همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمان گشایش یافت

  • شناسه خبر: 214151
همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمان گشایش یافت

همایش کرمان آیدکس ۲۰۲۴ با هدف گذر از اقتصاد منبع پایه به دانش و فناوری، از عصر دوشنبه به مدت چهار روز در ماهان شهرستان کرمان گشایش یافت.

خانه » اجتماعی » همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمان گشایش یافت

به گزارش خانه خشتی؛ همایش کرمان آیدکس ۲۰۲۴ با هدف گذر از اقتصاد منبع پایه به دانش و فناوری، با ارائه ۲۵۰ پروژه به ارزش ۲۰۰ همت فرصت سرمایه گذاری و تامین نیازهای توسعه در بخش های مختلف از عصر دوشنبه به مدت چهار روز در ماهان شهرستان کرمان گشایش یافت. 

 فرماندار این شهرستان، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، نماینده منتخب رفسنجان و انار در مجلس، رییس اتاق بازرگانی رفسنجان، سفرای برخی کشورها، فعالان بخش خصوصی و مدیران کشوری، استانی و شهرستانی از جمله مهمانان این همایش هستند.

استان کرمان با ظرفیت های بی نظیر حوزه کشاورزی، صنعت و معدن، انرژی و گردشگری ظرفیت‌های مغفول مانده بسیاری دارد که برگزاری همایش کرمان آیدکس به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، استانداری کرمان و سایر متولیان و دستگاه ها و سرمایه گذاران درصدد فعال سازی این ظرفیت ها بر پایه فناوری و اقتصاد پایدار است.

۱۰ اثر ثبت جهانی، ظرفیت بی بدیل تولید انرژی خورشیدی، وجود هشت میلیارد تن ذخیره اثبات شده از ۴۲ نوع ماده معدنی و رتبه نخست صادرات محصولات کشاورزی فقط بخشی از ویژگی های منحصر به فرد دیار کریمان را نشان می دهد.

تمامی این ظرفیت ها سرمایه گذاران از سراسر ایران و جهان را به همایش کرمان آیدکس ۲۰۲۴ فرا می خواند و فرصت های سرمایه گذاری در همین راستا برنامه ریزی شده است.

این همایش عصر امروز(دوشنبه) با حضور ۳۰۰ شرکت کننده از سراسر ایران و جهان ازجمله معاون رییس جمهور، معاونان برخی از وزرا، مدیران استانی و سفرای کشورهای مختلف در حالی گشایش یافت که مدیران بر هم افزایی در راستای توسعه پایدار دیار کریمان اتفاق نظر داشتند و راهکارهایی برای این مهم ارائه کردند.

اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت جذب مشارکت مردمی و سرمایه گذاران به این همایش گفتند که این همایش با ارائه ۲۵۰ پروژه به ارزش ۲۰۰ همت فرصت سرمایه گذاری و تامین نیازهای توسعه در بخش های مختلف فعال شده است.

محل این همایش در دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان (هایتک) در ورودی شهر ماهان شهرستان کرمان است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان