شما قضاوت کنید!

  • شناسه خبر: 20337
شما قضاوت کنید!

بدون مقدمه بگویم، بعد از برگزاری یادواره شهدای روحانی و بزرگداشت شهید شیرازی، حرفی از دل خودم زدم و گفتم بعد از ۲۶ سال افتخار شهرم یعنی شهید شیرازی ها را شناختم و در پایان نوشتم ای کاش به جای اینکه رفسنجان را با نام سیاستمدارانی که هدف  و وصیت شهدا برایشان مهم نیست بشناسند، […]

خانه » آخرین اخبار » شما قضاوت کنید!

بدون مقدمه بگویم، بعد از برگزاری یادواره شهدای روحانی و بزرگداشت شهید شیرازی، حرفی از دل خودم زدم و گفتم بعد از ۲۶ سال افتخار شهرم یعنی شهید شیرازی ها را شناختم و در پایان نوشتم ای کاش به جای اینکه رفسنجان را با نام سیاستمدارانی که هدف  و وصیت شهدا برایشان مهم نیست بشناسند، به نام چنین شهدای بزرگواری می شناختند.

بگذریم که بعضی ها به من خرده گرفتند و اعتراض کردند که چرا اسم از این افراد برده ام، حالا بماند که آنروز خبری از ثبت نام این شخص جهت کاندیداتوری ریاست جمهوری نبود.

دوباره می خواهم بگویم خوب شد بعد از هشت سال شورای اسلامی رفسنجان و ریاست آن را از طریق یک هفته نامه محلی شناختم!

می خواهم بگویم اگر اینها تشنه قدرت نبودند چرا بعد از گذشت چند سال و آن هم در آستانه شروع تبلیغات شوراهای شهر و روستا اقدام به معرفی شورای شهر شهرستان رفسنجان می کنند.

حالا معرفی کردن به جای خود، شما قضاوت کنید که آیا در معرفی کردن اعضای شورا ، نیازی به اسم بردن از مسئولیتهایی از قبیل نماینده رهبری، دارای گواهینامه فلان، عضویت هیئت امنایی، مدیر کاروان، عضو شورای حل اختلاف و …. است؟و این چه جایگاهی جز تبلیغ انتخاباتی دارد؟!

ای کاش آقایان اشاره ای به عملکرد چندین ساله خود هم کرده بودند تا صرفاً آوردن نام و آوازه خود. انشاالله هدفشان صداقت و روراستی با مردم بوده و هیچ منظوردیگری نداشته اند.

تنظیم: ا.م

برچسب ها:
افتخار شهررفسنجان خانه خشتی رفسنجان شما قضاوت کنید! شورای شهر رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • گوش کن

    شما که اینقدر دغدغه داری و بر اخلاق انتخاباتی تأکید داری لطفا در مورد اصولگرایان هم بنویس و فقط به شیخ جوان (به قول خودتون) گیر نده...طرف خودش اصلا رفته یه هفته نامه زده...دغدغه مند در مورد اینم بنویس.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان