اطلاعیه روابط عمومی برق منطقه ای کرمان در پی انتشار قبض برق شرکت تولید کننده ارز دیجیتال در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

  • شناسه خبر: 182227
اطلاعیه روابط عمومی برق منطقه ای کرمان در پی انتشار قبض برق شرکت تولید کننده ارز دیجیتال در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی پیرامون مصرف برق و قبض برق گروه رسمی سرمایه گذاری ایران و چین در تولید ارز دیجیتال واقع در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان روابط عمومی برق منطقه ای کرمان اطلاعیه ای صادر کرد.

خانه » آخرین اخبار » اطلاعیه روابط عمومی برق منطقه ای کرمان در پی انتشار قبض برق شرکت تولید کننده ارز دیجیتال در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

به گزارش خانه خشتی؛ در پی درج و انتشار مطالبی در فضای مجازی پیرامون مصرف برق و قبض برق گروه رسمی سرمایه گذاری ایران و چین در تولید ارز دیجیتال واقع در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اطلاعیه ای به شرح ذیل توسط روابط عمومی برق منطقه ای کرمان صادر گردید:
هموطنان گرامی همانطور که مستحضرید کاهش دما و برودت هوا طی روز های اخیر و پایداری این جبهه هوای سرد در سراسر کشور منجر به افزایش مصرف گاز در همه بخش ها بویژه بخش خانگی و تجاری گردیده و این امر موجب محدودیت سوخت رسانی گاز به نیروگاها گردید.

افزایش مصرف برق وگاز موجب شد تا از مردم خواسته شود تا با همکاری در کاهش ۱۰ درصدی مصرف انرژی موجبات تامین برق پایدار و سوخت رسانی به نیروگاها را فراهم نمایند که مردم شریف و انقلابی در سراسر کشور در این خصوص مشارکت نموده که جا دارد از همه انها تشکر نماییم.

شرکت های برق نیز اقدامات و تمهیداتی بکار گرفته تا شبکه برق پایدار و انرژی مورد نیاز تامین باشد .کاهش خاموشی های غیر ضرور-جلب همکاری صنایع -کنترل سیستم های گرمایشی و روشنایی اداری-کشف و جمع اوری مراکز غیر رسمی تولید ارز دیجیتال و اختصاص پاداش ۲۰ میلیون تومانی به کسانی که این مراکز را معرفی نمایند و انجام سایر امور تبلیغی و فرهنگی و عیره از جمله این اقدامات و راهکارها بود..معذالک شاهد ان بودیم که برخی اصحاب رسانه بویژه در فضای مجازی ضمن بیان دید گاهای خود انتقاداتی در خصوص وضعیت عملکرد شرکت رسمی سرمایه گذاری تولید ارز دیجیتال در منطقه اقتصادی رفسنجان در زمینه مصرف برق و قبض برقش داشته باشند.

در این راستا و به منظور رفع ابهامات و تنویر افکار عمومی روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان حسب رسالت اگاهی رسانی خود مطالبی به شرح ذیل به استحضار میرساند

۱ـ مشترک مذکور با سرمایه گذاری مشترک ایران و چین و پس از اخذ مجوز تاسیس از سازمان صنعت ،معدن و تجارت و انجام سرمایه گذاری در جهت انجام تعهدات فنی ابلاغی از طرف شرکت توانیر و براساس شرایط اتصال مطابق با آیین نامه تکمیلی تعرفه های برق به شبکه متصل شده است.

۲ـ نحوه محاسبه هزینه انرژی مصرفی این مراکز بر اساس مصوبه هیئت محترم وزیران و بر اساس مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارز ها برابر با بهای برق صادراتی می باشد و با در نظر گرفتن تخفیفات مربوط به اتصال به شبکه انتقال محاسبه می گردد. به منظور مدیریت مصرف در ماههای گرم سال با نرخ دو برابر و در ۸ ماه غیر گرم با نصف نرخ برق صادراتی محاسبه می گردد.
لازم به ذکر است شرایط مذکور برای کلیه مراکز تولید ارز دیجیتال دارای مجوز ، یکسان می باشد.

۳ ـ آنچه در صورتحساب دوره هشتم سال ۹۹ مشترک شرکت سرمایه گذاری ایران و چین در فضای مجازی منتشر گردیده است، طبق آیین نامه تکمیلی تعرفه های برق و دستورالعمل های اجرایی متعاقب آن محاسبه و اعمال گردیده و طبق روال جاری برای کلیه مشترکین صنعتی چنانچه مشترک تمام یا بخشی از آن را نپردازد ، به عنوان بدهکاری در دوره بعد آورده شده و بر اساس مقررات موجود ، مشمول تعرفه تأخیری می گرددکه در صورت عدم پرداخت ، از طریق روش های قانونی نسبت به وصول مطالبات اقدام می گردد.

۴ ـ با توجه به سیاست های وزارت نیرو در تأمین برق مشترکین خانگی ، علی الخصوص در فصل سرد سال، با توجه به محدودیت بوجود آمده ناشی از کمبود سوخت نیروگاههای کشور ، پس از هماهنگی های انجام شده و به منظور حفظ پایایی شبکه برق کشور مشترکین صنعتی ملزم به کاهش بار مصرفی خود گردیدند که مصرف بزرگترین مشترک رمز ارز کشور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیز از تاریخ ۲۴ دی ۹۹ به طور کامل قطع گردید.

در پایان به مردم شریف استان این اطمینان را می دهیم که خدمتگزاران مردم در صنعت برق استان به صورت شبانه روزی درحال فراهم نمودن شرایطی به منظور جلوگیری از قطع برق ناخواسته مشترکین در سطح استان می‌باشند و در این راه به دعای خیر شما مردم نجیب ، فهیم و ولایی استان محتاج می باشیم.
روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان

انتهای پیام/

برچسب ها:
اطلاعیه برق رمز ارز روابط عمومی برق منطقه ای کرمان قطعی برق منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان