به‌رغم حضور حداقلي پرسنل (با توجه به شيوع كرونا) محقق شد؛

تولید کنسانتره در مجتمع مس سرچشمه؛ فراتر از برنامه

  • شناسه خبر: 176868
تولید کنسانتره در مجتمع مس سرچشمه؛ فراتر از برنامه

معاون عملیات امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه گفت: با وجود خطر شیوع بیماری کرونا و با حضور حداقلی کارکنان و کمبود ۳۰درصدی نیروی انسانی در امور تغلیظ اما با مسئولیت‌پذیری کارکنان سختکوش امور تغلیظ مجتمع سرچشمه و کار جهادی، تولید کنسانتره در کارخانه تغلیظ مجتمع مس سرچشمه به میزان ۶درصد فراتر از برنامه افزایش یافت.

خانه » آخرین اخبار » تولید کنسانتره در مجتمع مس سرچشمه؛ فراتر از برنامه

به گزارش خانه خشتی به نقل از روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه، مهندس «علی‌ قاسم‌پور» افزود: با توجه به نام‌گذاری سال ۱۳۹۹ از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «جهش تولید»، پرسنل امور تغلیظ در جهت تحقق شعار امسال تمام همت خود را برای تولید به‌کار بستند و با مدنظر قرار دادن نقشه راه سال که در رأس آن کرامت انسانی، تفکر و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف بود، کار را آغاز کرده و در سایه الطاف الهی و پشتوانه مدیریت محترم امور تغلیظ، استوارتر از همیشه در مسیر رونق صنعت مس گام برداشته‌اند.
معاون عملیات امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه تصریح کرد: با همت، تلاش، همدلی و مسئولیت‌پذیری کارکنان سختکوش امور تغلیظ مجتمع سرچشمه در دوماهه اول سال‌جاری، علاوه بر تحقق برنامه، در تولید کنسانتره حدود ۶درصد فراتر از برنامه پیش‌بینی‌شده تولید داشته‌ایم.
قاسم‌پور ادامه داد: برنامه پیش‌بینی فرآوری سنگ معدن ورودی امور تغلیظ تا پایان ۲۲ اردیبهشت‌ماه، ۴ میلیون و ۵۰۴هزار و ۱۰۸ تن سنگ معدن بوده که ۴ میلیون و ۵۷۰هزار و ۳۴ تن سنگ معدن مورد فرآوری قرار گرفته و ۶۶۰۰۰ تن (معادل ۲درصد) فراتر از برنامه پیش‌بینی تولید بوده است.
معاون عملیات امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه همچنین گفت: برنامه پیش‌بینی تولید کنسانتره امور تغلیظ تا پایان ۲۲ اردیبهشت‌ماه، ۱۰۳هزار و ۸۰ تن کنسانتره بوده که ۱۰۹هزار و ۲۰۱ تن کنسانتره تولید شده و ۶۱۲۰ تن (معادل ۶درصد) فراتر از برنامه پیش‌بینی تولید بوده است و ۲۴۰۰ تن کنسانتره (معادل ۲.۵درصد) نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش تولید داشته‌ایم.
قاسم‌پور با بیان این‌که برنامه پیش‌بینی تولید مس محتوی امور تغلیظ تا پایان ۲۲ اردیبهشت‌ماه، ۲۴هزار و ۲۲۳ تن مس محتوی بوده، افزود: تاکنون ۲۴هزار و ۷۰۸ تن تولید انجام شده که ۴۸۴ تن (معادل ۲درصد) فراتر از برنامه پیش‌بینی تولید بوده است.
وی با اشاره به این‌که تحقق این تولیدات در گرو آماده‌به‌کاری تجهیزات اصلی شامل سنگ‌شکن‌ها، آسیاها و تجهیزات آبگیری کنسانتره و باطله است، درخصوص هدف سال ۱۳۹۹ امور تغلیظ در زمینه آماده‌به‌کاری تجهیزات گفت: هدف ما در این رابطه ۹۰درصد آماده‌به‌کاری تجهیزات اصلی است که از ابتدای سال ۹۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه متوسط آماده‌به‌کاری تجهیزات اصلی ۹۶درصد بوده است.
قاسم‌پور تصریح کرد: دست‌یابی به این مهم در گرو پایش مستمر نیروی انسانی و تجهیزات است و همین امر باعث پایداری و جهش تولید امور تغلیظ در این دوماهه بوده است.
وی در پایان گفت: جا دارد از کارکنان تلاشگر امور تغلیظ بابت تلاش جهادی و تحقق تولید فراتر از برنامه در دوماهه اول سال ۱۳۹۹ تشکر کنم؛ همچنین از حضور موثر واحدهای پشتیبانی مجتمع در دست‌یابی به جهش تولیدات کارخانجات امور تغلیظ و نیز از همکاری نزدیک امور معدن و امور نظارت بر پیمانکاران در راستای دست‌یابی به تولیدات فراتر از برنامه قدردانی می‌کنم.
انتهای پیام /

برچسب ها:
توليد كنسانتره رفسنجان مجتمع مس سرچشمه
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان