افتتاح طرح های بخش مرکزی رفسنجان در هشتمین روز دهه فجر + تصاویر

  • شناسه خبر: 183111
افتتاح طرح های بخش مرکزی رفسنجان در هشتمین روز دهه فجر + تصاویر

پروژه های بخش مرکزی رفسنجان امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه با حضور مسئولان استان و شهرستان افتتاح شدند.

خانه » رفسنجان » افتتاح طرح های بخش مرکزی رفسنجان در هشتمین روز دهه فجر + تصاویر

به گزارش خانه خشتی؛ همزمان با هشتمین روز دهه فجر چندین طرح در بخش مرکزی رفسنجان با حضور مسئولان استان و شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

طرح تولید مصنوعات چوبی ۳۱۳ از طرح های کارآفرینی امید رفسنجان با سرمایه گذاری چهار میلیارد ریال با حضور پور واجد مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

این طرح با ۲ میلیارد ریال تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و مابقی آورده شخصی و اشتغالزایی چهار نفر به بهره برداری رسید.

چمن مصنوعی در روستای محمد آباد دهنو بخش مرکزی رفسنجان دومین طرح امروز بود که با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت دهیاری روستا و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان افتتاح شد.

همچنین طرح فرآوری و بسته بندی پسته یزدی پور در روستای مهدی آباد واحد بخش مرکزی شهرستان با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال که هفت میلیارد ریال تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و مابقی آورده شخصی با اشتغالزایی هفت نفر با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

در ادامه افتتاحیه های امروز جایگاه دو منظوره سوخت میرزا حسینی در روستای داوران بخش مرکزی رفسنجان با حضور مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

این جایگاه با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آورده شخصی و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی به مساحت ۶ هزار مترمربع و با اشتغالزایی هفت نفر به بهره برداری رسید.

مجید فصیحی‌هرندی فرماندار رفسنجان در مراسم این افتتاحیه گفت: با دوبانده شدن این جاده امنیت سفرها در این جاده تامین می شود و همچنین با احداث کمربندی شرقی رفسنجان خیال مان از ورود و خروج نفت کش ها راحت می شود.

رفع ولتاژ برق و پیک تابستان به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان، تبدیل سبکه سیمی به کابل خود نگه دار با اعتبار ۳۰ میلیارد و روشنایی روستای دره گرم به اعتبار دو میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

محمدرضا یوسفی رئیس اداره برق رفسنجان در حاشیه این افتتاحیه گفت: روشنایی پروژه های  بلوار امام حسین(ع)، شهید زینلی، شهید قنبری و  بعثت ساحلی با مشارکت شهرداری رفسنجان انجام شده و تعویض پروژه شبکه سیمی به کابل خود نگه دار که به طور کلی به طول ۷۰۰ کیلومتر  است در حال حاضر به طول ۲۰۰ کیلومتر با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان در چهار فاز ۵۰ کیلومتر و چهار پیمانکار آغاز شده است.

عکس از محمد مهدی حسینی

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
افتتاحیه بخش مرکزی دهه فجر رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • امیر محمد

    یک طرح اساسی احداث کنید دامداری 200 راسی و صنایع چوبی برای 4 نفر اعلام کردن دارد با این همه ثروت در رفسنجان باید طرحی با اشتغال 2000 نفری ایجاد کنید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان