رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان:

مامانده ایم و تعداد زیادی از بیماران که هیچ کس حمایت نمی کند/ ماسک بزنید

  • شناسه خبر: 180205
مامانده ایم و تعداد زیادی از بیماران که هیچ کس حمایت نمی کند/ ماسک بزنید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: ما از مردم به جز زدن ماسک در خواست دیگری نداریم و جای تاسف دارد که با تمام این مشکلات و سختی هایی که همکاران من تحمل می کنند به حرف های ما اهمیتی داده نمی شود.

خانه » آخرین اخبار » مامانده ایم و تعداد زیادی از بیماران که هیچ کس حمایت نمی کند/ ماسک بزنید

به گزارش خانه خشتی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان روز گذشته در حاشیه تجلیل خیران رفسنجان از مدافعان سلامت در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) گفت: حال همکاران من خوب نیست کادر درمان بیمار و خسته شده اند.
وی افزود: ما از مردم به جز زدن ماسک در خواست دیگری نداریم و جای تاسف دارد که با تمام این مشکلات و سختی هایی که همکاران من تحمل می کنند به حرف های ما اهمیتی داده نمی شود.

اسماعیلی با بیان اینکه  مسئولان هیچ توجهی ندارند در صورتی که اگر مسئولین ۱۰ درصد حرف ما را قبول می کردند شاید اقدامات جدی تری انجام می شد، افزود: پروتکل نوشتن و ابلاغ کردن که اهمیت ندارد بلکه باید اجرا شود؛ چرا درک نمی شود روزانه ۳۰۰ و اندی نفر به دلیل این بیماری جان خود را از دست می دهند اما کسی کاری نمی کند.

وی بیان کرد: حال اگر چند سال یک بار یک هواپیما با این تعداد جمعیت سقوط کند تا مدتها همه درگیر آن می شوند و الان در هر روز انگار یک هواپیما سقوط می کند .

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان برگزاری مراسم ترحیم برای فوت شدگان مبتلا به کرونا را در آرامستان را یادآور شد و گفت: در شهر به جز آرامستان تعدادی از جوانان در دورهمی ها و باشگاههای ورزشی بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و حتی زدن ماسک تجمع می کنند و گویا از زحمت های ما بی خبر هستند.

وی ادامه داد: فقط ما مانده ایم و تعداد زیادی از بیماران که کسی از ما حمایت نمی کند. چرا باید در دنیا بیشترین تلفات کادر درمان را داشته باشیم؟ ما و همکارانمان شبانه روز بیشتر از ۳ تا ۴ ساعت استراحت نداریم اما متوجه این بی تفاوتی ها نمی شوم .

اسماعیلی ندیمی تاکید کرد :هر چه جلوتر می رویم تعداد بیماران رو به افزایش است و آمار تا کنون بیشتر مربوط به شهر بود و روستا ها هم با توجه به تمام شدن فصل برداشت پسته به آمار ما اضافه خواهند شد؛ وقتی برای پرستار و پزشک ما نفس کشیدنش راحت نیست و خسته و بیمار می شود و اگر آن ها بیمار شوند بیماران چه باید بکنند و چه کسی به داد آن ها خواهد رسید؟ ما و همکاران هم ظرفیتی داریم اما وقتی که ببینیم همه با ما هستند مسلما دلگرم تر و مقاومت می شویم.
وی ابراز امیدواری کرد: بالاخره داروی این بیماری کشف می شود و هر چه بتوانیم از تلفات جلوگیری کنیم برنده خواهیم بود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
بحران کرونا رفسنجان علی اسماعیلی ماسک بزنید
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان