شرح ماجرای نوشیدنی مشکوک از زبان فرماندار رفسنجان

 • شناسه خبر: 20316
شرح ماجرای نوشیدنی مشکوک از زبان فرماندار رفسنجان

فرماندار رفسنجان در مصاحبه رادیویی به جوانان توصیه کرد : جوانان مواظب باشند مواد نیروزای تقلبی تهیه نکنند ، موادی که تولید میشود نیز باید کنترل شود . به گزارش خانه خشتی، علی اکبر پورمحمدی افزود : در پی حادثه ای که اخیرا اتفاق افتاده باید چند کار را باهم دنبال کرد . وی اضافه […]

خانه » آخرین اخبار » شرح ماجرای نوشیدنی مشکوک از زبان فرماندار رفسنجان

فرماندار رفسنجان در مصاحبه رادیویی به جوانان توصیه کرد : جوانان مواظب باشند مواد نیروزای تقلبی تهیه نکنند ، موادی که تولید میشود نیز باید کنترل شود .
به گزارش خانه خشتی، علی اکبر پورمحمدی افزود : در پی حادثه ای که اخیرا اتفاق افتاده باید چند کار را باهم دنبال کرد .
وی اضافه کرد : اول اینکه والدین بیشتر از پیش مواظب فرزندان خود باشند و دوم اینکه وضعیت تفریحی جوانان چه در خانواده و چه در جامعه باید به طور مثبت ارتقاء یابد .
وی در ادامه گفت : خیرین و بزرگان به همت مسئولین قدمهایی در جهت ایجاد کارهای فرهنگی و ایجاد بستر مناسب برای جوانان در شهرستان بر دارند .
آقای پورمحمدی با اشاره  به اینکه امسال وضعیت خاص انتخابات را داریم و به دنبال ایجاد حماسه سیاسی هستیم گفت : یک سری افراد متاسفانه سعی دارند  با بوجود آوردن شرایط و جو روانی ، به مقاصد شوم خود برسند که در همین راستا ماده ای تحت عنوان مواد نیرو زا تولید کردند که حاوی سم خطرناک متانول بوده است .
وی به تعداد  مسمومان  به بیمارستان  علی بن ابیطالب رفسنجان اشاره کرد و گفت :  در اثر نوشیدن مواد آلوده ، برخی از همشهریان مسمومیت شدید گرفتار شدند و از بامداد روز ۹ تا کنون (۱۱ / ۳ /۹۲ ) ۳۴۸ مورد مراجعه کردند که از این تعداد ۶ نفر منجر به فوت شدند و حال برخی نیز از سوی پزشکان مساعد اعلام شد و مرخص گردیدند.
پور محمدی افزود : ۸۰ نفر بستری هستند و ۱۹۳ نفر برای دیالیز شدن به شهر های مجاور ( سیرجان ، شهربابک ، زرند و بردسیر و کرمان ) اعزام شدند.
فرماندار رفسنجان از دستگیری تعدادی مظنون خبر داد و گفت : با پی گیریهای اطلاعاتی جمعی از توزیع کنندگان دستگیرشده اند که پس از تحقیقات بر روی آنها و رسیدن به عاملان اصلی  تحویل مقامات قضایی خواهند شد.

برچسب ها:
پور محمدی خانه خشتی رفسنجان شرح ماجرای نوشیدنی مشکوک از زبان فرماندار رفسنجان فرماندا رفسنجان نوشیدنی مشکوک
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • امیر

  مشروبات الکی ؛ واقعیت موجود یا توطئه موهوم؟ http://www.asriran.com/fa/news/277490/%D9%85%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%B7%D8%A6%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%87%D9%88%D9%85

  شهروند

  خوب خیالمون راحت شد. پس جناب آقای فرماندار یا مراکز تحت نظارت خود را به مردم معرفی فرمایید که مواد نیروزا را از این مراکز تهیه کنند و یا مراکزی را تحت نظارت خود را اندازی فرمایید تا مواد آن را هم کنترل کرده باشید

  علی اکبر

  چرا خیرین و بزرگان باید کمک کنند مگر خود دولت کم درامد نفتی و معادن دارد . برای تفریح و ورزش جوانان مخصوصا در مناطق اطراف شهر چه امکانتی تاکنون گذاشته شده ؟وقتی اکثر خانواده ها درگیر معاش زندگیشان هستند چگونه می توانند برای فرزندانشان وقت کافی بگذارند .

  ZZZZ

  به نظر من فرماندار و رییس پلیس رفسنجان باید استعفا بدن

  amir

  مواد نیرو زا چیه؟چرا دارین صورت مسئله رو پاک می کنید. خود ستاد بحران دانشکده علوم پزشکی در ظهر روز 5شنبه اس ام اس داده که عده ای بر اثر مصرف مشروبات الکلی مسموم و فوت شده اند وحتی دراین سایت هم درج شد.اقای فرماندار ما دنبال پاسخ صحیح هستیم چگونه این همه مشروب و به قول شما نوشیدنی نیرو زا وارد رفسنجان شده است و از سوی دیگر چگونه توزیع شده اند در ثانی ایا دیگر چنین مواردی تکرار نمی شود؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان