هیات مرکزی نظارت اقدام احمدی‌نژاد را مجرمانه تشخیص داد!

  • شناسه خبر: 18585
هیات مرکزی نظارت اقدام احمدی‌نژاد را مجرمانه تشخیص داد!

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی اقدام روز گذشته رئیس‌جمهور در همراهی اسفندیار رحیم‌مشایی برای ثبت نام از سوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات خبر داد و گفت: اکثریت اعضای هیئت معتقد بودند این اقدام عنوان مجرمانه دارد و قرار شد مراتب آن به قوه قضائیه اعلام شود. به گزارش خانه خشتی، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای […]

خانه » آخرین اخبار » هیات مرکزی نظارت اقدام احمدی‌نژاد را مجرمانه تشخیص داد!

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی اقدام روز گذشته رئیس‌جمهور در همراهی اسفندیار رحیم‌مشایی برای ثبت نام از سوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات خبر داد و گفت: اکثریت اعضای هیئت معتقد بودند این اقدام عنوان مجرمانه دارد و قرار شد مراتب آن به قوه قضائیه اعلام شود.

به گزارش خانه خشتی، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با تشریح جزئیات  جلسه دیروز  هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: نشست‌های این هیئت از دیروز تشکیل شده و اعضا مشغول بررسی صلاحیت‌ها هستند و امیدواریم که بر اساس ماده ۵۷ قانون انتخابات ریاست جمهوری بتوانیم در موعد مقرر نتایج را اعلام کنیم.

وی در‌خصوص احتمال استفاده از تمدید ۵ روزه فرصت شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری،گفت: استفاده از ۵ روز دوم تبصره قانون به این بستگی دارد که ما ببینیم که در یک یا دو روز آینده روند بررسی‌ها به چه صورت خواهد بود، که اگر نیازمند زمان بیشتر برای بررسی باشیم این کار انجام خواهد شد.

کدخدایی همچنین از بررسی اقدام دیروز  رئیس جمهور در همراهی اسفندیار رحیم مشایی برای ثبت نام در انتخابات در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری گفت: با توجه به جایگاه ریاست جمهوری، به اتفاق آرا اکثریت اعضا هیئت معتقد بودند که اقدام اخیر رئیس جمهور در معرفی یکی از افراد به عنوان نامزد انتخابات تخلف بوده و عنوان مجرمانه دارد و قرار شد که مراتب آن به قوه قضائیه اعلام شود.

وی ادامه داد: ما مراتب این موضوع را به قوه قضاییه اعلام کردیم که پس از آن تصمیم گیری بر اساس قانون و بر عهده دستگاه قضایی است.

منبع: فارس

برچسب ها:
احمدی نژاد همراهی مشایی هیأت مرکزی هیات مرکزی نظارت اقدام احمدی‌نژاد را مجرمانه تشخیص داد! وزرات کشور
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان