نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس مطرح کرد:

ضرورت ساماندهی کارتن خواب ها در رفسنجان

  • شناسه خبر: 184563
ضرورت ساماندهی کارتن خواب ها در رفسنجان

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: پدیده کارتن خوابی زیبنده شهر رفسنجان نیست و ظرف ۴۵ روز آینده باید کارتن خواب ها در رفسنجان ساماندهی شوند.

خانه » آخرین اخبار » ضرورت ساماندهی کارتن خواب ها در رفسنجان

به گزارش خانه خشتی؛  حجت الاسلام  حسین جلالی در جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان رفسنجان با بیان اینکه معضل کارتن خوابی زیبنده شهر رفسنجان نیست، اظهار کرد: ظرف ۴۵ روز آینده کارتن خواب ها در رفسنجان باید ساماندهی شوند.
نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس عنوان کرد: باید طی ۶ مرحله کلیه کارتن خوابها شناسایی، مددکاری، معرفی به کمپ های مربوطه و در نهایت به بازار کار معرفی شوند.
عباس بلندی رئیس بهزیستی شهرستان رفسنجان هم حضور خیریه ها برای به ثمر رسیدن این طرح را ضروری دانست و اعلام آمادگی کرد تا با حداقل هزینه که توسط خیرین تامین می شود این طرح به سامان برسد.
مختاری شهردار رفسنجان هم با قبول هزینه بخشی از طرح ساماندهی کارتن خواب ها، آمادگی کامل مجموعه شهرداری را اعلام کرد.
فداکار مسئول کمیته امداد رفسنجان برای زیرپوشش بردن این افراد و خانواده هایشان تضمین داد و نماینده خیرین هم از هماهنگی خیریه ها جهت ساماندهی کارتن خواب ها خبر داد.
در پایان مسئول کمپ پرواز با بیان اینکه کار ساماندهی افراد بی خانمان یک عمل جهادی به‌شمار می رود، تصریح کرد: باید انگیزه لازم را در معتادان کارتن خواب برای پاکی از این پدیده شوم ایجاد کرد و همچنین زمینه اشتغال این افراد فراهم شود تا مجدد به سمت اعتیاد بازنگردند.
در این جلسه تاسیس کمپ ویژه بانوان و کمپ اجباری در رفسنجان مورد تاکید و توجه قرار گرفت.

 

برچسب ها:
جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان رفسنجان حسین جلالی ساماندهی کارتن خواب ها
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • سامان

    استاندار کرمان به هر بهانه ای از اموال معدن مس رفسنجان برداشت میکند مثلا اگر در خیابانی در کرمان یک تصادف شدید شود میگوید معدن رفسنجان باید هزینه عریض شدن این خیابان را بدهد و مسولان رفسنجان خودشان را به خواب زدند و رسانه های رفسنجان هم ترسو هستند
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان