خطیب جمعه رفسنجان:
اخلاق و انسانیت در تبلیغات انتخاباتی رعایت شود

  • شناسه خبر: 214793
<span style='color:#a2a2a2;font-size:12px;'>خطیب جمعه رفسنجان:</span><br/>اخلاق و انسانیت در تبلیغات انتخاباتی رعایت شود

امام جمعه رفسنجان گفت: حماسه دیگری رقم خواهد خورد و باید مراقبت شود تا حاکمیت اخلاق و انسانیت در تبلیغات را داشته باشیم، تمامی کاندیداها مورد تایید و قابل احترام هستند.

خانه » اجتماعی » اخلاق و انسانیت در تبلیغات انتخاباتی رعایت شود

حجت‌الاسلام اصغر عسکری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر رفسنجان با تبریک عید سعید قربان اظهار کرد: قربانی کردن برای زنده‌ها انجام می‌شود تا از حوادث درامان باشند و ایمان آنان محفوظ باشد، در هیچ روایتی قربانی برای مرده نیامده است.
وی افزود: قربانی کردن کار باسفارشی است و خوب است انجام شود اما قربانی کردن برای مرده تحریف در دین است به جای هزینه قربانی بهتر است دیون اموات داده شود.
عسکری گفت: قربانی واجب در حج شرط سن و سلامت و برای هر نفر یک گوسفند را دارد اما برای قربانی مستحب این شرایط نیست.
خطیب جمعه رفسنجان به انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو اشاره و به حضور جدی مردم تأکید نمود و گفت: چهل و دومین انتخابات در آستانه برگزاریست و این از افتخارات جمهوری اسلامی است و حق مردم است که در سرنوشت خود نقش ایفا کنند.
وی تصریح کرد: حماسه دیگری رقم خواهد خورد و باید مراقبت شود تا حاکمیت اخلاق و انسانیت در تبلیغات را داشته باشیم، تمامی کاندیداها مورد تایید و قابل احترام هستند.
عسکری بیان کرد: دنبال این نباشید که کسی را انتخاب کنید که در زندگی هیچ نقطه سیاهی نداشته باشد، نگاه کنیم تا فردی انتخاب شود که مرد میدان باشد،
مسئولیت‌های بزرگ کشوری داشته و در عمل به مردم نشان داده که توانایی اداره کشور را دارد.
امام جمعه رفسنجان ضمن محکوم کردن اقدامات شنیع رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه بیان کرد: امید است قطعنامه نهایی به نتیجه برسد و جلوی این نسل‌کشی گرفته شود.
حجت‌الاسلام عسکری در پایان افتخار‌آفرینی مجدد دانشگاه حضرت ولی‌عصر عج رفسنجان با مدیریت شایسته رئیس این دانشگاه و کسب مدال‌ در رشته‌های ورزشی توسط دانشجویان و کسب عناوین نمونه کشوری توسط اساتید دانشگاه را تبریک گفت.
انتهای پیام/

برچسب ها:
انتخابات 1403 نماز جمعه رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان