دلیل حمایت عربستان از فتنه گران

  • شناسه خبر: 191
دلیل حمایت عربستان از فتنه گران

به گزارش «خانه خشتی» به نقل از صراط دبیر جنبش عدالت خواه دانشجویی گفت:‌ عربستان سعودی در حال دست و پا زدن است تا افکار فرسوده وهابیت تحت تاثیر گسترش بیداری اسلامی قرار نگیرد. محمد جعفری‌نژاد، دبیر جنبش عدالت خواه در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه باشگاه خبرنگاران، در راستای کمک ۱۸ میلیون دلاری سعودی‌ها به […]

خانه » سیاسی » دلیل حمایت عربستان از فتنه گران

به گزارش «خانه خشتی» به نقل از صراط دبیر جنبش عدالت خواه دانشجویی گفت:‌ عربستان سعودی در حال دست و پا زدن است تا افکار فرسوده وهابیت تحت تاثیر گسترش بیداری اسلامی قرار نگیرد.
محمد جعفری‌نژاد، دبیر جنبش عدالت خواه در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه باشگاه خبرنگاران، در راستای کمک ۱۸ میلیون دلاری سعودی‌ها به شورای هماهنگی راه سبز گفت:‌ دراز شدن دست نیاز فرقه سبز به سمت آل سعود نشانگر آن است که آنها برای بقای خود به هر کاری روی می آورند.

وی با بیان اینکه هر چه بیشتر پیش می رویم چهره فرقه سبز آشکارتر می شود، اظهار داشت: فرقه سبز بین ملت ایران جایگاهی ندارند؛ زیرا با فرو نشستن غبار فتنه چهره اصلی آنها پیدا شده و برای دست یابی به اهدافشان با گروه هایی که با اصول ملت ایران مخالفند به زد و بند می پردازند.

جعفری نژاد به تشبیه این فرقه به گروهک منافقین پرداخت و افزود:‌ رفتار فرقه سبز مانند گروهک منافقین است که البته با ادعای دفاع از حقوق ملت وارد صحنه شدند و از کشتار ملت هم ابایی نداشتند.

وی با اشاره به کمک ۱۸ میلیون دلاری عربستان به فرقه سبز ابراز داشت: تکیه به اسپانسرهای خارجی نشانه درماندگی این گروه در پیشبرد اهدافشان است.

دبیر جنبش عدالت خواه دانشجویی، عربستان سعودی را رژیم دست نشانده آمریکا و انگلیس دانست و گفت:‌ این حکومت دست نشانده از گفتمان اسلام ناب حضرت امام مبنی بر اینکه اسلام آمریکایی بودن اسلامی که وهابیت آن را ترویج می دهد هراس دارد.

وی با بیان اینکه عربستان در حال دست و پا زدن است تا افکار فرسوده وهابیت تحت تاثیر گسترش بیداری اسلامی قرار نگیرد، بیان داشت: اقدامات خصمانه سعودی ها همیشه به نوعی علیه ایران بروز کرده است، به طور مثال نیمی از ترورهای داخل ایران مانند عبدالمالک ریگی به سرکردگی وهابیت رقم خورد و حمایت از فرقه سبز ادامه همان روند است.

وی خاطر نشان کرد: نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی به هر کدام از کشورهای منطقه به معنای مرگ وهابیت است و سعودی ها برای مقابله با آن در صدد کمک به فرقه سبز هستند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان