بیانیه دانشگاه ازاد اسلامی رفسنجان در رابطه با ضرورت شرکت در انتخابات

  • شناسه خبر: 211426
بیانیه دانشگاه ازاد اسلامی رفسنجان در رابطه با ضرورت شرکت در انتخابات

متن بیانیه دانشگاه ازاد اسلامی رفسنجان در رابطه با ضرورت شرکت در انتخابات به این شرح است.

خانه » آخرین اخبار » بیانیه دانشگاه ازاد اسلامی رفسنجان در رابطه با ضرورت شرکت در انتخابات

به نام خدا

مسأله اول در انتخابات این است که همه در این آزمون عمومی ملت ایران شرکت کنند و نشان بدهند که ملت ایران زنده است و به سرنوشت کشورش علاقه دارد.

(مقام معظم رهبری )

 

مردم عزیز رفسنجان

 

ما دانشگاهیان دانشگاه ازاد اسلامی رفسنجان باور داریم پیشرفت کشور و حل مشکلات آن منوط به تقویت اقتدار ملی است و شرط تحقق آن، مشارکت در انتخابات مجلس به عنوان مهم‌ترین مظهر مردم‌سالاری است و انتخاب نمایندگانی از متن مردم که متخصص، توانمند، هوشمند، پاکدست، شجاع و فساد ستیز باشند امکان اصلاح ریل‌گذاری سیاست‌های کشور و قانون‌گذاری عالمانه و نظارت مؤثر در جهت مبارزه با فساد و ضعف مدیریت‌ها را فراهم خواهد کرد. شرکت آگاهانه در انتخابات پیش‌رو فرصتی برای ورود افکار و ایده‌های جدید در چرخه تصمیم‌سازی کشور است و می‌تواند سبب دمیده‌شدن روحی تازه در کالبد جامعه شود.

 

ما دانشگاهیان ازاد اسلامی رفسنجان ضمن به‌حق دانستن نقدها و گلایه‌های معیشتی مردم وفادار ایران، صحیح‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌حل مشکلات را تلاش برای تشکیل مجلسی شایسته دانسته و معتقدیم که حضور فعال مردم و انتخاب هوشمندانه آنان می‌تواند آثار ناخوشایند و کاستی‌های پیشین را مرتفع سازد.

 

همچنین باور داریم با توجه به اینکه رهبری، محور اصلی نظام و ضامن عدم انحراف جامعه از مسیر درست است، انتخاب خبرگانی آشنا به مسائل روز و دارای بینش سیاسی و اجتماعی عمیق جهت انتخاب رهبر و نظارت بر بقای شرایط او اهمیت شایانی دارد.

 

از این‌رو، در زمانی که بیگانگان درصدد به حاشیه‌ راندن مردم و ناامیدکردن آنان در استیفای حق خود در تعیین نمایندگان واقعی‌شان هستند، ما دانشگاهیان به پیروی از تأکیدات رهبری معظم انقلاب، همراه با مردم شریف ایران برای انتخاب نمایندگانی شایسته در صحنه خواهیم بود.

 

هیات رئیسه،اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان