در دیدار نماینده رفسنجان و انار با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور مطرح شد؛

ساکنان منازل احداث شده در اراضی ملی در رفسنجان، می توانند سند بگیرند

  • شناسه خبر: 189562
ساکنان منازل احداث شده در اراضی ملی در رفسنجان، می توانند سند بگیرند

نماینده مردم رفسنجان گفت: مساله آن دسته از اراضی که مسکونی است و جزو اراضی ملی قرار گرفته قابل حل است و طی صحبت هایی که انجام شد، قرار شد حدود ۲۵ درصد مبلغ زمین را دریافت کنند و سند به نام شخص ثبت شود.

خانه » اجتماعی » ساکنان منازل احداث شده در اراضی ملی در رفسنجان، می توانند سند بگیرند

به گزارش خانه خشتی، حجت الاسلام حسین جلالی در خصوص جلسه عصر دوشنبه با نیکزاد رئیس بنیاد مسکن پیرامون مشکلات اراضی مربوط به حوزه انتخابیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مساله آن دسته از اراضی که مسکونی است و جزو اراضی ملی قرار گرفته قابل حل است و طی صحبت هایی که انجام شد، قرار شد حدود ۲۵ درصد مبلغ زمین را دریافت کنند و سند به نام شخص ثبت شود.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از حذف مراجعه حضوری برای استعلام، درخواست زمین، وام، سند و …خبر داد و گفت: کلیه این کارها از طریق پست بانک انجام خواهد شد و قرار نیست مردم از مناطق دور مانند نوق، کشکوئیه، جوادیه، رضوان و…به بنیاد مسکن مراجعه کنند.
وی در همین رابطه افزود: با حذف مراجعه حضوری سرعت و دقت در انجام کارها افزایش پیدا می کند و خطرات مسیر که مردم مجبور به تحمل آن بودند، حذف می شود.
حجت الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: مدت زمان مباحث کارشناسی هم که قبلا ۴۵ روزه بود به ۲۵ روز کاهش پیدا کرده است و با توجه به اینکه از کارشناسان بیشتری قرار است استفاده شود، این مدت به ۱۰ روز تقلیل خواهد یافت.
وی در خصوص سهمیه قیر رایگان هم گفت: این موضوع در سازمان برنامه و بودجه در حال انجام است و به محض نهایی شدن، با توجه به پیگیری ها و درخواست ما، سهمیه خوبی برای شهرستان های رفسنجان و انار اختصاص می یابد.
نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به تأکید رئیس بنیاد مسکن بر همکاری بیشتر سلطانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان با شهرستان های رفسنجان و انار یادآور شد: از آقای نیکزاد دعوت کردیم اواخر آبان یا اوایل آذرماه سفری به حوزه انتخابیه داشته باشد و مسائل مربوط به بنیاد مسکن از نزدیک بازدید شود که وی این دعوت را پذیرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها:
اراضی ملی بنیاد مسکن سند
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان