رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان:

دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان اولین دانشگاه استان کرمان در زمینه کارآفرینی

  • شناسه خبر: 188635
دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان اولین دانشگاه استان کرمان در زمینه کارآفرینی

رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان گفت: دانشگاه ولیعصر، اولین دانشگاه دولتی در استان کرمان است که از سال ۹۰ به سمت کارآفرینی گام برداشت.

خانه » رفسنجان » دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان اولین دانشگاه استان کرمان در زمینه کارآفرینی

به گزارش خانه خشتی؛ حسن رنجبر عسکری در مراسم اختتامیه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران در تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان اظهار کرد: آن زمانیکه در این اداره و آن اداره دنبال کار می گشتیم گذشته است، تفکرمان باید به سمت کارآفرینی پیش رود و  دانشگاه باید به سمتی پیش رود که فرزندان‌مان کارآفرین تربیت شوند.

رئیس دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان بیان کرد: دانشگاه ولیعصر، اولین دانشگاه دولتی در استان کرمان است که از سال ۹۰ به سمت کارآفرینی قدم برداشت، ایجاد مراکز کارآفرینی و رشد (شرکت‌های دانش بنیان) و مرکز نوآوری شهید ستاری با کمک مجتمع مس سرچشمه از جمله اقدامات است و سعی کردیم بخش خصوصی را وارد این کارآفرینی کنیم.

وی با اشاره به راه اندازی شتاب دهنده کایت در راستای کارآفرینی، افزود: در صدد هستیم مجوز پردیس پارک علم و فن‌آوری هم اخذ کنیم.

رنجبر عسکری با بیان اینکه جوانان باید به دنبال ایده های نو و نیازهای جامعه باشند، گفت: کنگره ها محلی برای جمع شدن نخبه ها و ایده پردازان است، برگزاری کنگره پایان کار نیست باید نقطه ای باشد برای ارتباط با محققان و بایستی از تخصص‌های مختلف کنار هم جمع استفاده شود تا مشکلات جامعه  شناسایی و برطرف شود.

وی عنوان کرد: نوآوری باید در برگزاری کنگره ها اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
«اختتامیه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران» اختتامیه حسن رنجبر عسکری رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان