توضیحات شرکت ملی صنایع مس ایران درباره اظهارات عضو هیأت رئیسه مجلس

  • شناسه خبر: 191559
توضیحات شرکت ملی صنایع مس ایران درباره اظهارات عضو هیأت رئیسه مجلس

شرکت ملی صنایع مس ایران در واکنش به اظهارات حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس جوابیه‌ای را صادر کرد.

خانه » اسلاید شو » توضیحات شرکت ملی صنایع مس ایران درباره اظهارات عضو هیأت رئیسه مجلس

به گزارش خانه خشتی ،  به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت ملی صنایع مس ایران در واکنش به اظهارات حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس جوابیه‌ای را صادر کرد.

متن این جوابیه به شرح ذیل است:

در پاسخ به مطلب مندرج در «خبرگزاری فارس» با موضوع «عضو هیأت رئیسه مجلس؛ مدیران دو تابعیتی باقیمانده از دولت قبل را برکنار کنید». در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ گروه سیاسی – حوزه مجلس- جوابیه زیر به تفکیک موضوع در سه بند ارسال می‌شود. از این‌رو، مقتضی است طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات، جهت تنویر افکار عمومی جوابیه این شرکت در آن خبرگزاری درج گردد.

۱- دوتابعیتی بودن؛ مدیرعامل کنونی شرکت ملی صنایع مس ایران تنها تابعیت کشور عزیزمان ایران را دارد و در ردیف اشخاص دو تابعیتی نیست. بدیهی است در صورت وجود هرگونه سند برای این ادعا این شرکت از انتشار آن استقبال می‌کند.

۲- عدم پرداخت حقوق به کارگران؛ تاکنون حقوق کارکنان و کارگران عزیز و سخنگویش صنعت مس به تعویق نیفتاده است و این شرکت هیچ‌گونه معوقه به کارکنان و کارگران خود ندارد.

۳- تصویب واگذاری خودرو به مدیران در مجمع فوق‌ العاده؛ در خصوص تصویب واگذاری خودرو به مدیران در مجمع فوق‌العاده این شرکت اعلام می‌دارد که در هیچ‌یک از مجامع این شرکت بحث واگذاری خودرو به مدیران مطرح نشده است.

در خاتمه با عنایت به قانون مطبوعات و آیین‌نامه اجرایی مربوطه به لحاظ درج مطالب خلاف واقع نسبت به مدیرعامل محترم این شرکت و روند امور اجرایی شرکت، مقتضی است دستور فرمایید متن تکذیبیه ارسالی این شرکت در آن خبرگزاری درج و به اطلاع عموم رسانده شود.

برچسب ها:
شرکت ملی صنایع مس ایران
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان