نخستین نشست مدیرعامل «منطقه ویژه رفسنجان» و مدیران واحدهای تولیدی منطقه

  • شناسه خبر: 197169
نخستین نشست مدیرعامل «منطقه ویژه رفسنجان» و مدیران واحدهای تولیدی منطقه

نخستین نشست مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و مدیران عامل واحدهای تولیدی مستقر در منطقه برگزار شد.

خانه » اسلاید شو » نخستین نشست مدیرعامل «منطقه ویژه رفسنجان» و مدیران واحدهای تولیدی منطقه

به گزارش خانه خشتی؛ امروز نخستین جلسه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و مدیران عامل واحدهای تولیدی مستقر در منطقه برگزار شد.

در این جلسه بهرام‌شاهی طی سخنانی اظهار کرد: با ارتباطاتی که طی چند ماه اخیر با اتاق بازرگانی کرمان و اعضای اتاق رفسنجان برگزار کردیم، افق روشنی پیش روی منطقه در خصوص همکاری اتاق ایجاد شده و قرار است با توجه به ساخت بیمارستان تسکین، با کمک آقای نظری و سرمایه‌گذاران این بیمارستان، پروژه تجهیزات پزشکی در منطقه کلید بخورد.

وی از پیگیری گمرک تخصصی فرآورده‌های نقتی خبر داد و افزود: راهبرد حمل و نقل ترکیبی را دنبال می‌کنیم چراکه در آینده‌ی واحدهای تولیدی منطقه اثرگذار و مهم است و شرکتی در این خصوص تأسیس خواهیم کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان همچنین یادآور شد: با اتاق‌های بازرگانی ایران و چین و قطر ارتباط برقرار کردیم و همچنین ارتباط تنگاتنگ با اتاق‌های کل کشور برقرار کرده‌ایم که از ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم.

بهرام‌شاهی خاطرنشان کرد: برای افزایش مزیت‌های منطقه و استفاده از ظرفیت‌های بخش‌های مختلف اقتصادی استان و کشور و وزارتخانه‌ها، ارتباطات‌مان در این خصوص بیش از فعال پیش شده است و قرار است شرکت‌های مشاوره قوی در منطقه دفتر نمایندگی دایر کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از مدیران واحدهای تولیدی مستقر در منطقه درخواست کرد نسبت به فعال‌کردن واحد تحقیق و توسعه واحد تولیدی خود اقدام کرده و در این خصوص یک نیروی رابط با واحد جوارکارگاهی معرفی کنند.

بهرام‌شاهی بر تقویت واحد کار به کمک شرکت‌های مستقر در منطقه تأکید کرد و گفت: اگر واحد کار تقویت شود می‌توانیم از وزارت رفاه مزیت‌ها و معافیت‌های بیشتری اخذ و ظرفیت‌های نهفته منطقه را احیاء کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان