توضیحات نماینده ی اردستان در رابطه با گفتگویش با صدای آمریکا

  • شناسه خبر: 17851
توضیحات نماینده ی اردستان در رابطه با گفتگویش با صدای آمریکا

مسیح علی نژاد یکی از خبرنگاران اخراجی از مجلس هفتم معروف به جوجه اردک زشت که در شبکه ی تلویزیونی ضد انقلاب صدای آمریکا مشغول به کار است ، در گفتگویی با نماینده ی مردم اردستان ، در رابطه با مسائل سیاسی کشور با تحریف سخنان و گفته های احمد بخشایش اردستانی در جهت تخریب […]

خانه » آخرین اخبار » توضیحات نماینده ی اردستان در رابطه با گفتگویش با صدای آمریکا

مسیح علی نژاد یکی از خبرنگاران اخراجی از مجلس هفتم معروف به جوجه اردک زشت که در شبکه ی تلویزیونی ضد انقلاب صدای آمریکا مشغول به کار است ، در گفتگویی با نماینده ی مردم اردستان ، در رابطه با مسائل سیاسی کشور با تحریف سخنان و گفته های احمد بخشایش اردستانی در جهت تخریب نظام اقدام کرد.

به گزارش خانه خشتی،نماینده ی مردم اردستان در گفتگوی اختصاصی با ” بوتیا ” در رابطه با گفتگویش با جوجه اردک زشت صدای آمریکا گفت : حدود چهار ماه پیش یک خانم به من زنگ زد ، من داخل صحن مجلس بودم و با او صحبت کردم. او تمامی صحبت های مرا منتشر نکرد ، اما اگر تمام صحبت‌های مرا منتشر می کرد من حرفی ندارم.

من نگفتم فوق العاده زندانی سیاسی داریم

احمد بخشایش در رابطه با صحبت منتشر شده اش در رابطه با وجود فوق العاده ی زندانی سیاسی گفت : من نگفتم فوق‌العاده زندانی سیاسی ، ولی هر کشوری در دنیا زندانی سیاسی دارد. در کشور ما هم بعد از فتنه ۸۸ اتفاقاتی افتاد. عده ای خواستند حتی نظام را ساقط کنند. بالاخره باید با این ها برخوردهایی می شد.

حمایت ما از سوریه به دلیل قرار داشتن این کشور در جبهه مقاومت است نه چیز دیگر

اردستانی همچنین در رابطه با نوع ارائه اظهارات وی در خصوص سوریه و رییس جمهور آن در این مصاحبه، گفت: من هرگز این طور نمی‌گویم و نگفتم ، ما گفتیم که حمایت از سوریه به خاطر مواضع خاص خود جمهوری اسلامی است است و این موضوع، خیلی ربطی به شخص رییس جمهور این کشور ندارد.

وی افزود : بنده تاکید کرده و تاکید دارم بسیاری از کشورهای عربی مانند عربستان و کویت خودشان دیکتاتور هستند. اما در هر حال حمایت ما از سوریه، به خاطر قرار داشتن این کشور در جبهه مقاومت است.

متوجه نشدم با صدای آمریکا مصاحبه می کنم

نماینده ی مردم اردستان در پاسخ به خبرنگاران “بوتیا” در رابطه با تخریب نمایندگان مجلس از سوی صدای آمریکا و شبکه بی‌بی‌سی فارسی گفت : نمایندگان ما با این شبکه‌ها مصاحبه نمی‌کنند و مصاحبه این خانم با من مربوط به چهار ماه پیش است و اصولا بنده اصلا متوجه نشدم که مصاحبه کننده کیست و برای کدام رسانه مصاحبه را می گیرد.

وی ادامه داد: مثلاً خود شما زنگ می‌زنید و شروع می‌کنیم به صحبت کردن و می‌گویید من از فلان جا هستم و اگر هم مصاحبه نکنم ناراحت می‌شوید . بر همین اساس با شما صحبت می کنم. البته نمایندگان حواسشان جمع هست و با هر کسی مصاحبه نمی‌کنند ولی فضا فضای حساسی است .

برچسب ها:
توضیحات نماینده ی اردستان در رابطه با گفتگویش با صدای آمریکا
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان