پور ابراهیمی نماینده مردم استان کرمان:

وضعیت اقتصادی بعد از انتخابات بهتر از قبل خواهد بود

  • شناسه خبر: 18143
وضعیت اقتصادی بعد از انتخابات بهتر از قبل خواهد بود

  پور ابراهیمی نماینده مردم استان کرمان در گفتگو با خبرنگار “خانه خشتی”، در خصوص توصیه اقتصادی به رئیس جمهور آینده اظهار داشت: مشکل اصلی ما تورم است و رئیس جمهور باید سازوکار و برنامه جامعی در بحث موضوعات اقتصادی داشته باشد که این موضوع را مدیریت کنیم. وی یکی از دلایل تورم را کاهش […]

خانه » آخرین اخبار » وضعیت اقتصادی بعد از انتخابات بهتر از قبل خواهد بود 

پور ابراهیمی نماینده مردم استان کرمان در گفتگو با خبرنگار “خانه خشتی”، در خصوص توصیه اقتصادی به رئیس جمهور آینده اظهار داشت: مشکل اصلی ما تورم است و رئیس جمهور باید سازوکار و برنامه جامعی در بحث موضوعات اقتصادی داشته باشد که این موضوع را مدیریت کنیم.

وی یکی از دلایل تورم را کاهش ارزش پول ملی عنوان کرد و افزود: این امر باید ارتقا پیدا کند و در این حوزه این حرکت را به واقعیت های اقتصادی و ارزشی که وجود دارد برگردانیم. بحث دیگر نیز میزان افزایش حجم نقدینگی در جامعه است که موجب تورم می باشد که باید مدیریت شود و با ثبات سیاست های اقتصادی بویژه ارزی باعث می شود تقاضای کاذب در اقتصاد کشور کاهش یابد و این کاهش باعث کاهش تورم در اقتصاد است.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تغییر در قیمت ها را بعلت کاهش ارزش پول ملی دانست و گفت: در این زمینه صحبتی نشده و برای حمایت از تولید تصمیم گیری صورت گرفته و باید به سمت تولید ملی برویم تا آثار آن را در بحث کاهش تورم شاهد باشیم.

پور ابراهیمی تصریح کرد: وضعیت اقتصادی بعد از انتخابات بهتر از قبل می باشد و علایم و آثار نشان دهنده این است که ما بهتر از این خواهیم بود و مردم نیز در انتخابات شرکت کنند تا یک فرد خوب و صالح انتخاب شود.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان