سوء استفاده عروس خانم‌ از پدرشوهرش!+عکس

  • شناسه خبر: 19460
سوء استفاده عروس خانم‌ از پدرشوهرش!+عکس

زنی که با سوءاستفاده از ناآشنایی پدرشوهرش در استفاده از سیستم‌های نوین بانکی حساب وی را خالی کرده بود، در استان یزد دستگیر شد. سرهنگ زارع پور، رییس پلیس فتای استان یزد در این‌باره گفت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ای نکه وی بازنشسته یکی از سازمان‌های دولتی بوده و حقوق خود […]

خانه » آخرین اخبار » سوء استفاده عروس خانم‌ از پدرشوهرش!+عکس
زنی که با سوءاستفاده از ناآشنایی پدرشوهرش در استفاده از سیستم‌های نوین بانکی حساب وی را خالی کرده بود، در استان یزد دستگیر شد.
سرهنگ زارع پور، رییس پلیس فتای استان یزد در این‌باره گفت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ای نکه وی بازنشسته یکی از سازمان‌های دولتی بوده و حقوق خود را از طریق کارت عابربانک دریافت می‌کند که اخیراً با مراجعه به بانک متوجه شده در چند ماه گذشته و در دفعات متعدد با خرید اینترنتی مبلغ زیادی از حسابش برداشت شده، کارشناسان اقدامات خود را برای شناسایی عامل برداشت آغاز کردند.
رییس پلیس فتای استان یزد افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که برداشت‌های انجام شده در قالب خرید کارت شارژ تلفن همراه بوده سرانجام با ادامه تحقیقات و استعلامات صورت گرفته عامل برداشت از حساب که عروس شاکی بود، شناسایی و به مقر فتا احضار شد.
زارع‌پور ادامه‌داد: متهم که از اعتماد پیرمرد سوءاستفاده و با دریافت رمز دوم اینترنتی حساب بانکی شاکی اقدام به خرید اینترنتی کرده بود از عمل خود اظهار ندامت و پشیمانی کرد که با برگزاری جلسه مشاوره و آموزش برای شاکی درباره استفاده از کارت‌های بانکی، وی از شکایت خود صرفنظر کرده و عروس خود را بخشید.
وی به شهروندان به ویژه افراد مسن و بازنشسته هشدار داد: کارت‌های بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و به هرفردی در انجام امورات بانکی اعتماد نکنند.
سوء استفاده عروس خانم‌ از پدرشوهرش!+عکس
منبع:پرشین
برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان