردم را بشنود.

خانه » اجتماعی » در همراهی رئیس جمهور شهید به کروچان فهمیدم بعضی‌ها چقدر بی‌انصاف و بی‌تقوا هستند

به گزارش خانه خشتی؛ سردار نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در نشست بصیرتی ویژه انتخابات پیش رو که با حضور جمعی از صاحب نظران و نخبگان بسیج در سالن زکریا برگزار شد، با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و هیات همراه ایشان، اظهار کرد: در برهه‌ای حساس از نظام تاریخی قرار گرفته‌ایم و با حضور حداکثری و انتخاب اصلح قطعا مسیر رئیس جمهور شهید را ادامه خواهیم داد.
وی تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری باید فردی انتخاب شود که ملاک های انقلاب را داشته باشد و ملاک های انقلاب را در سه سال خدمت شهید رئیسی مشاهده کرده اید.


سردار نظری بیان کرد: راهبردهای آمریکایی ها از همان روزهای اول انقلاب برای نظام جمهوری اسلامی از طریق کودتا، تحریم، تجزیه‌طلبی ها، ترورها و جنگ هشت‌ساله راه به جایی نبرد و انقلاب همچنان به راه خود ادامه داد چون این انقلاب به مکتب الهی متصل است.
وی ادامه داد: اقتدار امروز ایران در دنیا و عملیات وعده صادق که برخی به عنوان انقلاب سوم از آن یاد می کنندهمه اینها از اتصال به ریسمان الهی است که ما را به این نقطه رساند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: پاسخ محکم به رژیم صهیونیستی نشان دهنده پوشالی بودن تجهیزات اسرائیل و اقتدار ایران است که این اقتدار ناشی از میدان‌شناسی مردم عزیز ما و همدلی ومسیر مشترک با مسئولان است.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: دشمن از لحاظ نظامی هیچ گزینه‌ای ندارد و ناامید کردن مردم از نظام از هر طریقی را در دستور کار قرار داده است.


سردار نظری بیان کرد: در جنگ سایبری هم که پیچیده‌تر از جنگ سخت بود باز هم مردم فصل‌الخطاب بودند و با هدایت رهبری میدان جمع شد.
وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی شهید رئیس جمهوری گفت: هجمه‌های زیادی علیه رئیس جمهور شهید در زمان حیاتشان شکل گرفت برخی افراد بعد از شهادت ایشان از خصوصیات ایشان حرف می زدند اما همان افراد در انتخابات مسیر و جبهه خود را عوض کردند این نفاق است.
سردار نظری به تعابیر رهبر فرزانه انقلاب درباره شخصیت آیت‌الله‌ رئیسی اشاره کرد و گفت: صادقانه کار کردن و اخلاص این شهید گرانقدر از بهترین عناصر و خصوصیات ایشان است.
وی عنوان کرد: یکی از نقاط قوت آقای رئیسی کاری بودن و میدان تحرک او بود، طوری کار می‌کرد که انگار سه سال بیشتر طول ریاست او نبود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطرنشان کرد: شهید رئیسی موقعیت شناس بود، با تاسی گرفتن از قرارگاه آبرسانی مرد میدان هفت هزار روستا را آبرسانی کردند و امسال نیز در ۸ هزار و ۳۰۰ روستا را در دستور کار قرار گرفته است.


وی افزود: مصوبات را بسیار جدی می‌گرفتند، جاهایی می‌رفت که مردم باشند تا حرف دل مردم را بشنود.
سردار نظری به شرایط عبور سخت از مسیرهای جنوب استان کرمان شهید رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: عمق محرومیت روستاها را می دید و مشکلات را از نزدیک حل می کرد.
وی عنوان کرد: در دوران کرونا روزانه ۷۰۰ کشته را همه دیدید امام در دولت شهید رئیسی فروش نفت در روزهای اولی به یک و نیم میلیون بشکه رسید، انبارها پر شد، واکسن تولید شد و بیش از ۹ هزار کارخانه احیا شد.
سردار نظری بیان کرد:برجام و امتیازهایی که داده شد در سبد دشمن به دنبال اهداف شان بودند که چیزی یافت نشد. با همه این مشکلات با مدیریت جهادی شهید رئیسی با اراده قوی و اطاعت از ولی فقیه و با صداقت خالص کار می کرد.
وی ادامه داد: دیپلماسی مقاومت در برابر دیپلماسی التماسی دولت قبل شکل گرفت و هم چنین ظرفیت‌های منطقه که نادیده گرفته شده بودند احیا شد و عضویت و ارتباطا موثر در شانگ‌های و بریکس در آینده خواهید دید چه برکاتی نصیب ایران خواهد شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اتنخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری عنوان کرد: فردی میدانی جهادی همگام با رهبر انقلاب که درد مردم را از نزدیک ببینید را تبیین و انتخاب کنیم.
وی افزود: با وحدت،همدلی و همکاری به دور از جناح‌بندی‌ها کارها پیش می‌رود.هر فردی را که دشمن تخریب کرد بدانید اگر بیاید برای مردم کار خواهد کرد.
سردار نظری بر حضور و مشارکت مردم تاکید کرد و گفت: ما که در میدان و مسئول هستیم نیاز به سیاست گذاری نداریم بلکه برنامه و اجرا کم داریم.
وی بیان کرد: فردی انتخاب کنیم جهادی باشد و با صعه صدر زیاد بتواند تخریب ها را بشنود اما کار کند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
رئیس جمهور شهید فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان