گلایه امام جمعه رفسنجان در مراسم تشییع پیکر شهید پوریوسفی

  • شناسه خبر: 19072
گلایه امام جمعه رفسنجان در مراسم تشییع پیکر شهید پوریوسفی

خانه خشتی:حجت الاسلام رمضانی پور در مراسم تشییع پیکر شهیدمنصور پوریوسفی ضمن بیان ارزشمندی کار این شهید گرانقدر اینگونه گفت:کاری که شهید پوریوسفی انجام داد کارنیروی انتظامی بوده است  اما از آنجایی که باید تعاون وهمکاری بین همه نیروهای مسلح وجود داشته باشد با هماهنگی وبا حکم مأموریت وطی کردن سلسله مراتب این شهید والامقام به […]

خانه » آخرین اخبار » گلایه امام جمعه رفسنجان در مراسم تشییع پیکر شهید پوریوسفی

خانه خشتی:حجت الاسلام رمضانی پور در مراسم تشییع پیکر شهیدمنصور پوریوسفی ضمن بیان ارزشمندی کار این شهید گرانقدر اینگونه گفت:کاری که شهید پوریوسفی انجام داد کارنیروی انتظامی بوده است  اما از آنجایی که باید تعاون وهمکاری بین همه نیروهای مسلح وجود داشته باشد با هماهنگی وبا حکم مأموریت وطی کردن سلسله مراتب این شهید والامقام به وظیفه خود عمل نموده ودر همین راستا جان خودش را تقدیم کرده است.

وی گفت:نیروی انتظامی باید بیشتر از گذشته در مورد این روستا و روستاهای اطراف که مردم گله مند هستند و می بینند بزهکاری وجود دارد فعالیت کند؛دادستان محترم یقیناً باید دستور خاص بدهند که اینچنین گرفتاریهایی وجود نداشته باشد ؛ این بسیجی عزیز که در این راه فداشد برای همین منظور بوده است.

امام جمعه شهرستان ضمن ابراز گلایه از حضور نداشتن بعضی از مسئولین گفت: ما نمی خواهیم کسی قبول کند یا تأیید کند که این بسیجی شهید است یا نه ، اوخداست که درجه او رامیداند . اما از عزیزان نیروی انتظامی انتظار میرفت که در این مراسم شرکت میکردند چرا که این بسیجی جان برکف کار آنها را انجام میداده است.

وی خاطر نشان کرد:این روستا از محرومیت زیادی برخوردار است واز طرفی منتسب به جایگاه مقدس علی بن موسی الرضا(ع) است که با همکاری مسئولین بالاتر ، مهر امام رضا(ع) را دراین روستا بیشتر ببینیم وبه برکت این دو شهید روستا را آبادتر ببینیم.

ایشان در مورد افراد بزهکار مسئولین را به مراقبت بیشتر فراخواند وگفت:احیاناً اگر افراد بزهکاری هستند به خاطر اینکه این روستا محل امنی برایشان شده است به خود بیایند واصلاح شوند و یا اینکه اگر میخواهند سر اراذل واوباشی داشته باشند ما نمیگذاریم آنها آرام بگیرند و من از جوانان و پاسداران میخواهم تا بخاطر این شهید والامقام آرامش را از افراد بزهکار بگیرند وکاری کنید که یا اصلاح شوند یا این محل را ترک کنند،نیروی انتظامی نیز باید اینجا فعالتر شود وبا این افراد برخورد کند.

ایشان در پایان اعلام داشت که همه ی ما  به کوری چشم دشمن در روز ۲۴ خرداد بنا به فرمان مقام معظم رهبری عاشورایی وار پای صندوق ها حاضر و رأی می دهیم تا دشمنان را از نظاممان مأیوس کنیم.

برچسب ها:
رفسنجان شهید منصور یوسفی پور شهید یوسفی پور در رفسنجان گلایه امام جمعه رفسنجان در مراسم تشییع پیکر شهیدیوسفی پور
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • وحید

    حرف حساب جواب نداره. نیروی انتظامی بمسئول برقرای امنیت اون منطقه رو برعهده داشت والا برخی از اراذل و اوباشها انقدر پر رو و جسور شده اند که در مقابل بسیجیان از خودشون مقاومت نشون میدن.واقعا این شهید با از دست دادن جانش فداکاری کرد نشان داد نیروی ایمان و اعتقاد به خداوند از هر سلاحی سرد وگرمی قویتره.میتونست مثل خیلیها بی تفاوت باشه و به خودش بگه به من چه.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان