در دیدار مدیر مسئول و هیات تحریریه خانه خشتی با فرمانده انتظامی رفسنجان مطرح شد؛

مردم در حوزه امنیت اجتماعی نقش تاثیرگذار دارند

  • شناسه خبر: 195256
مردم در حوزه امنیت اجتماعی نقش تاثیرگذار دارند

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: سهم مشارکت مردمی در حوزه امنیت، سهمی بسیار تاثیرگذار وغیرقابل انکار است.

خانه » اجتماعی » مردم در حوزه امنیت اجتماعی نقش تاثیرگذار دارند

به گزارش خانه خشتی؛ سرهنگ اکبر نجفی در دیدار صمیمی با مدیر مسئول و هیات تحریریه پایگاه خبری خانه خشتی، مطالبه گری در حوزه خبررسانی را مهم عنوان کرد و گفت: خبرنگار باید مطالبه گر باشد و مسئول هم در قبال مسئولیت که همان خدمت گزاری است، باید پاسخگو باشد.
فرمانده انتظامی رفسنجان تصریح کرد: حضور خبرنگاران و مطالبه گری آنها می تواند به مسئول کمک کند تا خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهد.


وی با بیان اینکه ارتباط با مردم جزء اولویت های ماست، بیان کرد: سهم مشارکت مردمی در حوزه امنیت، سهمی بسیار تاثیرگذار و غیرقابل انکار است، برای مثال، همکاری مردم در چهارشنبه آخر سال نسبت به سنوات گذشته بسیار چشمگیر بوده است.
سرهنگ نجفی ضمن تشکر از همراهی مردم درچهارشنبه آخر سال، افزود: در چهارشنبه آخر سال حتی یک مورد تماس مربوط به این موضوع نداشتیم و اگر همکاری مردم در این مورد نبود، موفق نبودیم.
فرمانده انتظامی رفسنجان عنوان کرد: علیرغم افزایش ۲۵ درصدی سفرهای امسال، میزان تصادفات جاده ای برون شهری و درون شهری در ایام نوروز نسبت به سال گذشته کاهش داشته که بخش زیادی از آن منوط به همراهی و همکاری مردم بود.


وی افزود: در حوزه سرقت های مهم در شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد کاهش داشتیم و در حوزه کشفیات هم توفیقات خوبی کسب شده است.
وی خاطرنشان کرد: امنیت، فعالیتی جمعی است و همکاری مردم، خانواده ها و سازمان هایی که در کنار ما هستند، می تواند در این حوزه موثر باشد.
سرهنگ نجفی به نقش مهم امید بخشی به جامعه توسط رسانه تاکید کرد و گفت: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و این شایعات در راستای تفرقه افکنی و دشمنی با کشور ماست که با بصیرت افزایی و آگاهی خنثی خواهد شد.
وی تاکید کرد: عوامل انتظامی با تلاش جهادی و شبانه روزی در راستای امنیت شهرستان تلاش خواهند کرد و مردم و رسانه ها هم در این حوزه سهیم هستند.
گفتنی است، سلسله دیدارهای نوروزی هیات تحریریه پایگاه خبری خانه خشتی با مسئولین، پیش از ظهر امروز با فرمانده انتظامی رفسنجان در محل ستاد این فرماندهی صورت گرفت.

عکس از مهدی محمودی مقدم

خبر از منیژه نوروزی
انتهای پیام/

برچسب ها:
امنیت خانه خشتی فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان نیروی انتظامی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان