انارکی محمدی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت صنایع ملی مس ایران معرفی شد

  • شناسه خبر: 177657
انارکی محمدی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت صنایع ملی مس ایران معرفی شد

رئیس هیات عامل ایمیدرو در نشست تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران از تلاش های اسماعیلی تقدیر و احمد انارکی محمدی را به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت صنایع ملی مس ایران معرفی کرد.

خانه » آخرین اخبار » انارکی محمدی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت صنایع ملی مس ایران معرفی شد

به گزارش  خانه خشتی رفسنجان ، غریب پور با اشاره به برنامه افتتاح ۴۴ طرح در شرکت مس طی امسال گفت: برای این منظور یک تقویم زمانی تهیه شود تا این میزان طرح به ارزش حدود ۵۲۰۰ میلیارد تومان در زمان مشخص به بهره برداری برسد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: عملکرد شرکت ملی صنایع مس طی سال گذشته در همه جنبه ها اعم از تولید، فروش صادرات و توسعه قابل توجه بوده است.

معاون وزیر صمت ادامه داد: این در حالی است که برای سنجش مدیریت شرکت باید موضوعاتی همچون تولید، فروش، بهره وری عوامل تولید، کاهش قیمت تمام شده، سود عملیاتی حاکی از عوامل تولید، نگاه مدیریت به توسعه، فناور و صنعتی شدن و نیز میزان ماشین آلات مورد نیاز و بومی سازی بررسی شود.

غریب پور درباره برنامه امسال شرکت مس بیان کرد: تولید ۲۶۵ هزار تن کنسانتره مس در سال جاری، هدف حداقلی است که انشالله این شرکت آن را عملی خواهد کرد.

وی ادامه داد: میزان تولید کاتد این شرکت نیز امسال ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین تناژ صادرات کنسانتره مس نیز از ۱۴۰ هزار تن عبور خواهد کرد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به عملکرد مناسب شرکت مس در حوزه مسئولیت اجتماعی تصریح کرد: این شرکت در برابر کرونا، در کرمان بسیار مطلوب عمل کرد که رضایت مسئولان استان را به دنبال داشت.

وی افزود: احداث ۲ بیمارستان مجهز و ساخت زمین های چمن، از جمله اقدامات ارزنده این شرکت در حوزه مسئولیت اجتماعی است. امیدواریم این شرکت برنامه احداث تصفیه خانه فاضلاب رفسنجان نیز را اجرا کند.

غریب پور به توسعه معادن کوچک مقیاس مس به عنوان یکی از برنامه های مهم وزارت صمت و ایمیدرو اشاره کرد و گفت: با احیای بخشی از معادن مس و تولید کنسانتره از این معادن، به اقتصاد و اشتغال کشور کمک خواهد شد.

ضرورت بازبینی حقوق دولتی برای جذب سرمایه گذار

رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اینکه نرخ حقوق دولتی با هدف تشویق سرمایه گذاران نیاز به بازبینی و اصلاح دارد، گفت: معدن داری با حقوق دولتی کنونی و افزایش ۲۳ درصدی دستمزد نیروی انسانی، جذابیتی ندارد.

وی ادامه داد: در سال جهش تولید باید انگیزه سهام دار و سرمایه گذار برای افزایش تولید افزایش یابد که از جمله این ابزارها، بازبینی و تعدیل حقوق دولتی است.

در پایان این نشست خداداد غریب پور از تلاش های اسماعیلی تقدیر کرد و احمد انارکی محمدی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت صنایع ملی مس ایران معرفی کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انارکی محمدی تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران صادرات کنسانتره مس معاون وزیر صمت
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان