با حمایت شرکت ملی مس؛

سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی برگزار شد

  • شناسه خبر: 189784
سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی برگزار شد

سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی «اینوماین» با هدف افزایش ظرفیت‌های دانش‌بنیان کشور در حوزه معدن و صنایع معدنی با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و حمایت شرکت مس صبح امروز برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی برگزار شد

به گزارش خانه خشتی، سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی «اینوماین» صبح دوشنبه (۲۶ مهرماه) با حضور وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، امید اصغری رئیس یونیدر، برات قبادیان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت ورحیمیان معاون دانشگاه تهران در محل دانشگاه تهران برگزارشد.
محورهای این جشنواره مبانی و فناوری‌های نوین معدن (اکتشاف، استخراج‌‌‌ وفرآوری) و صنایع معدنی، مدیریت انرژی و آب در معدن و صنایع معدنی، مدیریت و بازاریابی (فروش محصولات معدن و صنایع معدنی)، کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات نوین حوزه معدن و صنایع معدنی، فناوری‌های نوین پشتیبانی از زنجیره معدن و صنایع معدنی (مدیریت معدن، لجستیک، حمل و نقل و…)، مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معدن و صنایع معدنی (سیستم‌ها، تجهیزات، خدمات) و مدیریت باطله‌های معادن و پسماند صنایع معدنی و استحصال آنها عنوان شده است.
گفتنی است، شرکت مس طی ۲ سال گذشته اقدامات بسیاری را در راستای تعامل بیشتر شرکت مس با شرکت‌های دانش بنیان و تعامل با دانشگاه‌ها انجام داده تا بتواند از ظرفیت های آنها در صنعت مس استفاده کند.
در همین راستا، شرکت مس سال گذشته مرکز نوآوری رفسنجان را با هدف جذب ایده‌های نخبگان و کارآفرینان راه‌اندازی کرد تا بتواند سهم شرکت های دانش بنیان را در صنعت مس افزایش داده و منجر به تقویت بومی سازی و افزایش بهره وری شود.
سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی «اینوماین» از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ به مدت ۳ روز در محل دانشگاه تهران برگزار می‌شود

برچسب ها:
اینوماین رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی «اینوماین» مس سرچشمه وجیه الله جعفری
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان