فرماندار رفسنجان اعلام کرد:

با تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی برخورد قانونی صورت می گیرد

  • شناسه خبر: 185591
با تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی برخورد قانونی صورت می گیرد

فرماندار رفسنجان با انتقاد از وضعیت تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی برخی از نامزد ها و ستاد ها در سطح شهرستان رفسنجان از کمیته امحاء خواست نسبت به جمع آوری موارد غیر قانونی اقدام نمایند.

خانه » سیاسی » با تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی برخورد قانونی صورت می گیرد

به گزارش خانه خشتی به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی هرندی در جلسه هیات اجرایی انتخابات با تشکر از نامزد ها و ستاد هایی که در چارچوب قانون فعالیت می کنند ، خواستار رعایت قانون در تبلیغات نامزدها شد و گفت: اشراف کامل بازرسان انتخابات به قوانین ضروری است.
رییس ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان با تأکید بر لزوم مدیریت تبلیغات در سطح شهرها، گفت: نباید شاهد اسراف و تبذیر از سوی برخی نامزدها باشیم تبلیغاتی که بدون رعایت چارچوب‌های قانونی انجام می‌شود.
وی بیان کرد: کمیته‌های امحاء در نقاط مختلف شهرها به‌فوریت نسبت به معدوم‌سازی تبلیغات غیرمجاز اقدام کنند.
فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه علی‌رغم صدور اخطاریه تبلیغات بعضی از نامزدها به‌صورت سلیقه‌ای در حال فراگیر شدن است، گفت: همه تخلفات تبلیغاتی مستندسازی، ثبت، ضبط و در موعد مقرر مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
دکتر فصیحی هرندی با تأکید بر رعایت کامل قوانین تبلیغات توسط کاندیداها، ستادها و طرفداران آن‌ها خواستار رعایت اخلاق انتخاباتی و قوانین تبلیغات انتخابات شد و گفت: کاندیداها و مسئولان ستاد قوانین و مقررات را به‌دقت مطالعه و از هرگونه اقدامی که به‌عنوان تخلف در تبلیغات محسوب می‌شود، جدا پرهیز کنند.
وی اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت گرفته و رصد تخلفات تبلیغاتی و برخورد قانونی شاهد فضای تبلیغاتی متعارف در سطح شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انتخابات تخلفات انتخاباتی فرماندار رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان