بازهم شایعه حمایت آقا

  • شناسه خبر: 19912
بازهم شایعه حمایت آقا

به گزارش خانه خشتی،  همه دوره های انتخاباتی چنین اخباری بصورت درگوشی و محفلی شنیده شده است. اخباری که از اتاق های زیر پله ای و زیرشیروانی ستادها خارج می شود. خبری که با چشم و ایما و اشاره می چرخد. با صدای آرام و بدون جوهر:« نظر آقا هم بر ایشان است.» این روزها […]

خانه » آخرین اخبار » بازهم شایعه حمایت آقا

به گزارش خانه خشتی،  همه دوره های انتخاباتی چنین اخباری بصورت درگوشی و محفلی شنیده شده است. اخباری که از اتاق های زیر پله ای و زیرشیروانی ستادها خارج می شود. خبری که با چشم و ایما و اشاره می چرخد. با صدای آرام و بدون جوهر:« نظر آقا هم بر ایشان است.»

این روزها می گویند نظر آقا بر بهمان کاندیدا است. بیت نیز از فلانی حمایت می کند. باهنر اما به سبک خود تکذیب کرد. لاریجانی هم در جلسه با نمایندگان از دیدارش با رهبری گفت و اینکه ایشان فرمودند به احدی نظر ندارم. حتی به نقل از رهبری گفت که ایشان فرمودند خودم هم هنوز به جمع بندی نرسیدم.

البته خود رهبری بارها و بارها به این موضوع اشاره کرده اند که هیچ کس از رای من خبر ندارد و از احدی حمایت نخواهم کرد. اما امان از ظاهر گرایان. با این حال بد نیست تکذیب جدی تری هم از نهادهای موثرتر صورت گیرد.

جالب این است که این شایعه درباره فردی است که درباره اش گفته می شود؛ تنها کسی است که بدون اطلاع و استمزاج از نهادهای صاحب صلاحیت پا به رقابت انتخاباتی گذاشته است.

منبع:الف

برچسب ها:
بازهم شایعه حمایت آقا حمایت رهبری از کاندیدای خاص
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان